2. série The Last of Us se představuje – tvůrci tančí kolem kontroverzí Tisk E-mail
Napsal Jan "DD" Stach   
Pátek, 27 září 2024
První série na motivy herního hitu The Last of Us byla přijatá skvěle. Nicméně z velké části proto, že se držela herní předlohy a ta sama byla povedená bez nějakých zásadních kontroverzí. Bohužel druhý herní díl je plný kontroverzí a mnoha hráčům se vůbec nelíbil. Tvůrci seriálového pokračování jsou si vědomi, jak výbušný materiál mají v ruce a tančí kolem něj, jak jen mohou. Kdo zná děj herního druhého pokračování, ví že spousta lidí bude naštvaná už krátce po začátku. Tomu se tvůrci seriálu snaží vyhnout. Lze očekávat, že se druhého herního dílu dočkáme brzy také na PC, podle mě to bude další PC hra, kterou SONY po aktuálním GoW Ragnarok vydá. Každopádně aktuálně se představuje trailer na druhou řadu, která dorazí někdy v průběhu roku 2025. A takhle to tedy vypadá:
AUTOR: Jan "DD" Stach
Radši dělám věci pomaleji a pořádně, než rychle a špatně.

Starší články


Komentáře
Přidat Nový
Iperitas [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2024-10-03 06:58:43
avatar
Mne to príde skôr tak že pôvodná hra je skôr len taký lepší nadpriemer, teda cca 7/10 a na lepšie hodnotenia sa dostala hlavne vďaka dostatočne silnej reklamnej kampani. Ja som sa k nej dostal až pred dvomi rokmi, lebo som to nechcel hrať na konzole a podľa mňa to patrí do skupiny hier, ktoré su vizuálne fantastické, so zaujímavým námetom, ale inak herne nudné. Možno ak by som túto hru hral pred 10 rokami, tak by som jej dal 8/10, ale momentálne je to jedna z hier, ktorú mám stále nainštalovanú a hovorím si "neskôr sa k nej ešte vrátim" ale medzitým si napríklad spustím 5. game+ v niektorej Resident Evil hre, alebo dookola hram niektoré alfy ako 7DTD a Project Zomboid.
Čo sa týka prvej série seriálu tak ten som nezvládol pozerať už asi od 2. časti, kde ma rozčuľovali tou hlúpou klima propagandou už od úvodnej scény, keď nám vedci z dávnej minulosti tvrdili že pri otepľovaní budú prosperovať pliesňe a kvasinky a presný opak je pravdou a navyše v 60-70tych rokoch sa verilo tomu že sa vráti doba ľadová.
Potom mi vadilo herecké obsadenie, kde máme namiesto Joela týpka ktorý ani poriadne nezarastá a hrá to ako typická beta. Na druhej strane tá žena aspoň vyzerá dobre, ktorá namiesto neho preberá vedenie a možno by bolo lepšie keby dejovo zabili Pedro-Joela a nechali viesť seriál ju. No a potom je tu tá herečka čo hrá Elie, ktorá vyzerá akoby tvorcovia mali na výber len z lokálneho dedinského divadla. Ako talentovaná herečka to určite bude, ale ten vizuál sa skôr hodí na zombíka, ako na hlavnú živú postavu. No a potom som ešte z hry a recenzií vedel ako bude seriál nastavený pre "moderné publikum" a keďže by som nerád pravidelne ogrciaval telku v obývačke, tak som to aj kôli tomu ďalej nepozeral. Dvojku hru som si nekúpil ani neplánujem kúpiť, ale určite si pozriem scénu kde beta-Joela odpratajú.
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
 

RSS

DDWorld.cz

DDWorld - Blogy a videa

DDWorld - Magazín

Poslední příspěvky v diskuzích


Videa
Steam Machine pro drobnohledem – co je uvnitř?
Steam Machine pro drobnohledem – co je uvnitř?Středa, 24 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: PC a IT
Spuštěno: 358x
Komentářů: 0
Lords of the Fallen 2 odloženo na 2027
Lords of the Fallen 2 odloženo na 2027Úterý, 23 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 264x
Komentářů: 0
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní město
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní městoPondělí, 22 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 935x
Komentářů: 4
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!Pátek, 19 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 600x
Komentářů: 0
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!Čtvrtek, 18 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 549x
Komentářů: 0
Stronghold 4 ohlášeno – jede na UE5 a kopíruje předchůdce
Stronghold 4 ohlášeno – jede na UE5 a kopíruje předchůdceStředa, 17 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1165x
Komentářů: 3