Český ministr průmyslu bojuje s operátory proti nám uživatelům – Chce abychom platili více! Tisk E-mail
Napsal Jan "DD" Stach   
Středa, 15 únor 2017
altMinistr průmyslu a obchodu Jan Mládek (ČSSD) bojuje aktivně za horší mobilní služby a vyšší ceny!

 

 

 

Politice se normálně moc nevěnujeme, ale tohle není jen o politice. Tohle totiž vysvětluje, proč jsou u nás mobilní služby a ceny za ně jaké jsou. Většina z nás nevěřila v posledních dnech svým očím (a uším). Česká vláda konečně už nějakou dobu řeší absurdně vysoké ceny a nevýhodné ceny za mobilní služby v ČR v porovnání se zahraničím, kdy dva dominantní operátoři si u nás v podstatě nekonkurují a máme skoro nejdražší a podmínkami nejhorší služby v celé Evropě. Jenže ministr obchodu a průmyslu, který to má z velké části na starost, aktivně bojuje proti nám, českým občanům a uživatelům mobilních služeb.

Dotyčným ministrem je Jan Mládek (ČSSD). Ano, to je ten sociálně demokratický parazit, který se v roce 2013 nechal slyšet, že živnostníci a podnikatelé jsou paraziti. Přes to všechno se stal ministrem průmyslu a obchodu v nové vládě a místo toho, aby bojoval za zájmy nás občanů a uživatelů, aktivně bojuje proti nám. Své myšlení zjevně vůbec nezměnil. Nadále považuje všechny schopné lidí, kteří vytvářejí vlastní podnikání, zaměstnání pro ostatní a nenastavují každý měsíc ruku směrem ke státu „státe dej“ za parazity. Jeho nejnovějším vyjádřením je, že každý, který jezdí do zahraničí a využívá roaming služby je elitář. Roaming je podle něj a teď cituji: „elitářská záležitost pro 5% lidí“.

Kromě toho, že neumí počítat, protože počet Čechů, kteří vyjíždějí do zahraničí a používají roaming služby jde ročně do několika milionů, což je tedy více než 5%, tak je to do nebe volající drzost. Ovšem toto vyjádření následovalo jako jeho reakce poté, co vyšlo najevo, že právě tento náš ministr v Evropě bojoval za vyšší ceny roaming služeb, než jaké nakonec byly prosazeny novou dohodou všech států, která má v EU od letošního roku ceny mobilních služeb v zahraničí přiblížit těm tuzemským a postupně roaming zcela odstranit. Ovšem to nebylo vše!

Tento týden jeho nově narychlo jmenovaný náměstek Lubomír Bokštefl (nejspíše spolupachatel kdovíčeho co spolu tihle dva pečou) odpovídal na přímý dotaz čtenářů a diskutujících na aktuálně.cz a jedna z otázek zněla:

„Dobrý den, proč nemáme stejné ceny jako v Polsku? Mají k tomu operátoři nějaký důvod (kromě vlastního zisku)?”

A jeho odpověď?

„Drzá odpověď z mé strany, za kterou se omlouvám: Chcete služby jako v Polsku – odjeďte do Polska,” odvětil.

Samozřejmě většina českých politiků není úplně blbá (hlavně pokud jde o pud „sebezáchovyazáchovysvéhokorýtka“), takže se samozřejmě objevila oprávněná vlna kritiky. A co udělal ministr Mládek? No přeci logickou věc, vyrazil ředitele odboru komunikace a marketinku ministerstva, Romana Proroka. Proč? Protože prý Bokšteflovi před mediálním vystoupením neposkytl dostatečnou přípravu :). Sám Bokštefl dostal „důtku“. No co je? Co na tom nechápete? Že je někdo blbec a nevidí si do huby a nemá na své pozici co pohledávat, za to přeci někdo musí nést odpovědnost. Ale určitě to přeci nebude ten, kdo ho na tu pozici před pár dny jmenoval a udržuje jej tam. Ano, ukázkový výsměch všem a všemu a názorný morální příklad, jak se to má dělat.  

