Aliens: Fireteam – nová hra s Vetřelci v první ukázce! Tisk E-mail
Napsal Jan "DD" Stach   
Pátek, 05 březen 2021
Navzdory skomírajícímu filmovému vesmíru, Vetřelci jsou stále populární. Ostatně povedených pár her v poslední době bylo (a taky jedna katastrofa). Prostě ALINES žijí a děsí. A nově nás čeká kooperativní survival střílečka z pohledu třetí osoby s názvem Aliens: Fireteam. Jinými slovy budete hrát za team mariňáků s různými povoláním a tedy úkoly proti děsivým monstrům. Hra má nabízet rozsáhlý arsenál výzbroje, schopností, ale také různé druhy a typy vetřelců. A kromě traileru jsme na delší herní ukázku nemuseli čekat dlouho. Takže tady vám je servírujeme. Prozatím platí, že hra dorazí v létě na PC a konzole. Upřímně? Nevypadá to moc dobře, inspirace filmovým ALIEN je opravdu jen povrchní … navíc mě tam nepřijde ani nic moc objevného. Věřím tomu, že by spíše mnoho fandů Alienů ocenilo pokračování děsivého Alien: Isolation z roku 2014, což je asi nejlepší Alien hra vůbec.


AUTOR: Jan "DD" Stach
Radši dělám věci pomaleji a pořádně, než rychle a špatně.

Starší články


Komentáře
Přidat Nový
Klaurung [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] - ???? 2021-03-07 12:00:15

Hmm ok a kolik mi daji kdyz si tu hru vezmu (protoze za toto platit nehodlam) Jsem verny fanousek Alien universa ale dalsi sr..ka na obzoru
Dudo [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2021-03-07 12:28:35
avatar
ja hrám alien isolation. To je pravá verzia sveta votrelcov z prvého dielu série. Založená na strachu a atmosfére. V hre je toho dostatok, zadnica často stiahnutá. Naviac na repráky so subwooferom je to záťaž aj na nervy.
Shiffty 66 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2021-03-08 22:28:17
avatar
Isolation je dobrá hra. Nemám rád lekačky, tak jsem se musel celkem přemáhat to dohrát. ¨

Tohle ale vypadá jako pěkná blbost, když tam jenom nabíhají jak bez mozku.

Chtěl bych pokračování Alien Isolation 2.
Fox_25 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2021-03-18 04:04:16
avatar
Ještě existuje Alien: Resurrection na PSX, přes emulátor funguje i rozhlížení myší.
Hammy [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2021-03-08 17:41:10
avatar
Gameplay působí jako HUD blikací fraška ala CoD. Možná je to ještě horší. Hlavně hodné světla, ať dětičky nemají zlé sny po večerech. Prostě už teď je jasné, že to bude propadák... minimálně u fandů Vetřelců.
Dubik [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2021-03-09 08:29:38
avatar
vypada to jako každa jina hra, kdyby tam nebyli vetřelci, tak se to ničim nevymyká průměr
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
 

RSS

DDWorld.cz

DDWorld - Blogy a videa

DDWorld - Magazín

Poslední příspěvky v diskuzích


Videa
Steam Machine pro drobnohledem – co je uvnitř?
Steam Machine pro drobnohledem – co je uvnitř?Středa, 24 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: PC a IT
Spuštěno: 384x
Komentářů: 0
Lords of the Fallen 2 odloženo na 2027
Lords of the Fallen 2 odloženo na 2027Úterý, 23 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 282x
Komentářů: 0
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní město
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní městoPondělí, 22 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 947x
Komentářů: 4
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!Pátek, 19 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 603x
Komentářů: 0
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!Čtvrtek, 18 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 550x
Komentářů: 0
Stronghold 4 ohlášeno – jede na UE5 a kopíruje předchůdce
Stronghold 4 ohlášeno – jede na UE5 a kopíruje předchůdceStředa, 17 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1166x
Komentářů: 3