Captain Marvel vstupuje do kin – první reakce? Tisk E-mail
Napsal Jan "DD" Stach   
Středa, 06 březen 2019
Pokračování MARVEL universa přichází. CAPTAIN MARVEL je důležitá postava pro další vývoj MARVEL filmů. Samostatný film navíc dějově a časově předchází všem ostatním a má tak vyplnit i případné dějové mezery, které za poslední dekádu vznikly. Současně také představuje nejsilnější hrdinku, která sehraje významnou roli v pokračování Avengers atd. Film nyní vstupuje do kin a první reakce jsou pozitivní. Ostatně Marvel má peníze a dává si záležet, takže pro fandy žánru a Marvel filmů to bude pořádná podívaná, pro ostatní asi jen další komiksový film. První recenze mluví o filmu, který se záměrně snaží spojit nostalgii prvních MARVEL filmů se současnou velikostí, chválí skvělý výkon Brie Larson v hlavní roli a film je definitivně příslibem do další dekády Marvel filmů. A na pokračování nebudeme muset čekat dlouho. Už na konci dubna vstoupí do kin právě Avengers Endgame. Každopádně teď tu máme Captain Marvel, která nás vezme zpět do devadesátek :).
AUTOR: Jan "DD" Stach
Motto: „Raději později a pořádně, než dříve a blbě“ :). Než začnete diskutovat: Objektivitu a objektivní fakt a názor nelze posuzovat subjektivním dojmem! ;)

Starší články


 / 9
SlabéVynikající 
Komentáře
Přidat Nový
richard28 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2019-03-06 17:30:15

Ako sorry, ale chlap by na toto rozhodne nemal ist do kina. Ked ti povedia ze to pre bieleho muza nie je urcene. A taketo sjw hluposti uz pokazilo dost znaciek (napr. nove Star wars, novy star trek - serial).
aDDmin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2019-03-06 18:01:50
avatar
řekla to úplně jinak a v jiném smyslu, skoro všichni to překrucují ....

film o tom není a nijak ho to neovlivňuje ... a upřímně řečeno já se třeba dívám radši na ženskou hrdinku než na chlapa jak ve hrách tak ve filmech takže tohle je film přesně pro mě a co si pár uražených ješitných zpovykaných nejistých rádobymužských chudinek myslí a říká vypovídá hlavně o nic ne o ženských apod. ...
richard28 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2019-03-06 19:50:35

Povedala to presne ako to povedala, tak isto potvrdili z Marvelu ze je to feministicky film. Taku istu sprostost co ty si hovorili aj Svedi a teraz sa Svedky divia ze kde maju chlapov. Sama feministka a pritepleny metrosexual.
Ale podla tvojej odpovede ta nepresvedcim, ja im svoje peniaze nedam. Ja si nemusim nic dokazovat, zensku mam a na urovni. Ale take rozmaznane privilegovane decko ako Brie Larsen nema ziadne pravo hovorit nic. Je netalentovana a vsetko dosiahla iba vdaka svojim bohatym rodicom.
LOL vsetci to prekrucuju :-), anglicky rozumiem a tak isto ako vacsina muzskych a dokonca aj zenskych youtuberov, ale podla teba to vsetci prekrucuju. Ja som si vypocul cely jej vysplech(pardon prihovor). A to ze sa pokusili o damage control este neznamena ze to tak nemyslela. Nastastie chlapi v USA este nie su take podrazky ako tu v Europe a tam im to daju na navstevnosti vyzrat.
aDDmin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2019-03-06 22:13:39
avatar
já se musím smát jak jsou někteří (nejen bílí) muži nejistí a jakékoliv řeči o feminismu je strašně děsí ... chudinky, uplakánci ....

V čem je to feministický film? Že je v hlavní roli žena? Buhuuuu ... každý kdo s tím má problém tak je podrážka a uplakánek ... já osobně s tím žádný problém nemám, silné sebevědomé ženy mě nijak neděsí a rád se podívám
Rafan [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2019-03-07 00:56:16
avatar
Já s feminismem do určité míry problém nemám. Dokonce mi sebevědomá a chytrá žena imponuje. Poněkud horší je to s tím silná. Některé feministky dotáhly feminismus do takové dokonalosti, že když sní máte co dočinění a nebo s ní jednáte zprostředkovaně, vidíte chlapa a nikoli ženu. Teď jde o to, zda právě tohoto chtěly feministky docílit. Po pracovní stránce je mi to jedno zda jednám s mužem a nebo s ženou která muže připomíná. Vím ale jedno, že s takovou ženou bych žít určitě nedokázal. Já se držím staré pravdy, že protiklady se přitahují. To je totiž podstata v rozdílu mezi mužem a ženou a nemyslím teď na anatomické rozdíly. Jde mi o to že ženy jinak myslí jsou vice citově vnímavější atd. Vnášejí do v stahu s mužem další rozměr který ho dělá zajímavější a přitažlivější. Jak můj život obohatí byť krásná žena ale s vystupováním muže? Od toho jsou kamarádí né?
richard28 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2019-03-06 19:55:25

