První záběry z nového MAX PAYNE 3 – atmosféra předchůdců je pryč! Tisk E-mail
Napsal Jan "DD" Stach   
Thursday, 15 September 2011
Tvůrci představili první záběry z připravovaného třetího dílu kultovního Max Payne. Bohužel z originální temné komiksové atmosféry předchůdců nezůstalo vůbec nic. Zbyla jen ta hudba. Hra se však mnohem více podobá GTA. No snad se to nějak podaří dát dohromady, na výsledek si budeme muset počkat minimálně do března 2012. Pro srovnání je první video onen nový trailer a druhé video je trailer na předchozí Max Panyne 2:
AUTOR: Jan "DD" Stach
Radši dělám věci pomaleji a pořádně, než rychle a špatně.

Starší články


Komentáře
Přidat Nový
Borgi* [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-09-15 12:22:17
avatar
Na dvojku to mít nebude, už jen proto, že na tom nedělá původní Remedy. Teď je to v režii Rockstar a vypadá to jak GTA z brazílie
Mc Baxxter [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-09-15 13:05:38
avatar
Vypadá to hrozně, spíš bych čekal, že je to další pokračování Kane a Lynche. Ta hudba se tam grandiózně nehodí a R* by měl chcípnout, dělaj v týhle generaci strašně špatný hry (s pár výjmkama), který omílaj ten samej příběh... Nemůžu se dočkat, až jim Volition natrhne prdel s třetim Saints Row a oni budou muset začít něco dělat...
Sherpa [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-09-15 14:36:48

tymi havajskymi kosielkami co tam vsetci nosia z toho asi noir nespravia
Mescalamba [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] - Hm.. 2011-09-15 16:36:20
avatar
..atmosféra je pryč od MP 1. Původní Max Payne byl originální (první použití slowmo ve hře, alespoň první úspěšné). Měl naprosto skvělý příběh a úžasný škleb hlavního hrdiny (ve skutečnosti jednoho z vývojářů). A na svojí dobu dost slušnou grafiku.. v podstatě součást 3Dmark 2001 myslím (nebo 99?).
holoway [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-09-15 18:48:22
avatar
Max Payne 2 byl pro mě celkem kultovní záležitostí. A když koukám na ten trailer, tak si musím zopakovat, jak přelomová to byla na tu dobu hra. Jak se krásně skloubila ta jatka s atmosférou...no bylo to něco.

A teď malá poznámka k tomu prvnímu videu z Max Payne 3: WTF?!?!?
NavratilJirka [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-09-15 18:51:48
avatar
A mě se to líbí i když puvodni max payne 1,2 je kultovní hrou tohle se mi taky líbí. Ten jeho pupek je bomba
MIKRON [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-09-15 19:46:23
avatar
Já jsem vždy byl obrovský fanda Maxe a tak věřím že pokračování mne nezklame jelikož do něj opět půjdu.
Kevin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-09-15 21:04:53
avatar
Jo, Max Payne oba dily byli pro me opravdu skvele hrani. Jak akce, tak pribeh byl famozni. A co se tyce trojky.... no uvidime
Mano [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-09-15 21:38:57
avatar
Max Payne 1 a 2 boli pre mňa úžasné hry, pokladám ich za jedny z naj čo som hral. A keby sa niekto našiel a prerobil obe hry do nejakého moderného DX11 enginu tak to by bolo super.
janakulka [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-09-16 00:31:38
avatar
Škoda, že miesto toho aby REMEDY spravili tretí diel tak sa radšej pustili do Alana Wakea, ktorý potom tragicky nevyšiel na pc. Toto vyzerá ako trailer na C.O.J.- Cartel! V prvých dvoch dieloch ste cítili Maxovu bolesť a zžili sa s ním, myslím že v trojke to pôjde len ťažko, ale veď uvidíme...
MobyDict [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-09-18 23:11:50
avatar
hlavne nech tam nieje autoheal a je to ok...neznasam ho. je to vymysel pre skolkarov
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
 

RSS

DDWorld.cz

DDWorld - Blogy a videa

DDWorld - Magazín

Poslední příspěvky v diskuzích


Videa
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní město
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní městoMonday, 22 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 121x
Komentářů: 1
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!Friday, 19 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 369x
Komentářů: 0
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!Thursday, 18 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 319x
Komentářů: 0
Stronghold 4 ohlášeno – jede na UE5 a kopíruje předchůdce
Stronghold 4 ohlášeno – jede na UE5 a kopíruje předchůdceWednesday, 17 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1109x
Komentářů: 3
S.T.A.L.K.E.R. 2: představuje příběhové DLC Cost of Hope
S.T.A.L.K.E.R. 2: představuje příběhové DLC Cost of HopeWednesday, 17 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 549x
Komentářů: 0
Alien: Isolation 2 – nový díl je opět pořádně děsivý!
Alien: Isolation 2 – nový díl je opět pořádně děsivý!Tuesday, 16 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1480x
Komentářů: 0