CoD: MW2 MP na PC odpísaný! Tisk E-mail
Napsal Alexander (Zumpar1234) Onuprijenko   
Wednesday, 11 November 2009
Komunity zbožnujúce CoD sériu apelovali na Infinity Ward rôzne len aby nezabudli na PC hráčov a pridali do najnovšieho CoD dedikované servery. Nič nepomohlo. Pozrime sa ako sa o to snažily Chapos Mods.com

Starší články


Komentáře
Přidat Nový
Stanislav007 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2009-11-11 22:44:24
avatar
až se mi chtělo uronit slzu XD
wireless [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2009-11-11 22:52:48
avatar
jak smutné
a teď vážně, je to škoda, možná tím utrpí prodeje na PC, protože spousta hráčů si cod pravidelně kupuje kvůli multiplayeru no ...
Sina [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2009-11-12 00:13:04
avatar
Pro modern Warfare 2 je to škoda, pro PC hráče ani moc ne. prostě budou hrát puvodni modern warfare, nebo si najdou jinou hru. Podporuje Battlefield bad company 2 dedikovane servery?
zumpar1234 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2009-11-12 07:05:27
avatar
Ano Bad Company 2 podporuje dedikovane servery. Narozdiel od tohto zničeného konzolového MP v CoD: MW2. Dovolim si tvrdiť že (oficialne) je MP v novom CoD mrtvé!
Buble [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2009-11-13 06:57:27
avatar
Ono je mrtvé... ale jen z pulky. Spoustě BFU a casual hráčům to je jedno... a kvuli nim se tak IW rozhodlo. Snad bude hlas comunity do silný aby vytvořil MW2 dost špatnou reklamu a i těmto casual hráčům rozmluvil koupi.
Sina [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2009-11-13 16:45:33
avatar
když se hra na PC neprodává svede se to na pirátství
J.C.Denton [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2009-11-13 16:48:23
avatar
jenze mw2 se prodava rekordne
Sina [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2009-11-14 01:01:03
avatar
jses si jisty ze i na PC? Já bych řekl že na rekordnich prodejich se podili spis konzole...
Allie Fox [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2009-11-12 17:51:44
avatar
Já pirátím jen software od MS. Za kvalitní PC hry platím, ale i tak se bojím o PC hraní. Konzole nenávidím vás ! Nekupujte ty shity ani svým dětem ! Napadejte lidi co si v obchodě prohlíží hry na konzole ! Společně to zvládneme a možná porazíme lidskou pohodlnost a blbost !!
Žumpare, k Apple mám vztah neutrální a k linuxu kladný takže v něčem se přece jenom neshodnem.
Sina [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2009-11-13 16:49:38
avatar
Citace:
Napadejte lidi co si v obchodě prohlíží hry na konzole !

nechceš třeba studenej hadr na hlavu? Konzoláci by tě zas mohli napadat ze seš tak blbej a otravuješ se s instalací hry na PC
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
 

RSS

DDWorld.cz

DDWorld - Blogy a videa

DDWorld - Magazín

Poslední příspěvky v diskuzích


Videa
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!Friday, 19 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 152x
Komentářů: 0
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!Thursday, 18 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 139x
Komentářů: 0
Stronghold 4 ohlášeno – jede na UE5 a kopíruje předchůdce
Stronghold 4 ohlášeno – jede na UE5 a kopíruje předchůdceWednesday, 17 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1000x
Komentářů: 3
S.T.A.L.K.E.R. 2: představuje příběhové DLC Cost of Hope
S.T.A.L.K.E.R. 2: představuje příběhové DLC Cost of HopeWednesday, 17 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 497x
Komentářů: 0
Alien: Isolation 2 – nový díl je opět pořádně děsivý!
Alien: Isolation 2 – nový díl je opět pořádně děsivý!Tuesday, 16 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1453x
Komentářů: 0
Halo: Campaign Evolved – remake prvního dílu se ukazuje
Halo: Campaign Evolved – remake prvního dílu se ukazujeSaturday, 13 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 643x
Komentářů: 0