Bethesda vtipkuje? Fallout 4 dostal 58GB patch a nic nepřináší! Tisk E-mail
Napsal Jan "DD" Stach   
Úterý, 07 únor 2017
Že graficky a technologicky je Fallout 4 za opicemi ví asi každý, tvůrci se sice snaží Updaty sem tam něco vylepšit a opravit. Aktuálně ale hráči usilovně přemýšlí, jak moc si z nás Bethesda dělá srandu! Vydala totiž 58GB(!) update s HD texturami, což doplnila i zvýšenými HW požadavky na Intel Core i7-5820K procesor, GTX 1080 8GB grafiku a 8GB+ RAM. Vtip je v tom, že těch 58GB přináší skoro nic. Mohl jsem si oči vykoukat, ale nepoznal jsem žádný velký rozdíl proti standardním texturám, které jsou opravdu hnusné. Kromě drobného zlepšení ostrosti jsou textury jinak stejně hnusné. Nicméně nároky na grafickou paměť jsou dvojnásobné, takže pokud nemáte grafiku s 8GB, můžete zažívat i to, že nové textury budou vypadat hůře než ty původní, čistě proto, že prostě nemáte dost grafické paměti. Problém je ale v tom, že do Fallout 4 existuje řada špičkových módů vylepšující valnou většinu textur opravdu zásadně, třeba i na 4k a 8K rozlišení, včetně kompletního předělání. A s takovými updaty hrajeme mnozí běžně. Ano mívají i stovky GB, ale na rozdíl od toho „vylepšení“ textur Bethesda je jejich přínos do vizuálu hry naprosto zásadní. Bethesda opět dokazuje, že není schopna ani jednoduše domluvit se a použít ty uživatelské módy, k dodělání a vylepšení své hry. Místo toho servíruje 58GB update, který kromě zvýšených nároků nepřináší vůbec nic, natož aby něco zásadně vylepšil. Nechápu, co je na tom tak těžkého domluvit se s tvůrci módů a využít ty nejzdařilejší a doplnit je a dodělat do hry oficiálně. Neztrácejte s tímto nesmyslným update čas, stáhněte si pořádné texturovací packy a módy z Nexusu. Zase jednou musíme přemýšlet jak to, že nejneschopnější herní vývojáři, stojí za nejpopulárnějšími AAA hrami a že jim vydávání nehotových her plných chyb a problémů vlastně stačí. 58GB update s nic nepřinášejícími „HD texturami“ je další z vtípků.
AUTOR: Jan "DD" Stach
Motto: „Raději později a pořádně, než dříve a blbě“ :). Než začnete diskutovat: Objektivitu a objektivní fakt a názor nelze posuzovat subjektivním dojmem! ;)
Sdílet
DiggDigg FacebookFacebook Google!Google LinkujLinkuj LiveLive MySpaceMySpace TwitterTwitter pošli na vybrali.sme.skVybrali.sme

Starší články


 / 12
SlabéVynikající 
Komentáře
Přidat Nový
vladislavpokorny [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2017-02-08 09:19:25

No, já nemám takový zrak, jaký bych si přál, takže dívat se na rozmazaný svět je pro mě přirozené :-), ale spíš mi vadí ty hranatý kulatý věci.
Chápu, že vykreslení plynulého oblouku oproti několika úsečkám je náročnější, ale tohle by podle mého přidalo mnohem víc na realističnosti, než tuna HDpacků.
Fox_25 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2017-02-09 16:41:52
avatar
"Beseda" vydala patch který má skoro 60GB a nepřináší proti originálu podstatnější rozdíl který by omluvil zvýšenou náročnost a velikost update, já zase vidím že textury jsou jen trošku doostřené, jakoby v nějakém grafickém editoru.

Pan Stach nejspíš naráží na tohle, vlastně i na to že fanoušci zvládli udělat lepší textury, dokonce dřív než vydavatel hry, což je minimálně trapné a ukazuje to na neschopnost vydavatele. I když produkty "besedy" byly vždy takové dodělej si sám.
Shadow R.O.G. [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2017-02-09 17:16:12
avatar
Citace:
Zase jednou musíme přemýšlet jak to, že nejneschopnější herní vývojáři, stojí za nejpopulárnějšími AAA hrami


...hrám pôvodný Skyrim, ale hry robiť vedia, len by potrebovali niekoho do tímu na optimalizáciu
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
 

Problém s účtem na DDWorld?

Najdete nás na Facebooku

.... a také na Twitteru

Herni.cz

Videa
Total War: Warhammer 2: jak bude vypadat herní mapa?
Total War: Warhammer 2: jak bude vypadat herní mapa?Pátek, 23 červen 2017
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 582x
Komentářů: 0
Nekromat dorazil do Diablo 3 – kolik za rozšíření?
Nekromat dorazil do Diablo 3 – kolik za rozšíření?Čtvrtek, 22 červen 2017
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1345x
Komentářů: 0
Asus ZenScreen – externí mobilní monitor do USB-C v prodeji
Asus ZenScreen – externí mobilní monitor do USB-C v prodejiČtvrtek, 22 červen 2017
Vložil: aDDmin
Kategorie: PC a IT
Spuštěno: 330x
Komentářů: 0
Oprašte XCOM 2! Dorazí datadisk War of the Chosen
Oprašte XCOM 2! Dorazí datadisk War of the ChosenČtvrtek, 15 červen 2017
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1143x
Komentářů: 3
Destiny 2 napravuje chyby prvního dílu
Destiny 2 napravuje chyby prvního díluČtvrtek, 15 červen 2017
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 956x
Komentářů: 5
RPG Vampyr – skvělý nápad bídné provedení?
RPG Vampyr – skvělý nápad bídné provedení?Středa, 14 červen 2017
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 781x
Komentářů: 0