Kino: Transformers 3 - kdo bude vládnout Zemi? Tisk E-mail
Napsal Vladimír Stebel   
Monday, 20 June 2011
Trailer na Transformers: Dark of the Moon s CZ dabingom. Film půjde do kin 30.6. 2011.

Starší články


Komentáře
Přidat Nový
Tom7 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-06-20 11:31:06

Bez Megan Fox?

Nasrat.

dolinator [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-06-20 12:42:29
avatar
ked ti ide o megan skus pouzit www.google.com nemusis chodit do kina kvoli nej
kF3 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-06-22 01:37:53
avatar
lepsia je megan 3D ako megan jpg
gumojd [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-06-20 14:16:57
avatar
Na tento film se opravdu těším, dvojka se mi hrozně líbila, pořád se tam něco dělo a trval vic jak 90 minut. Trojka vypadá podle traileru taky hodně dobře, rozhodně na to zajdu do kina, ale jedině v orig s titulkama.
MIKRON [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-06-20 15:42:41
avatar
Já ho také můžu,přiznávám že je to přitažené za vlasy a oddechovka opravdu super.
Veyron [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-06-20 15:48:01
avatar
No tiež sa už teším a to rozhodne aj na hudobnú stránku filmu, na ktorej sa zase podieľajú Linkini (v predchádzajúcich dieloch to bolo skvele poznať, teda hlavne v dvojke). Ale inak by ma tiež zaujímalo, čo sa stalo s Megan Fox(hlavne čo sa týka deju, že ako sa im ju podarilo z tade vyškrtnúť).

Btw ale s tým príšerným dabingom ako v tomto trailery, to pozerať rozhodne nebudem. Fakt hnus. Taký dabing pokazí úplne celý film. Originál je jednoducho originál...
A.J [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-06-20 16:38:17
avatar
s tím dabingem více než souhlasím....

A co se týče Megan, tak ta byla namyšlená a pohadala se s režisérem a ten ji prostě vykopl
Mak44 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-06-23 09:45:56

mali vykopnut rezisera... transofmers je proste shia, megan a bumblebee
Kevin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-06-20 20:48:43
avatar
Jo, tak Transformers je dobra serie a verim, ze i bez Megan.
Banshee [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-06-20 21:23:44
avatar
Jsem jedinej komu se chtělo blejt sotva zaslechl ten prisernej dabing? V originale a v HD je to tady: http://www.youtube.com/watch?v=od2pKUa-Lpw
tomasolo [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-06-22 20:10:46

na margo dabingu. my slovaci vam este nahodou mame co zavidiet. ked nahodou zapnem tv kde je nejaky ten blockbuster nadabovany, mam pocit ze sledujem uplne iny film. alebo ze sledujem dva: jeden vizualny a nemy a druhy iba zvukovy. Maju pramalo spolocneho. Cest vynimkam samozrejme. inak 3ka vyzera, ze to bude najsilnejsi z bayovskych obrazkovych orgazmov, snad tam aj nejaky ten dej bude..
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
 

RSS

DDWorld.cz

DDWorld - Blogy a videa

DDWorld - Magazín

Poslední příspěvky v diskuzích


Videa
Steam Machine pro drobnohledem – co je uvnitř?
Steam Machine pro drobnohledem – co je uvnitř?Středa, 24 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: PC a IT
Spuštěno: 453x
Komentářů: 0
Lords of the Fallen 2 odloženo na 2027
Lords of the Fallen 2 odloženo na 2027Úterý, 23 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 331x
Komentářů: 0
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní město
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní městoPondělí, 22 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 991x
Komentářů: 4
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!Pátek, 19 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 607x
Komentářů: 0
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!Čtvrtek, 18 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 556x
Komentářů: 0
Stronghold 4 ohlášeno – jede na UE5 a kopíruje předchůdce
Stronghold 4 ohlášeno – jede na UE5 a kopíruje předchůdceStředa, 17 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1169x
Komentářů: 3