Nokia Oro - zlatě převlečená C7 za 20 tisíc Tisk E-mail
Napsal Tomáš Hort   
Pátek, 27 květen 2011
Při brouzdání po internetu mě zaujal článek o telefonu Nokia Oro, který by se měl objevit na trhu v létě. Jedná se o Nokiu C7, která bude potažena 18 karátovým zlatem, zadní kryt bude potažen kůží a bude mít také safírové sklo. Ač jsem očekával více, cena by měla být "jen" 800 euro i s daní, což je okolo 20 tisíc korun. A jaký by měl být hlavní trh pro odbyt? Nečekaně Rusko. Prodávat by se měl i v Evropě a Asii. O Americe nic...tam to asi moc nemusí :)
AUTOR: Tomáš "holoway" Hort
Snažím se usměrňovat blogy se články od Vás, čtenářů. Pište o čem chcete, co chcete a jak chcete, ale ať to má hlavu patu ;) Pokud máte dotaz či chcete urgovat vydání článku v blogu, napište mi zprávu přes web nebo na icq.

Starší články


Komentáře
Přidat Nový
RockingTad [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-05-27 14:00:45
avatar
Hlavní trh na odbyt bude tlačenice v metru. Teda pokud by někdo z high society jezdil metrem. V tom případě to bude trh s kradeným zbožím.
Borgi* [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-05-27 14:40:06
avatar
A co se stane když to spadne na zem?
d.strachal [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-05-27 16:29:58
avatar
Todle je tak akorát pro milionáře, kterým nic neříká "Rychlost" C7... pěkně pomalá. Kdyby si radši koupily HTC Sensation.
Trace4x10 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-05-27 16:41:00
avatar
20 000 Kč. Ještě nedávno normální cena za high-end.
Borgi* [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-05-27 18:04:00
avatar
Nokia jsou babráci, takový Apple dokázal prodat iPhone4 za 49 táců, možná se ptáte co použili za drahé kovy a materiály, platina, diamanty, safíry? Houby, obyčejnou bílou barvu, tomu se říká prodejní um
Odkaz
Trace4x10 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-05-27 22:38:55
avatar
To možná nebude prodejní um, tam bude nějaká manipulace mysli, jelikož to co říkáš, mentálně zdravý a příčetný člověk koupit nemůže.
Borgi* [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-05-29 13:53:23
avatar
To řekni těm milionům jablíčkarů co šílí po každém produktu od Applu
Kevin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-05-27 20:47:43
avatar
Neni zlato co se trpiti
MIKRON [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-05-28 09:24:27
avatar
Co zlato není Nokia co bývávala myslím že konkurence jim řádně zatápí.
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
 

RSS

DDWorld.cz

DDWorld - Blogy a videa

DDWorld - Magazín

Poslední příspěvky v diskuzích


Videa
Stronghold 4 ohlášeno – jede na UE5 a kopíruje předchůdce
Stronghold 4 ohlášeno – jede na UE5 a kopíruje předchůdceStředa, 17 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 897x
Komentářů: 3
S.T.A.L.K.E.R. 2: představuje příběhové DLC Cost of Hope
S.T.A.L.K.E.R. 2: představuje příběhové DLC Cost of HopeStředa, 17 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 435x
Komentářů: 0
Alien: Isolation 2 – nový díl je opět pořádně děsivý!
Alien: Isolation 2 – nový díl je opět pořádně děsivý!Úterý, 16 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1408x
Komentářů: 0
Halo: Campaign Evolved – remake prvního dílu se ukazuje
Halo: Campaign Evolved – remake prvního dílu se ukazujeSobota, 13 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 631x
Komentářů: 0
Gothic 1 Remake vyšel a slaví úspěch!
Gothic 1 Remake vyšel a slaví úspěch!Pátek, 12 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 756x
Komentářů: 0
FABLE v dlouhé ukázce – nevypadá špatně
FABLE v dlouhé ukázce – nevypadá špatněČtvrtek, 11 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 722x
Komentářů: 0