Zatímco každý slušný a inteligentní člověk nad celou věcí zůstává s pusou do kořán, ministru Mládkovi a premiérovi Sobotkovi přijde celá věc zdá se v pořádku. Mládek musí na Sobotku mít něco hodně velkého, když ten nad ním drží ochranou ruku a opět, ani pro takto velkém a už několikátém nejen morálním selhání, ho neodvolá. V civilizované zemi by takový ministr nejdříve odvolal toho náměstka a pak sám podal svou rezignaci. V ještě civilizovanějších zemích by spáchal harakiri. Mládek ale zjevně ví na premiéra Sobotku něco, co ho udrží na pozici nejspíše až do voleb, které jsou naštěstí už letos na podzim.

Na celé věci je ale alarmující fakt, jak neuvěřitelně okatě jde Mládek na ruku obchodním zájmům českých operátorům a proti nám, uživatelům. Jeden by skoro řekl, že ví, že v příštím volebním období to už na ministra nedotáhne, takže určitě už nyní spolupracuje s budoucím zaměstnavatelem, nějakým operátorem, nebo má od něj alespoň tučné všimné. Každopádně pokud jste někdy chtěli odpověď na otázku, proč v ČR platíme tak moc za tak podmínkami mizerné služby v porovnání se zahraničím, tak už to víte. Nejen operátoři, ale i vlastní ministr naší české vlády jsou proti nám. Český ministr a jeho ministerstvo aktivně bojovali proti jakýmkoliv změnám v EU i v ČR … naštěstí postupně prohrávají. Bohužel, dokud tam Mládek, Sobotka a podobní paraziti budou, je tohle jen špička ledovce všeho, co je u nás špatně … snad se ještě do voleb dočkáme nějakých zlepšení podmínek mobilních služeb u nás (osobně chci zpátky svůj datově neomezený mobilní internet za 800,-, který jsem používal od roku 2010 do 2015, ale od roku 2016 to prý technicky nebylo dále možné … inu u českých operátorů i ten technologický vývoj jde od elektřiny k ohni). Pokud se nedočkáme, máme tady letos ty volby ... tak snad čeští občasné rozdají karty pro další roky rozumněji (proč mám jenom ten blbý pocit …).

 

AUTOR: Jan "DD" Stach
Motto: „Raději později a pořádně, než dříve a blbě“ :). Než začnete diskutovat: Objektivitu a objektivní fakt a názor nelze posuzovat subjektivním dojmem! ;)

Starší články


 / 21
SlabéVynikající 
Komentáře
Přidat Nový
Bosnak [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] - Pan ministr 2017-02-16 00:32:39

je blbec a to není lidovec.... Bylo by fajn, kdyby po dalších volbách tihle dva pánové byli emeritní ministři a poslanci.
1zwei [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2017-02-16 00:44:36

To si nepočul tú rozprávku k tomu, že "ceny sú vysoké z toho dôvodu, aby sme prilákali tretieho operátora a potom keď príde tak ich znížime" to povedal niekto z vlády tuším cca. Sbotka.
KALIK [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] - Přímá demokracie 2017-02-16 07:44:23
avatar
Bez přímé demokracie není šance na změnu, na to jsem přišel už před mnoha lety a jak tak sleduju aktuální politiku, stále víc jsem o tom přesvědčen. V zastupitelské domokracii je problém v tom, že nevolíte jednotlivlé myšlenky, ale názorové směry, tedy komplex názorů a v tom komplexu můe být velká část věcí, co nechcete, ale protože není jiná možnost, tak je přesto volíte. Tohle by u přímé demokracie odpadlo a lidé by ukázali, co si skutečně přejí a nepřejí. Dnes již ty možnosti jsou.
navy [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2017-02-16 09:39:43
avatar
V přímé demokracii bude rozhodovat většina, ale právě ta většina lidí je hloupých a nezralých rozhodovat - jsou radši když je někdo řídí a radši nadávají na ty nahoře, jak můžou za všechno, i za ty jejich zpackané životy.
To bude fakt úžasné.
KALIK [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2017-02-16 09:46:17
avatar
Nemyslím si, že většina je hloupých a nezralých. Naopak, většina lidí stojí nohama na zemi, oproti tzv. elitám. Pokud lidé rozhodují o svých každodenních záležitostech, jsou kvalifikováni i pro rozhodování ve věcech veřejných. Přímou demokracií by se vyřešilo i to nadávání, protože by mohli nadávat tak jedině na sebe.
kocour13 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2017-02-16 10:21:13