Povodne som na to chcel ist ako na kazdy Marvel, dokonca ma na to volala polovicka. Po tom co som jej pustil video s hmmmm "herckou", tak sama uznala ze na toto nepojdeme.
Oldis [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2019-03-07 01:40:34

Problém s ženskými hrdinkami nemám, jen co se vcítěn9 do hlavní postavy týče tak je to jednodušší u tonyho starka než u black widow.
Tomcat22 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2019-03-07 12:20:38

Já nevím, ale poslední dobou jsou ty Marvelovky na jedno brdo, akorát s trochu jinou zápletkou...do kina už na to nechodím, protože je to škoda peněz...sice se na to pak podívám, abych neztratil kontinuitu, ale za posledních x filmů jsem si pak vždycky řekl, hmm, přeefektovanej průměr, nic, co by mě nějak nadchlo...víceméně je to všechno takový předvídatelný. I u dalších Avengers se dá předpokládat, jak to nakonec dopadne. Jelikož je půlka mrtvá, tak je potřeba vyrobit jiného hrdinu, který je tak silný, že ho Thanosovo snažení nezničí a ten, v tomhle případě ta, prostě zvrátí děj událostí tak, že nakonec nikdo neumře a porazí ho ještě dřív, než ty kameny všechny dostane...jak jinak, by to mělo skončit...
Cemada [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2019-03-08 07:47:22
avatar
Svět se z těch -ismů jedou pos.re.

V sobotu na film jdu a je mi u zadní části těla kdo co o něm říká. Udělám si vlastní názor a basta.

Ale musís přiznat, že třebas u The Division 2 Open Beta o víkendu jsem čuměl. Při vstupu do Bílého domu ženských cca 2/3 ze všech a dále ve hře taky.

Fakt se to všechno přehání a vlastně obrací. Jaký ismus je na utlačování bělochů a mužů?
GRNDL [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2019-03-08 09:03:51
avatar
Na bílý je tu multikulturalismus... sice to nemá v názvu, ale náplní tomu tak nějak odpovídá.
A na utlačování mužů je tu feminismus a politická korektnost. Opět ne explicitně, ale ve výsledku to tak funguje.
Stejně největší problém jsou takoví ti přizdisráči, kteří se bojí říct, že se jim něco nelíbí a tak radši horují pro, aby je nikdo neosočil z toho že jsou proti, protože se bojí hněvu aktivistů. To je ta zkurvená masa, která za všechno může. Protože poslat pomatence do prdele je snadný.
Cemada [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2019-03-08 18:01:52
avatar
Dovolím si trošku odporovat:
ta zkur.ená masa, která za to může je ta, které brojí proti těm, co si dovolí něco říct. A část z nich je ta, co je bojí jen toho slova -ismus.
Následkem toho si pak někteří radši nedovolí říct co si myslí a radši vysloví opak.

Na jednu stranu se není čemu divit.
Stačí se podívat na případy typu:
1) chlap mlatí ženskou, přijdeš, bouchneš jí chlapovi a ještě dostaneš zprc.no od té ženské.
2) žena se ti líbí, čučíš na ní, mrkneš na ní a...máš pouta a jdeš do chládku páč jsi jí obtěžoval.
3) snědý člověk najíždí autem do lidi. Mám zbroják, legálně drženou zbraň, prásk prásk, řidič mrtvej. Jdeš si sednout a venku protestují snědí.
4) ženy se chtějí stále porovnávat s muži. Chtějí stejnou práci, stejné mzdy, stejný sport atd. Ale když jí dáš před diskotékou facku, jsi nějakej -ista a ještě tě odsoudí.

Ani jedno z výše uvedeného jsem nazažil, zažít nechci a upřímně sám se tomu snažím vyhýbat. Bohužel stále více totiž platí příslový "pro dobrotu na žebrotu" a proto to jde celé do kopru.

Většina lidí si ani neuvědomuje jedno: všichni na světě máme v sobě kus rasisty, sexisty, feministy a ostatní -isty....tak to prostě je. Ti co nějaký -ismus křičí nejvíce jsou většinou ti, kteří právě ten daný -ismus totálně obracejí.

Nemám problém s rovnoprávností žen či jiných ras. Klidně ať mají možnost všichni bez rozdílu dělat to co ostatní, ať za to mají stejný plat atd. Ať jsme si opravdu rovni. Problém ale je, že ženy a muži jsou rozdílní, do toho ještě rozdílné rasy, náboženství, kultura atd. To prostě sjednotit nejde. Někteří se o to snaží, ale nejde to....je to nemožné. Ti co se o to snaží si ale toto ještě neuvědomili. Takže, byl tu extrém na jednu stranu (utlačované ženy a rasy), tak tu bude extrém na stranu druhou (utlačovaní muži a většina menšinou) a co pak?

