Call of Duty: MW2 představeno – naposled od hamižného Activison? Tisk E-mail
Napsal Jan "DD" Stach   
Thursday, 09 June 2022
Legendární, dnes už vyčpělá Call of Duty série se i letos představí s novým dílem. Ale podle všeho naposledy. Po zajímavém a herně vydařenějším loňském druhoválečném díle, který bohužel neuspěl a doplatil na uspěchaný vývoj, je tu „sázka na jistotu“ v podobě dalšího Modern Warfare. Nicméně nečekejte nic nového. Stejná nuda, stejné mechaniky battlepass, stejná nuda. Activision se zkrátka snaží vytřískat naposledy prachy na známé značce bez zjevné snahy o kvalitní hru a nějaký vývoj série. A mělo by to být naposledy, protože následně by měl být dokončen obchod s Microsoft, který Activision-Blizzard hry koupí. A příští rok prý nové CoD poprvé po letech již nevyjde. Vývoj COD bude přehodnocen atd. Každopádně od letošního CoD nečekejte nic dobrého, natož hodného 70 až 100 eur, které Activision za tuhle hru chce. Tahle pračka na peníze vyjde 28.10., bez ohledu na to, jak dopadne otevřená (ale placená) beta verze ;).
AUTOR: Jan "DD" Stach
Radši dělám věci pomaleji a pořádně, než rychle a špatně.

Starší články


Komentáře
Přidat Nový
Phosgore [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2022-06-11 20:04:51

Vanguard že byl vydařený? Nebo snad zajímavý? Panebože v čem?
Možná prodejně, ale tím to začíná a končí.

Všichni a tím myslím OPRAVDU VŠICHNI co jsem znal a hráli předchozí do té doby COD tu loňskou srajdu nemohli vystát a šli hrát něco jiného. Tam bylo špatně úplně ale úplně vše.
Trace4x10 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2022-06-28 23:08:30
avatar
A já mám TDM 850

Jinak COD jsem hrál naposledy první MW a nemám pocit, že jsem o něco přišel.
FabledWarrior [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2022-06-13 11:34:40

Tady musím souhlasit s TDM900. Jako ta Vanguard je strašná sr*čka a přechod Warzonu na Vanguard je to nejhorší, co mohli udělat...
Přítelkyně mi chtěla udělat radost a koupila mi tu hru, protože sám jsem odmítl jim za to dát byť jen korunu, tak jsem jí poděkoval, ale ten klíč jsem ani neaktivoval a válí se někde v mailu.

Naopak na "nové" Modern Warfare se těším a už mám předobjednáno za 100 Eur... možná hloupost, ale věřím, že tímhle mě nezklamou. Původní Modern Warfare mě přitáhlo zpět ke Call of Duty a k Warzonu, který mám moc rád i přes to, že zrovna teď běží n Vanguard, takže se těším, až přejde zase na Modern Warfare.
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
 

RSS

DDWorld.cz

DDWorld - Blogy a videa

DDWorld - Magazín

Poslední příspěvky v diskuzích


Videa
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní město
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní městoPondělí, 22 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 294x
Komentářů: 1
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!Pátek, 19 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 414x
Komentářů: 0
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!Čtvrtek, 18 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 363x
Komentářů: 0
Stronghold 4 ohlášeno – jede na UE5 a kopíruje předchůdce
Stronghold 4 ohlášeno – jede na UE5 a kopíruje předchůdceStředa, 17 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1124x
Komentářů: 3
S.T.A.L.K.E.R. 2: představuje příběhové DLC Cost of Hope
S.T.A.L.K.E.R. 2: představuje příběhové DLC Cost of HopeStředa, 17 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 560x
Komentářů: 0
Alien: Isolation 2 – nový díl je opět pořádně děsivý!
Alien: Isolation 2 – nový díl je opět pořádně děsivý!Úterý, 16 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1485x
Komentářů: 0