Pokud si myslíte, že většina lidí je kvalifikována pro rozhodování ve věcech veřejných díky tomu, že se umí rozhodnout, kdy jít do práce, kdy jít na WC nebo kdy se najíst, tak jste zralý na psychiatrické vyšetření. Já si myslím, že by o těch věcech veřejných měli předně znát všechna fakta a ne rozhodovat na základě "jedna bába povídala". A krom toho, většina lidí opravdu nejsou chytří a zralí lidé, ostatně o tom svědčí volba prezidenta, Babiš atd...tohle dělá ta "zralá" většina. A to nemluvím o socanech, kteří přes svoje "zadarmo až do posrání" nevidí nic jiného, prostě debilů je mezi námi nezdravě moc. Ale co, nebudu se rozčilovat, venku je hezky
KALIK [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2017-02-16 12:35:17
avatar
Většina nemusí být raketovými vědci, inženýry, doktory apod aby mohla rozhodnout, jestli danou věc chtějí nebo nechtějí, když se jim předloží potřebné informace. Odbornost mohou zajistit stávající vědecké instituce, odborníci apod, kteří by vydávaly odborné posudky, které by rovněž sloužili jako podklad pro rozhodování. Oproti poslanecké sněmovně by to vlastně nebyl žádné rozdíl. Tam taky nejsou samí raketoví vědci a odborníci na danou problematiku. Informovat lidi dnes v době internetu není vůbec problém.

Volba prezidenta nebo Babiše je přesně ten problém, který jsem nastínil, že tyto osoby nejsou rozhodně ideální a zasývají různé názory na různé věci a lidi nemohou volit názory na konkrétní věci, ale jen konkrétné osoby (strany). Věřím, že volba Zemana a Babiše byla v důsledku jen volba menšího zla. Bohužel, jak už jsem řekl, jinak to ani nejde.

Problém u demokraci e vidím jen u lidí, kteří nejsou schopni přijmout rozhodnutí většiny a myslí si, že mají lepší názor, než Franta kopáč Omáčka. Pan Robejšek by vám to vysvětlil lépe. Hezký den přeji.
kocour13 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2017-02-16 13:03:28

Ale potřebují si umět ty informace vyfiltrovat a ne věřit všemu, co napíšou v Blesku nebo dramaticky popíše TV Nova a tuhle rozlišovací schopnost rozhodně všichni nemají. Informovat lidi není problém, souhlas, nicméně stejně tak není problém lidi dezinformovat, o zdrojích informací z internetu nemluvě (dnes je každý doktor, sebediagnóza přes internet - no problem). Ten Babiš je typickej příklad, proč považuju náš národ za stádo ovcí a ne za lidi, co se umí dobře rozhodnout. Regulérně prostě tady lidi opil rohlíkem. Říká přesně to, co chce dav oveček slyšet (všichni hospodští vás okrádají, bič na ně! A stádečko bečí, že ano a Andrej krásně odpoutává pozornost od svého byznysu, dokonce ho posiluje). Je velmi chytrej. Lidi ho naivně volili s tím, že už má vyděláno a nechce víc, OMYL a to fatální. A rozhodnutí většiny bohužel neznamená dobré rozhodnutí. Ale to už jsme zase zpátky u toho, že většina lidí není chytrá a zralá :-) Toť můj názor, nejsem neomylný jako každý, ale takto to vnímám. Díky a také pěkný den.
KALIK [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2017-02-16 13:33:17
avatar
6e nejsou schopni si informace vyfiltrovat? Ale to ani páni poslanci, kteří volí tak, jak rozhodne hlava poslaneckého klubu, což je klasická stádovitost. Informovat lidi by nebyl problém. Představuju si "státní" informační server, který by sloužil k pořádání referend, server informační s přidruženými informacemi k danému problému, vše řádně propojené, odborné posudky, doporučení, debatní fóra apod. Tohle by zajišťoval stát. Samozřejmě tu pak jsou informace, různě po internetu, neoficiálně, tedy stejně jako dnes. Lidi by tedy měli možnost hlasovat na zákldě doporučení odborníků, nebo na základě vlastního "výzkumu". Že by většina hlasovala na základě "dojmů a pocitů"? A proč ne, v čem je problém? Pokud by se většina mýlila, nesla by za to sama následky. Příště by se rozhodla jinak. Je zde velký potenciál na emancipaci společnosti, aby se víc zajímal o věci veřejné, ab se vzdělával, učil se.

