Budoucnost ANTHEM a BIOWARE? Nepěkná. Tisk E-mail
Napsal Jan "DD" Stach   
Neděle, 24 únor 2019
Naši recenzi na očekávanou hru BIOWARE, už jste si mohli přečíst. ANTHEM je příšerná ukázka všeho, co je dnes špatně na herním průmyslu. Přiznám se ale, že má recenze nepokryla všechny aspekty, nebo je nepokryla tak, jak bych si přál. A tak dnes nabízím několik zajímavých video-recenzí ANTHEM, které zdůrazňují některé zásadní věci. Například přímý rozpor mezi sliby, dokonce herním trailerem na ANTHEM z roku 2017 a výslednou realitou. Stejně tak se zamýšlí nad tím, jak hluboko kleslo BIOWARE, které nabízelo jedny z nejlepších RPG příběhů všech dob s propracovanými dialogy, možnostmi volby podstatně ovlivňující postavu i příběh hry a tak dále. No a když se dozvídáme, že vývoj ANTHEM zabral nejméně 6 let, tak se musíme ptát, co na téhle nudné hře bez obsahu trvalo udělat 6 let? 6 let trval vývoj původního Dragon AGE Origins, které zůstává podle mého nejlepší hrou BIOWARE a naprosto úžasnou ukázkou příběhového akčního RPG, kde rozhodnutí, příběh a postavy hrají opravdu roli. Všechno tohle BIOWARE slibovalo i pro ANTHEM. A co jsme dostali? Výsměch. Mé 30% hodnocení je jedno z nižších, které hra získává, ale podle mého odpovídá tomu, na kolik % je tahle hra vlastně hotová. Každopádně doporučuji následující videa, která také některá naznačují, jak to bude s ANTHEM a BIOWARE vypadat dále. Podle mého nic hezkého nás nečeká. EA samozřejmě zatím celý propadák jménem ANTHEM neodpíská, to by ho pohřbila úplně. Tedy neodpíská ho oficiálně. Neoficiálně už má ale jasno. BIOWARE je dnes jen prázdný název, původní tvůrci a zakladatelé a autoři těch starých skvělých RPG titulů už ve firmě dávno nepracují. Podle aktuálních informací to vypadá, že většina pracovníků studia už byla přeřazena na jiné projekty. To není nic dobrého pro ANTNEM, protože pokud by se měl zlepšit, vyžadoval by zásadní změny na jádru hry, a tedy objem prací zcela srovnatelný se vznikem nové hry. A to se nestane. EA na to neuvolní lidi ani finance. ANTHEM se tedy oficiálně dočká nějakých vylepšení, ale vypadá to hlavně na kosmetické změny a roztažené do mnoha následujících měsíců. Zapomeňte na opravu těch zásadních chyb a problémů. Více zkrátka ten malý team, který u hry zůstal, není schopen zvládnout. Současný stav ANTHEM je prostě do značné míry skutečně finální. Každopádně následující recenze shrnují vše podstatné. Za jednu byl autor dokonce vyhozen z určitého programu EA, protože byl moc upřímný:


AUTOR: Jan "DD" Stach
Motto: „Raději později a pořádně, než dříve a blbě“ :). Než začnete diskutovat: Objektivitu a objektivní fakt a názor nelze posuzovat subjektivním dojmem! ;)

Starší články


 / 10
SlabéVynikající 
Komentáře
Přidat Nový
flash666 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2019-02-25 23:01:38
avatar
Obrázek

to sedi
harrym [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2019-03-11 20:17:37

A co kdo čeká? Dnes totiž hry nedělají programátoři (těch dobrých je jak šafránu), ale grafici (těch je jak sraček). Taky to podle toho vypadá.
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
 

Co se chystá ...Najdete nás na Facebooku

.... a také na Twitteru

RSS

DDWorld.cz

DDWorld - Blogy a videa

DDWorld - Magazín

Problém s účtem na DDWorld?

Videa
Filmový TERMINATOR a Arnie se vrací! Ukázka z „Dark Fate“
Filmový TERMINATOR a Arnie se vrací! Ukázka z „Dark Fate“Pátek, 24 květen 2019
Vložil: aDDmin
Kategorie: Film
Spuštěno: 360x
Komentářů: 2
CODEMASTERS ukazuje nový GRID a také F1 2019
CODEMASTERS ukazuje nový GRID a také F1 2019Středa, 22 květen 2019
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 663x
Komentářů: 4
Total War: Three Kingdoms vychází – další skvělý strategický díl?
Total War: Three Kingdoms vychází – další skvělý strategický díl?Úterý, 21 květen 2019
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 678x
Komentářů: 0
Sniper Elite V2 Remastered právě vyšlo!
Sniper Elite V2 Remastered právě vyšlo!Úterý, 14 květen 2019
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1457x
Komentářů: 2
Vychází A Plague Tale: Innocence – zajímavá příběhová hra
Vychází A Plague Tale: Innocence – zajímavá příběhová hraPondělí, 13 květen 2019
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 846x
Komentářů: 2
CryEngine 5.7 se představuje – přináší API VULKAN, DX12 a RayTracing
CryEngine 5.7 se představuje – přináší API VULKAN, DX12 a RayTracingSobota, 11 květen 2019
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 2560x
Komentářů: 6