Call of Duty Black Ops vyzve Medal of Honor na souboj! Vyhraje? Tisk E-mail
Napsal Jan "DD" Stach   
Monday, 01 November 2010
Už 11.9. vychází pravděpodobně poslední klasické Call of Duty. Troufám si už předem říci, že bude tím nejlepším, co Treyarch vytvořili. Otázka je, zda to bude stačit na úspěch předchozích dílů a zda to vůbec bude stačit na konkurenční Medal of Honor. Ten utrpěl poměrní nízká hodnocení, protože hráči i recenzenti se zdají být těmito moderními koridorovými atmosférickými akcemi přesyceni. Potká to i Call of Duty?
AUTOR: Jan "DD" Stach
Radši dělám věci pomaleji a pořádně, než rychle a špatně.

Starší články


Komentáře
Přidat Nový
Dixie_ [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] - ... 2010-11-01 16:26:20
avatar
To jako někdo věří že poslední pořádný Call of Duty neporazí ten 4hodinovej paskvil s BC2 mulťákem ?
Borgi* [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-11-01 20:13:50
avatar
Medal byl pěkná nuda bez akčních scén a velkého finále, i když je tohle od Treyarchu tak to bude určitě lepší
palab [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-11-01 23:52:47

Nemůžu si pomoct, ale trochu mi to připomínalo Battlefield Bad Company 2..
MIKRON [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-11-01 17:39:13
avatar
Call of Duty na to se těším a Medal ten hraji a baví mě.
MIKRON [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-11-01 17:39:18
avatar
Call of Duty na to se těším a Medal ten hraji a baví mě.
MIKRON [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-11-01 17:47:42
avatar
Call of Duty na to se těším a Medal ten hraji a baví mne.
mistnitluchuba [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-11-01 21:33:11

ty naleštěný xichty sou hrozný hlavně ten Kennedy, už by to chtělo novej engine
Kevin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-11-01 21:43:18
avatar
Vyzkousim a pak uvidim, jestli to bude stat za to.
palab [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-11-01 23:41:05

Jestli bude COD delší než MOH, tak levou zadní. MOH jsem dohrál a byl jsem nemile překvapen jeho délkou. Čekal jsem mnohem víc, alespoň že ta grafika se mnohem zlepšila..
bacik [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-11-03 08:42:03
avatar
Akurát som tiež dohral MOH a tá dlžka je fakt úbohá. Čakal som od toho viac. Uvidíme aké bude COD. Určite si ho obstarám.
MIKRON [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-11-02 07:10:41
avatar
Koukám že se tady rád někdo opakuje já nevím jak došlo k tomu že můj příspěvek je tu 3x rozhodně to nebyl můj záměr ale kouká že reakce na něj byla pokaždé stejná a opakovala se že by dežaví a nebo měl někdo stejný problém.
Exgame1trem [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-11-02 10:29:57

To fakt natocili hrozne tolik sumu ve videu v 720p sem nevidel asi se snazi zase zakryt male rozliseni textur.
clusterdj [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] - Rusalka 2010-11-03 16:09:01

som jediny alebo si tiez niekto vsimol meno lode v 24s... ?
sviftcz [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-11-04 07:28:32
avatar
Nejlepší od treyarchu může být stále průměr.. Ale MoH moc těžký soupeř není.
M4Touch [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-11-05 15:31:18

Tak tak, otázka jak na tom spíše bude Multiplayer, ten je přednější.
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
 

RSS

DDWorld.cz

DDWorld - Blogy a videa

DDWorld - Magazín

Poslední příspěvky v diskuzích


Videa
Steam Machine pro drobnohledem – co je uvnitř?
Steam Machine pro drobnohledem – co je uvnitř?Wednesday, 24 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: PC a IT
Spuštěno: 197x
Komentářů: 0
Lords of the Fallen 2 odloženo na 2027
Lords of the Fallen 2 odloženo na 2027Tuesday, 23 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 145x
Komentářů: 0
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní město
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní městoMonday, 22 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 828x
Komentářů: 4
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!Friday, 19 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 587x
Komentářů: 0
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!Thursday, 18 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 530x
Komentářů: 0
Stronghold 4 ohlášeno – jede na UE5 a kopíruje předchůdce
Stronghold 4 ohlášeno – jede na UE5 a kopíruje předchůdceWednesday, 17 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1158x
Komentářů: 3