Men In Black v novém parádním traileru! Tisk E-mail
Napsal Jan "DD" Stach   
Čtvrtek, 25 duben 2019
Thor and Valkyrie dostávají vlastní film ;). Oba herci se sešli v úspěšném filmovém universu MARVEL a teď si spolu střihnou volné pokračování Men in Black. Do kin se dostane 14.6.2019. Nový trailer vypadá o poznání lépe než ten první a tohle vypadá vážně dobře. Podívejte se sami:
AUTOR: Jan "DD" Stach
Radši dělám věci pomaleji a pořádně, než rychle a špatně.

Starší články


Komentáře
Přidat Nový
luke777 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] - korektnost 2019-04-25 16:35:22

Tohle me na filmech a serialech v posledni dobe stve ta korektnost.Proc tam proboha musi hrat zenska?Posledni star trek serial je spis ordinace v ruzove zahrade.
aDDmin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2019-04-25 16:38:28
avatar
???? proč by nemohla?! Hraje tam i ta samá ženská co v minulém díle (šéfka úřadu) .....

Jinak kombo Thor + Valkyrie skvěle funguje, vybrali dobře role pro ně .... i když to že to je Thor a Valkyrie bude trochu narušovat tenhle film

ženy tvoří polovinu světové populace, tak se s tím smiř, že budou ve filmech ;)
sonoluca [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2019-04-25 17:19:22
avatar
Hraje tam zenska a jeste ke vsemu to toci cernoch, to uz je opravdu do nebe volajici. Paneboze! DD, souhlas, ta chemie tam je, coz je u buddy movie zaklad, uvidime jak to dopadne, ale FGG je spise rutiner
Oldis [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2019-04-26 15:16:29

to je tim ze scenar startrek discovery pise zenska, lesba, ktera predim napsala akorat spinoff k upířím deníkům.
net.Xtreme [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2019-04-27 22:16:49
avatar
Jsem na to zvědavý, muži v černém jsou většinou zobrazováni jako staří páprdové v obleku (Tommy Lee Jones). Černoch byl dost neobvyklý, ale filmu to neuškodilo, takže ženská vadit nemusí. Spíš mi to ale přijde jako ždímání značky, moc se mi nelíbí, když zajetá série (Taxi, Kurýr, Muži v černém...) má pokračování s jinými herci
Mr.Paul [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2019-04-26 11:37:19
avatar
Strong female character!!! to je zase další znásilněný film...
luke777 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] - Film 2019-04-26 13:21:08

Pokud si videl posledni dil avengers tak muzu rict ze se hrdinove na to mohli vykvaknout jit na kafe a pockat na supermanku. Cekal sem hodne ale ze tam doleti jak nerizena strela sestreli lod nakope prdel a je znasilneni cele marvelovske serie kdy kazdy hrdina mel sve vlastnosti a bylo to i uveritelne a v pohode a o dalsich momentech nemluve.
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
 

RSS

DDWorld.cz

DDWorld - Blogy a videa

DDWorld - Magazín

Poslední příspěvky v diskuzích


Videa
Steam Machine pro drobnohledem – co je uvnitř?
Steam Machine pro drobnohledem – co je uvnitř?Středa, 24 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: PC a IT
Spuštěno: 94x
Komentářů: 0
Lords of the Fallen 2 odloženo na 2027
Lords of the Fallen 2 odloženo na 2027Úterý, 23 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 79x
Komentářů: 0
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní město
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní městoPondělí, 22 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 777x
Komentářů: 4
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!Pátek, 19 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 575x
Komentářů: 0
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!Čtvrtek, 18 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 523x
Komentářů: 0
Stronghold 4 ohlášeno – jede na UE5 a kopíruje předchůdce
Stronghold 4 ohlášeno – jede na UE5 a kopíruje předchůdceStředa, 17 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1153x
Komentářů: 3