Kino: The Lion of Judah - animak s nepovedenou grafikou? Tisk E-mail
Napsal Petr (Kevin) Lukáš   
Sobota, 14 květen 2011
Tak se na nas chysta dalsi animak. Bude sice i ve 3D (což už jsou dnes všechny animáky), ale jeho grafická stránka nevypadá moc dobře, co myslíte. Podívejte se v rozšířeném traileru s nastíněním příběhu.

Starší články


Komentáře
Přidat Nový
Borgi* [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-05-14 21:38:27
avatar
Občas to vypadá, jako kdyby jim vypadlo AF, třeba to opraví nějaký patch
Dhatz [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-05-14 22:52:34
avatar
so amateurish.
MobyDict [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-05-15 13:11:32
avatar
zeby betaverze 0.85b ?
MIKRON [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-05-15 17:15:21
avatar
Tomu to výtvoru by pomohla jedině formát a začít znovu od začátku.
cch [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-05-15 20:05:10
avatar
no jo neni to pixar
Ekharion [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-05-15 20:26:06
avatar
Já vám nevím... mě se to líbí. Samozřejmě to není fotorealistické, ale to ani u animáčů nečekám... Nepřijde mi to výrazně horší než ostatní§ soudobé animáče (Na vlásku, Jak vycvičit draka, Vzhůru do oblak, ...). Osobně myslím, že u tohohle druhu filmu je důležitější spíš vtip než dech-beroucí grafika, ale to je jen můj skromný názor...
GOS007 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-05-16 09:03:07
avatar
Vypadá to jak ty trapárny co dávají pro malé děti na JimJam, grafika jak z intra nějaké hry z devadesátých let.
amartin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-05-16 09:05:16
avatar
Na obleceni postau je vidiet fyzika; tak to ma prekvapuje Lebo grafika je taka nezazivna!
Jokon [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-05-16 15:57:03

Třeba chtějí, aby to šlo renderovat v reálnym čase. Film stáhnete jako aplikaci a v probíhajících scénách budete moci poletovat FPS kamerou... nebyl by to mazec?
Hyrlo [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-05-18 20:15:19
avatar
Me se to libi, ma to osobity vzhled, tak proc to hned zatracovat?
Kevin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-05-20 18:18:00
avatar
Jestli bude mit tenhle animak dobrej pribeh, tak super grafiku ozelim
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
 

RSS

DDWorld.cz

DDWorld - Blogy a videa

DDWorld - Magazín

Poslední příspěvky v diskuzích


Videa
Star Wars: Galactic Racer vypadají překvapivě dobře
Star Wars: Galactic Racer vypadají překvapivě dobřePátek, 26 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 295x
Komentářů: 0
DayZ 2 od Bohemia Interactive oznámeno!
DayZ 2 od Bohemia Interactive oznámeno!Čtvrtek, 25 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 279x
Komentářů: 0
FSR 4.1 pro AMD RDNA 3 Radeon RX 7000 je tu!
FSR 4.1 pro AMD RDNA 3 Radeon RX 7000 je tu!Středa, 24 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: PC a IT
Spuštěno: 526x
Komentářů: 6
Steam Machine pro drobnohledem – co je uvnitř?
Steam Machine pro drobnohledem – co je uvnitř?Středa, 24 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: PC a IT
Spuštěno: 1104x
Komentářů: 1
Lords of the Fallen 2 odloženo na 2027
Lords of the Fallen 2 odloženo na 2027Úterý, 23 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 717x
Komentářů: 0
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní město
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní městoPondělí, 22 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1306x
Komentářů: 4