Můj osobní názor, nikdo mi ho nevyvrátí, diskutovat o tom můžeme:
Zní to hnusně, ale svět potřebuje válku, aby lidi začali řešit podstatné věci a neřešili kraviny.

Jinak díky za info o těch -ismech proti bělochům a mužům.
Nemám problém s rovnoprávností žen či jiných ras. Klidně ať mají možnost všichni bez rozdílu dělat to co ostatní.
Alarik [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2019-03-10 21:04:48

Feminismus končí tam, kde je potřeba vynést gauč do osmého patra. A za mě si myslím, že bílí jsou světová menšina. Jen si to Evropa neuvědomuje pač tady a v Rusku je poslední bašta té barvy. A rasismus je omílaný bílý téma na sociálních sítích. Barevní bez FB a s problémy ho neřeší.
shipo [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2019-03-13 12:00:56

I scénář filmu je divný, zelený přistěhovalci jsou hodný, bílý herci mají největší zloduchy(jediný černý jsou normální a nic mezitím).
Silným ženským postavám dost fandím, ale tvůrci propagací filmu navážením do "bílých chlapů" moc přehnali: Odkaz No whites or men allowed! (Marvel said so)
gepir [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] - ... 2019-03-11 08:39:43

ten film je absolutni sr.cka! Nema to nic spolecneho s originem Carol Danvers jako Captain Marvel. A to co tam udelali se Scrully to je bylo pres prilis. Udelat znich intergalakticke chudacky to jako ne. Marvel k*rvy vsechny hrdiny. Doporucuji lidem co maji radi komiksy tak na to nechodte, toto je odpad.
flastie [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2019-03-11 14:38:53
avatar
dd teraz kazdemu komu sa tento film nepaci tak musi byt automaticky uplakanec a chudinka? tento film je len dalsi z radu nasilneho pchania politickej korektnosti do vsetkeho. A nie nemam nic proti zenam ani multikulti. lenze da sa to robit aj nenasilnou formou ako nam to ukazali filmy ako debbina 8 (pokracovanie danyho11) alebo taky oscarovy Green book kde kazda postava ma svoje klady a zapory a nie nasilne presviedcat ze zeny, cernosi a feministky su dokonale tvory bez ziadnych negativ. preboha ved sa len pozri co spravili so starwars. v ramci diverzity tam obsadili zeny cernochov aziatov atd.. ved to je v poriadku a nic proti ale pre co preboha su zaporne postavy vyhradne biely ludia? tam diverzita neprisla? alebo pri hrani sw battlefront2 som mal pocit ze nebojujem proti imperiu ale proti stormtrooperov z planety zien. je to vyslovene odpudive a clovek nema pocit ze hra sw. to iste v battlefield v. je to proste prekrucanie historie koli politickej korektnosti za kazdu cenu. A presne filmy ako tento alebo dnes uz legendarny fail v podobe zenskych krotiteliek duchov len ukazuju ze Pc a SJW kultura nici skvele znacky a franchise.
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
 

Co se chystá ...Najdete nás na Facebooku

.... a také na Twitteru

RSS

DDWorld.cz

DDWorld - Blogy a videa

DDWorld - Magazín

Problém s účtem na DDWorld?

Videa
Filmový TERMINATOR a Arnie se vrací! Ukázka z „Dark Fate“
Filmový TERMINATOR a Arnie se vrací! Ukázka z „Dark Fate“Pátek, 24 květen 2019
Vložil: aDDmin
Kategorie: Film
Spuštěno: 357x
Komentářů: 2
CODEMASTERS ukazuje nový GRID a také F1 2019
CODEMASTERS ukazuje nový GRID a také F1 2019Středa, 22 květen 2019
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 663x
Komentářů: 4
Total War: Three Kingdoms vychází – další skvělý strategický díl?
Total War: Three Kingdoms vychází – další skvělý strategický díl?Úterý, 21 květen 2019
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 678x
Komentářů: 0
Sniper Elite V2 Remastered právě vyšlo!
Sniper Elite V2 Remastered právě vyšlo!Úterý, 14 květen 2019
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1457x
Komentářů: 2
Vychází A Plague Tale: Innocence – zajímavá příběhová hra
Vychází A Plague Tale: Innocence – zajímavá příběhová hraPondělí, 13 květen 2019
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 846x
Komentářů: 2
CryEngine 5.7 se představuje – přináší API VULKAN, DX12 a RayTracing
CryEngine 5.7 se představuje – přináší API VULKAN, DX12 a RayTracingSobota, 11 květen 2019
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 2560x
Komentářů: 6