AMD oficiálně: „velké NAVI“ bude letos a ZEN 3 také! Tisk E-mail
Napsal Jan "DD" Stach   
Neděle, 19 leden 2020
Někteří tomu stále nevěří a stále to berou za spekulace a tak dále. A tak to šéfka AMD raději ještě jednou, jasně a zřetelně potvrdila. Velké NAVI, tedy nový high end RADEON uvidíme tento rok. A spolu s ním i ZEN 3, který si prý vede nad očekávání … takže tady to máte přímo a oficiálně:
AUTOR: Jan "DD" Stach
Radši dělám věci pomaleji a pořádně, než rychle a špatně.

Starší články


Komentáře
Přidat Nový
BMT20 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2020-01-20 09:08:39

Potvrzeno, oznámeno. Této šéfce nemám důvod nevěřit, odvádí skvělou práci.
lukeDD [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2020-01-20 10:04:00

Lepšie správy už nemôžu byť. Sem s high end Radeonom. Lisa odvádza perfektnú robotu.
Shiffty 66 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2020-01-20 20:53:12
avatar
Tady na ddworldu se psalo, jak vyjde hiend zacatkem roku a zatim to vypada, ze vyjde az nekdy v polovine nebo ke konci roku. To je velka skoda.
CamelTOE [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] - nope 2020-01-21 14:19:45

To není pravda,
DD naopak včas informoval o tom, že to bude spíše ke konci 2020. Skrz skluz ve výrobě a taky proto, že je priorita mainstream a low end rada 5700-5500. Stačí pravidelně číst články ;)
c.Data [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2020-01-21 08:09:22
avatar
Nejlepší ředitel(ka) AMD všech dob!!
Coko [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2020-01-23 18:16:04

Škoda že jsem před pár lety neměl zbytečný peníze pro koupení akcií, ten mnohonásobný vzestup je fantastický.
Dexter1 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2020-01-23 18:42:58
avatar
Ano od roku 2016 mít nárust 50x je super. Nicméně je třeba říct, že akciový trh je extrémě nadhodnocený a přírustky měly i ostatní firmy třeba nvidie 10x atd. Přičemž všechny grafy mají docela dost podobný průběh. Ale nemusíš se bát brzy bude šance si zase nakoupit levněji až splaskne tahle "technologická bublina"

Kdyby jsi v roce 16 koupil Bitcoin udělal by jsi mnohonásobně víc )
Coko [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2020-01-24 08:01:32

Bictoin je pro mne sprosté slovo. Né že bych nevěřil, že to funguje, ale investovat do něčeho tak imaginárního je proti mému přesvědčení.
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
 

RSS

DDWorld.cz

DDWorld - Blogy a videa

DDWorld - Magazín

Poslední příspěvky v diskuzích


Videa
Steam Machine pro drobnohledem – co je uvnitř?
Steam Machine pro drobnohledem – co je uvnitř?Wednesday, 24 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: PC a IT
Spuštěno: 186x
Komentářů: 0
Lords of the Fallen 2 odloženo na 2027
Lords of the Fallen 2 odloženo na 2027Tuesday, 23 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 136x
Komentářů: 0
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní město
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní městoMonday, 22 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 819x
Komentářů: 4
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!Friday, 19 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 586x
Komentářů: 0
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!Thursday, 18 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 529x
Komentářů: 0
Stronghold 4 ohlášeno – jede na UE5 a kopíruje předchůdce
Stronghold 4 ohlášeno – jede na UE5 a kopíruje předchůdceWednesday, 17 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1156x
Komentářů: 3