Pokud jde o Babiše, jak už jsem říkal, jedná se spíše o ono menší zlo. Hodně lidí byla zklamána ze stávajících politických stran a tak volila, nováčka Babiše v domnění, že miliardář a úspěšný podnikatel bude lepší politik a bude lépe hájit zájmy svých voličů než stávající strany. Je to samozřejmě nesmysl, ale myslím, že většina lidí prostě nemá na výběr, protože ideální politk prostě neexistuje a vždycky budou nějaké názory, s kterými se neztotožníš, ale to u žádného politika. Proto říkám. Je potřeba volit myšlenky, názory a ne politiky. Politik nikdy nemůže hájit tvoje zájmy bezezbytku, to můžeš jen ty sám a proto bude zastupitelská demokracie vždycky více méně o volbě menšího zla.
jirka64 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2017-02-17 02:04:31

Čau kocoure
Ve všem s tebou souhlasím, ale jedna otázečka - cituji:

většina lidí opravdu nejsou chytří a zralí lidé(souhlas), ostatně o tom svědčí volba prezidenta, Babiš atd.

Prezident to je jasný, že je píp. Babiš podle tebe taky. Předpokládám, že chodíš k volbám. Moc by mě zajímalo, koho tedy jako chytrý uvědomělý člověk volíš?
Chtěl bych to vědět, protože podle mě tady v ČR(EU) není koho volit. A volbou strany, která nemá šanci se dostat k rozhodování nebo nevolením, nic nedokážeš.
Podle mě si můžeš vybrat jen směr: doprava-střed-doleva, nic jiného. Lidé jsou všude stejně slušně řečeno "vyčůraní" jak vpravo, tak vlevo. Slušní lidé se podle mě do politiky nemají šanci dostat, ti zlý je vždy nějak dostanou, protože je jich většina a bojují jakýmikoli prostředky. Tomu se slušný člověk neubrání.
Já prostě nevím, kdo je tady v politice normální. Tak koho volit?
potooczech [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2017-02-17 10:00:04

Přímá demokracie nic nezmění. Pokud lidé volí podobná individua jako Mládka s Bouhouškem, když už teda přijdou k volbám, tak co by se změnilo? Vůbec nic. Mládek s Bohouškem by jim vysvětlili, jak je dobré to podpořit, protože neschopní pak budou volat za stejně draze jako ti schopní a je vymalováno.

Hloupost lidí se v konečném důsledku projeví, ať už přímo nebo nepřímo. A Gaussova křivka rozložení inteligence v populaci hovoří jasně. Proto budou mít v socdem vždy o voliče postaráno.
GiGi [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2017-02-16 12:21:09

Tohle je zase bulvární článek...
On se sice Mladek vyjádřil blbe, ale všichni mu na to skočili... Ono to je tak, ze kvůli 10% lidi, kteří budou mit levný roaming, tak těch 90% bude mít dražší lokální volání, aby si operátor mel tu cenu kde kompenzovat...
hanbanaroda [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2017-02-16 12:41:33

Tak zrovna sem sa vrátil ze Srí Lanky. Měl jsem tam místní SIMku - za v přepočtu 300 Kč sem dostal 3GB internetu, volání do ČR za nějakých 5 Kč/min, volání po Srí Lance za 1Kč/min a k tomu bylo na té SIMce asi 150Kč na provolání. Internet byl všude, sice asi třetinová nebo poloviční rychlost, než tady.

Pokud bych si nechal roaming, tak bych platil 30Kč za 1MB dat a nějakých 50Kč/min za volání do ČR. Hodně podobná situace byla v Thajsku a v Malajsii, akorát tam byla rychlost NETu stejná, jak u nás.

