Forza Horizon 6 unikla před vydáním – piráti hrají, Microsoft banuje Tisk E-mail
Napsal Jan "DD" Stach   
Tuesday, 12 May 2026
Po vyřazení (obejití) DENUVO a podobných ochran, není problém udělat hratelnou pirátskou verzi hry za pár minut. Když vám navíc vývojáři her nahrají na STEAM nešifrovanou předinstalovanou finální verzi hry před jejím vydáním, máte práci ještě snazší. A tak se stalo, že piráti už vesele hrají očekávanou Forza Horizon 6, zatímco Microsoft je vzteky bez sebe. Ten se snaží hráče jím uniklé kopie banovat, stejně jako streamery, kteří hru nyní hrají. Samozřejmě ban dostanou jen ti „inteligenti“, kteří se k hraní uniklé kopie přihlásí ke svému Microsoft účtu. Těm hrozí ban na několik tisíc let ;). A ban je prý i na PC a HW samotný, kdy samozřejmě MS sbírá kompletní data o vás a vašem zařízení. Každopádně piráti tedy již hrají, zbytek ať si raději počká, nová Forza má vyrazit ke všem 19.5.2026 a vydáme se v ní na projížďku Japonskem:
AUTOR: Jan "DD" Stach
Radši dělám věci pomaleji a pořádně, než rychle a špatně.

Starší články


Komentáře
Přidat Nový
Tomcat22 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2026-05-13 17:59:35

Prý to nebylo kvůli tomu, že to nahráli na Steam nešifrované...
JJuraj [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2026-05-14 14:37:13

Tvrdia vyvojari Ale ako inak hra unikla to nepovedali.
Vesy [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2026-05-13 23:09:59
avatar
Mě hra vůbec neláká, je to vpodstatě to samé jako 5, jen v jiném městě s mírnou změnou.

Grafika skoro - stejná jak v 5, jízdní styl - totožný, UI soupeřů - stejný...

Určitě kupovat nebudu, aspoň ne, za plnou cenu...

P.S. jediné co se mi líbí je systém, něco jako licensí, kdy začínáte na tom nejhorším a postupně jdete výš a pěkné město, ale opět bez chodců a života ...
Jerrow [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2026-05-16 17:18:43
avatar
Evidentně jsi viděl jen pár YT videí. Grafika je mnohem lepší, ovladatelnost je dost jiná, blíže k simulaci, ale pořád arkáda a UI je úplně jiné. FH5 se dalo jezdit i na nejtěžší obtížnost s prstem v nose, ale tady na lepšího profesionála (což je asi 4. nejtěžší obtížnost drivatarů) určité závody prostě vyhrát nejde...
DandaH [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2026-05-18 09:34:40

Souhlas, grafika je vyšší level, ano je to náročnější ale lepší. I fyzika a např brždění je více vychytané, oponenti jsou těžší a kde jsem ve F5 vyhrával pravidelně je to teď opravdu náročnější.
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
 

RSS

DDWorld.cz

DDWorld - Blogy a videa

DDWorld - Magazín

Poslední příspěvky v diskuzích


Videa
Resonance: A Plague Tale Legacy – akčnější odbočka série
Resonance: A Plague Tale Legacy – akčnější odbočka sérieWednesday, 10 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 187x
Komentářů: 0
Exodus – duchovní nástupce Mass Effect v pořádné ukázce!
Exodus – duchovní nástupce Mass Effect v pořádné ukázce!Tuesday, 09 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 249x
Komentářů: 1
Metro 2039 v nové ukázce – kdy se hry dočkáme?
Metro 2039 v nové ukázce – kdy se hry dočkáme?Monday, 08 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 846x
Komentářů: 0
DOOM: The Dark Ages dostává příběhové DLC!
DOOM: The Dark Ages dostává příběhové DLC!Monday, 08 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 547x
Komentářů: 0
Stargate nebude! Amazon zrušil seriál před startem natáčení!
Stargate nebude! Amazon zrušil seriál před startem natáčení!Saturday, 06 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Film
Spuštěno: 1160x
Komentářů: 3
SONY ukázalo nové God of War, které upře PC hráčům
SONY ukázalo nové God of War, které upře PC hráčůmFriday, 05 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 558x
Komentářů: 0