Deus Ex: Human Revolution - Story Trailer Tisk E-mail
Napsal Pavel Šimíček   
Saturday, 19 February 2011
Eidos vydal nový trailer pro Deus Ex: Human Revolution. Hra by měla vyjít v dubnu, ale mnohoznačné 2011 na konci traileru pro jistotu nic přesného neslibuje.

Starší články


Komentáře
Přidat Nový
holoway [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-02-19 11:26:24
avatar
Taky někomu přijde ta grafika hrozná?
elancer [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-02-19 12:40:12
avatar
Mne príde skôr taká osobitá, ten štýl... Som rád, že to zase nie je nejaký Unreal engine, to by bolo hrozné.
Myslím, že túto hru skôr, ako na konci leta hrať nebudeme...
Borgi* [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-02-19 13:55:39
avatar
Třeba jsou to ukázky z konzolové verze
Mescalamba [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-02-19 18:02:19
avatar
Používá to Crystal Engine z Tomb Raidera. A paradoxně to hodně připomíná grafický styl původního Deus Ex. Což je pro mě víc než dobré.. dvojka vypadala vyloženě hnusně.

Škoda jen, že nepoužili U3 s úpravama.. :/
rigante [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-02-19 18:05:25
avatar
...u Deus Ex grafika nebyla to nejdůležitější.
holoway [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-02-20 02:18:52
avatar
To určitě ne, ale byla dobová, nebylo to žádné ořezávátko, když vyšla. Ale třeba podle tohoto videa bych si myslel, že je to skoro texturově upravená jednička, což by bylo trochu málo.
MIKRON [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-02-19 14:43:05
avatar
No podle gráfi nesoudím hru i když první dojem dělá hodně. No hodnocení nechám na později.
Kevin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-02-19 15:48:35
avatar
Realna grafika ze zivota to neni, ale nevadi
Mc Baxxter [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-02-20 13:22:36
avatar
Ty animace mému oku moc nelahodí, grafika mi příde dobrá, ale tohle se mi nelíbí, zvlášť tam na konci to působí tak nějak dost prkenně...
Locust [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-02-21 14:45:46

dufam ze v tej hre bude aspon jedna upratovacka, tak sa to tam vsetko leskne
...a mam pocit ze je to prerobena 2jka, tiez laboratoria, a ich prepad, ech
co3mo [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-02-21 19:11:03
avatar
Tou hudbou mi to strasne pripomina Mass Effect...
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
 

RSS

DDWorld.cz

DDWorld - Blogy a videa

DDWorld - Magazín

Poslední příspěvky v diskuzích


Videa
FSR 4.1 pro AMD RDNA 3 Radeon RX 7000 je tu!
FSR 4.1 pro AMD RDNA 3 Radeon RX 7000 je tu!Wednesday, 24 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: PC a IT
Spuštěno: 90x
Komentářů: 1
Steam Machine pro drobnohledem – co je uvnitř?
Steam Machine pro drobnohledem – co je uvnitř?Wednesday, 24 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: PC a IT
Spuštěno: 716x
Komentářů: 0
Lords of the Fallen 2 odloženo na 2027
Lords of the Fallen 2 odloženo na 2027Tuesday, 23 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 540x
Komentářů: 0
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní město
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní městoMonday, 22 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1217x
Komentářů: 4
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!Friday, 19 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 638x
Komentářů: 0
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!Thursday, 18 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 583x
Komentářů: 0