Byl bych rád, kdyby mně někdo vysvětlil, jak je taková cenová politika možná v takových zemích. A ať mně nikdo nevykládá, že je jednodušší postavit síť v džungli na Srí Lance, než na Vysočině a že máme lepší služby...
GiGi [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2017-02-16 19:16:43

To je trosku podobny, jako bys chtěl, aby tady bydleni bylo stejne levne jako na Srí Lance...
Na západě maji zase drahé jine služby. Každý stát ma proste svůj vlastní ekosystém...
shipo [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2017-02-16 19:34:09

V našem ekosystému jen chci používat internet, bez dotování lobbistů a půlky ČSSD.
Sephinothf [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2017-02-16 21:23:29
avatar
Sou jen dve premmene v statnim ekosystému, cena energii(t se ruzni jen málo wsichni nakupují na svetových trhoch) a lidské práce(a tech až tak moc v telekomunikacích nepracuje) technologické vybavení má celosvetovo stejné ceny, takže neni neni dôvod aby susední státy kde sou tydle položky stejné mneli tak radikálny rozdíl cen
ExcalibrCZ [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] - Specifický trh 2017-02-16 15:58:42
avatar
Jak již naši kamarádíčci povídali .. "Česko je specifický trh" takže ty ceny musejí takové být, jinak by ani na chleba neměli.
ku.ba [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] - Mládek chce lidem zatrhnout mo 2017-02-16 17:30:11

Mládek chce lidem zatrhnout možnost vyjednat si lepší tarif

Znění návrhu, který chce Mládek protlačit vládou i Sněmovnou:
2. V § 54 se za odstavec 2 doplňuje nový odstavec 3, který zní:
„(3) Podnikatel poskytující veřejně dostupnou službu elektronických komunikací a poskytovatel univerzální služby nesmí při prodeji služeb spotřebitele diskriminovat; zejména nesmí spotřebitelům poskytovat služby za jiné ceny, než jaké byly uveřejněny podle odstavce 1.”


Nevím, zdá se mi to? nebo je to u nás opravdu možné....

Jako za starých dobrých časů pana Dvořáka.
Fox_25 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2017-02-16 20:13:08
avatar
Tohle jsem taky četl, výživné. Ale upřímně, mě vyjednávání s operátorem štve, připadám si jako idiot protože operátor není zastavárna, ale spíš je to bleší trh. Každý na lince řekne něco jiného, jeden tvrdí paušál se ruší, další však to můžeme nechat na pokoji, další nutí datový tarif i když mu řeknete že na to nemáte telefon, prostě jak u debilů.

Ale něco podobného sedí na křesle ministra dopravy, taky pěkný dáreček.
ku.ba [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2017-02-17 06:55:58

jasně, to máš samozřejmě pravdu, tarify by měly být prostě stejně LEVNÉ pro všechny. Jenže jsou drahé! a tento lidem volený člověk nám chce vzít i poslední možnost, jak se k aspoň ne tak moc drahému tarifu dostat.

Největší ignoranci, nadřazenost a pohrdání pak vidím v tom, že klidně řekne, že to nedělá proto, že má od operátorů prachy bokem, ale proto, že ušetří nám všem.

Jak se vůbec stane, že toto nám vládne ? ...vím, toto je hloupá otázka
Fox_25 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2017-02-17 15:24:22
avatar
Však já samozřejmě s tebou souhlasím, to že se mi něco nelíbí neznamená že bych to chtěl zakazovat ostatním, zvlášť když neexistuje alternativa. Jen jsem to výše zapomenul dodat.

Ignorancí je prolezená celá vláda, ale ona to ani možná není ignorance, spíš lidé ve vládě ztratili kontakt s realitou žití běžného člověka. I proto se "koryt" drží co mohou. Vždyť běžný člověk by s ročním platem poslance vydržel žít hezkých pár let, s náhradami možná i deset let. Na jednu stranu je to ok, měly by být teoreticky nepodplatitelní, na druhou stranu to u mnohých způsobuje hlad po penězích a moci, s čímž samozřejmě přichází i ovlivnitelnost daného jedince, snaha udržet se u moci, "trafiky" pro kamarády atp.

