Battlefield 5 – alfa verze začala! První dojmy? Tisk E-mail
Napsal Jan "DD" Stach   
Čtvrtek, 28 červen 2018
Kolega si spolu s dalšími pozvanými lidmi může od dnešního dnes vyzkoušet nový Battlefield 5, který nás vezme do „2svv“ (v jeho pojetí). Dnes totiž začala Closed Alpha pro pozvané. A jaké jsou první dojmy? Parádní grafika, trochu kulhající optimalizace, kdy výkonné moderních vícejádrové CPU a moderní DX12 grafiky to pořádně nevyužívá, bohužel celkově je dojem takový, že když vezmete Battlefield 1 a změníte pár textur a místo reálií 1svv dáte reálie 2svv, že tím jste hotoví. Pár drobností je jinak, nicméně hra se hraje a vypadá prostě jako Battlefield 1 jen v jiném prostředí. Jestli je to špatně nebo dobře je otázka. Největší novinkou je asi Battle Royale mód, který bud asi jako novinka populární. Osobně se těším na příběhovou kampaň, kdy doufám využijí tvůrci plného potenciálu, který u BF1 byl jen naznačen. Z multiplayeru už jsem ale asi nějak vyrostl, je to pořád to samé, kdy je možná škoda, že se po poněkud divokém Battlefield 1, tvůrci nesnažili u Battlefield 5 o realističtější pojetí reálií druhé světové, protože takhle jsou ty hry opravdu extrémně podobné, až by jeden řekl, že jde prostě jen o DLC :)


AUTOR: Jan "DD" Stach
Motto: „Raději později a pořádně, než dříve a blbě“ :). Než začnete diskutovat: Objektivitu a objektivní fakt a názor nelze posuzovat subjektivním dojmem! ;)

Starší články


 / 9
SlabéVynikající 
Komentáře
Přidat Nový
Richelieu [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] - ještě to jde... 2018-06-28 20:07:32
avatar
Mě se ta hra inspirovaná druhou světovou válkou celkem líbí. Co si budeme nalhávat poslední dobou se nejvíc řve, ne kvůli grafice a těm hrůzám ve FarCray5(např. nesmrtelnej Joseph Seed)ale že se nikdo nedrží historických skutečností a přidávají se tam například Rambové v sukních a pomalu brzo i sovětské kráčející AT-ST . A nebo naopak kdy je v 15. století v Čechách málo černochů.(To i Žižka s "lahkým gulometom" by byl dnes přehlédnut) Lidi ta fikce asi baví, (ze zkušeností vím, že kolikrát ani neví, že je to fikce) kdyby ne, tak to nedělají a nevydělávají na tom. A peníze jsou vždy až na prvním místě. Jo a jako bonus se zalíbí liberálům, takže je můžeme nazvat jako pokrokové vizionáře na recyklovaném enginu s tím pravým viděním světa. Budou mít kladné recenze a kdyžtak i nějakou kačku od neziskovek
aDDmin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2018-06-28 20:15:58
avatar
ženy ve 2svv bojovaly, zejména partyzánky, takže do hry rozhodně patří tam problém vážně nevidím ....
Richelieu [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2018-06-28 21:48:18
avatar
Koukám člověk se zaměří jen na jeden detail, ale nikdo nechce tvrdit opak, pro příklad v sovětské armádě bylo na 800.000 žen a téměř polovina byla v předních liniích a wehrmachtu dost zatápěli. V Německé armádě, to měli složitější, ale i tak jich tam bylo na půl milionu. Ale když to pak vypadá, jako kdyby to režíroval Quentin Tarantino a George Pan Cosmatos, tak už to v člověku trkne.

edit. proti amazonce v Diablu nikdo neprotestuje, ani jiným ženským postavám ve válečné řezničině, ale to podání? Salámová metoda, dneska je to prkotina, zítra Římská legie složená výhradně z žen. A co třeba děti? Taky bojovali ve druhé světové válce, bylo jim 12-15 let, kdy dojdeme až sem ?
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
 

Problém s účtem na DDWorld?

Najdete nás na Facebooku

.... a také na Twitteru

RSS

DDWorld.cz

DDWorld - Blogy a videa

DDWorld - Magazín

Videa
Jak se vyrábí Heatpipe pro chlazení?
Jak se vyrábí Heatpipe pro chlazení?Úterý, 26 březen 2019
Vložil: aDDmin
Kategorie: PC a IT
Spuštěno: 578x
Komentářů: 0
AsRock DeskMini A300 – Výkonný mini STX PC na AMD Ryzen
AsRock DeskMini A300 – Výkonný mini STX PC na AMD RyzenSobota, 23 březen 2019
Vložil: aDDmin
Kategorie: PC a IT
Spuštěno: 763x
Komentářů: 1
kultovní Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 oznámeno
kultovní Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 oznámenoPátek, 22 březen 2019
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 509x
Komentářů: 3
John Wick: Chapter 3 – Parabellum v nové ukázce
John Wick: Chapter 3 – Parabellum v nové ukázceČtvrtek, 21 březen 2019
Vložil: aDDmin
Kategorie: Film
Spuštěno: 1027x
Komentářů: 1
Battlefield V dostává obří Battle Royale mapu
Battlefield V dostává obří Battle Royale mapuStředa, 20 březen 2019
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 822x
Komentářů: 4
Chilling Adventures of Sabrina se dočká pokračování!
Chilling Adventures of Sabrina se dočká pokračování!Pondělí, 18 březen 2019
Vložil: aDDmin
Kategorie: Film
Spuštěno: 858x
Komentářů: 2