Ono by to stále šlo změnit k lepšímu, jenže to by musela být chuť shora, lidé by museli lépe sledovat situaci kolem sebe, ale to je scifi. Ti nahoře se toho svého jen tak nevzdají, a lidi zase nemají čas kvůli práci a honbě za penězi která je pochopitelná, většině jde o holé přežití.
Sephinothf [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2017-02-16 21:14:32
avatar
Bejt čechem uz mam davno tarif v polsku
maltrabob [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2017-02-16 21:18:24
avatar
Vy tam teda mate tiez volicsku zakladnu v tom Cesku, v tomto si nemame ako bratia co vycitat . Najprv si zvolite do cela vlady slovenskeho ojebavaca a estebaka a teraz zase mate ministra komunistu ktory ma na starosti kapitalisticky rezort. To je na zaplakanie.
duron [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2017-02-17 09:53:18
avatar
Ten, kdo se v te branzi nepohybuje, tak do ni nevidi. Operatori jsou jedni z nejvetsich zamestnavatelu v CR, oproti Polsku mame luxusni pokryti signalem (mimo mesta). Jako roamingujici lide si toho nevsimnete, protoze se Vam sit prepina mezi vsemi tamnimi operatory podle potreby. Coz s polskou SIM se nedeje. Srovnavat ceny u nas a v Polsku proste nejde. Jde o 80m vs. 10m trh (v počtu obyvatel). A tvrdit, ze si vezmete polskou simku a budete datovat u nas - OK, ale nepojede Vam LTE. Oni operatori totiz mezi sebou nemaji uzavrene roam. smlouvy na LTE. Nemluve o tom, ze ten polsky op.se zrujnuje - bude muset platit CZ operátorovi naklady - cca 20 haleru/MB = 200,-/GB.
Diky tlaku EU muze nastat vice variant.
1) dojde ke zdrazeni sluzeb v domovskych zemich
2) dojde k propousteni zamestnancu - zhorsi se pece o zakaznika
3) dojde, z duvodu uspor, k vypinani malo vyuzivanych BTS a tim padem vzniknou mrtve zony bez signalu (jako existuji v Polsku)
4) v konecnem dusledku spousta lidi bude platit v roamingu vice, nez doposud. Vsichni op.maji totiz pro male zakazniky tarify, kde minuta vyjde na 3.50,-. Coz je oproti nynejsimu stavu podstatne zdrazeni.
potooczech [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2017-02-17 09:53:20

Mládek je prostě dement, typická socdem lůza. Nejdřív tlačí v Bruselu na dražší roaming a následně se rozhodl zdražit alespoň v ČR.

Kolik za to dostali slíbeno od operátorů, to by mne zajímalo. Dluhy je zdá se opravdu tíží.
1zwei [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2017-02-17 12:03:22

Citace:
.. tak snad čeští občasné rozdají karty pro další roky rozumněji (proč mám jenom ten blbý pocit …).


A ako ? Keď ten problém je prierezový naprieč politickou reprezentáciou ? A Trestní zákoník, je v tomto smere asi bezzubý.
ODS atď. - Tiež nie sú ľavica
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
 

Problém s účtem na DDWorld?

Najdete nás na Facebooku

.... a také na Twitteru

RSS

DDWorld.cz

DDWorld - Blogy a videa

DDWorld - Magazín

Videa
VENOM míří do kin – antihrdina v pořádné ukázce
VENOM míří do kin – antihrdina v pořádné ukázceStředa, 25 duben 2018
Vložil: aDDmin
Kategorie: Film
Spuštěno: 734x
Komentářů: 2
Intel XEON čipy jsou jen předražená značka a vyhozené peníze?
Intel XEON čipy jsou jen předražená značka a vyhozené peníze?Pondělí, 23 duben 2018
Vložil: aDDmin
Kategorie: PC a IT
Spuštěno: 1193x
Komentářů: 6
Taktování RYZEN 7 2700X v praxi – co dokáží rychlé DDR4?
Taktování RYZEN 7 2700X v praxi – co dokáží rychlé DDR4?Neděle, 22 duben 2018
Vložil: aDDmin
Kategorie: PC a IT
Spuštěno: 2086x
Komentářů: 0
DeadPool 2 je zpět s novým trailerem – střílí si z konkurence
DeadPool 2 je zpět s novým trailerem – střílí si z konkurencePátek, 20 duben 2018
Vložil: aDDmin
Kategorie: Film
Spuštěno: 1196x
Komentářů: 0
Šílený herní Serious Sam se vrátí po čtvrté – už letos?
Šílený herní Serious Sam se vrátí po čtvrté – už letos?Pátek, 20 duben 2018
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1059x
Komentářů: 1
Jurassic World: Fallen Kingdom – finální trailer je tu!
Jurassic World: Fallen Kingdom – finální trailer je tu!Středa, 18 duben 2018
Vložil: aDDmin
Kategorie: Film
Spuštěno: 1403x
Komentářů: 0