The Elder Scrolls Online - 1000 let před SKYRIM Tisk E-mail
Napsal Robert Grondzak   
Pondělí, 20 květen 2013
Velcí vydavatelé se shlédli v nástupu online her, takže ani Bethesda s jejím The Elder Scrolls, nemůže zůstat pozadu. Hra bude sice podobná offline verzím jako SKYRIM, ale nebude úplně stejná. Aktuálně běží beta verze, zatím ale nejsou známé podrobnosti o tom, kdy přesně dorazí a hlavně zda bude typu F2P nebo za měsíční poplatky.

Starší články


Komentáře
Přidat Nový
Bazo777 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2013-05-21 07:35:36
avatar
Trailer vyzerá genialne,hrou sa nechame prekvapiť,ale moc od toho nečakám,film by potešil(niečo na spôsob Game of Thrones reznuté Lord of the Rings plus trošku krve naviac
dawo [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] - Grafika 2013-05-21 13:57:22
avatar
Jestli to bude stejný engine jako SWTOR Tak si nechám zajít chuť. Proč se vlastně nemůžou dělat onlinovky v lepší grafice? To na to vážně není výkon?
snakehead28 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2013-05-21 19:40:17

MMORPG sa robia nenáročné na HW (a teda aj škaredo vyzerajú) s toho dôvodu aby sa dali spustiť aj na starších PC.
Výrobcom ide koniec koncov len o to aby zarobili a ked hra bude menej náročna tak ju rozchodí viacej ľudí, lebo hromada ľudí ma staršie PC, a tým pádom im to bude hrať viacej ľudí a oni na tom viacej zarobia
panther7 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2013-05-26 12:19:28
avatar
I MMO můžou mít velmi dobrou grafiku, příkladem můžeou být třeba tanky - World of Tanks či letadla - War Thunder, na maximální detaily je radost pohledět...
chleba [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2013-05-28 13:10:30
avatar
Tanky a letadla - to je poněkud jinej level, než člověk (+ oděvy na něm, výzbroj,...)
Jasdfree [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2013-05-22 11:37:08

To je pravda a dalsia vec, grafika je narocna vo svete realtime aj na internet na odozvu a na delay.
PlugINN [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] - no 2013-05-24 19:18:03

Lidi co to hráli už "naživo" vesměs říkají že grafika je na úrovní Skyrimu, ne-li něco nad ním.
Trace4x10 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2013-05-23 10:39:40
avatar
To mohli jednim šmahem udělat i Fallout Online
Iperitas [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2013-07-17 00:14:12
avatar
zke naroky budu aj koli tomu aby sa to dalo spustit na next gen konzolach. Ja hlavne dufam aby sa to potom dalo kupit ako Gulid wars za jednorazovy poplatok, nie za mesacne ako tie ostatne MMORPG ktore aj tak po roku-dvoch boli zrazu zadarmi, ked to nemal kto hrat.
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
 

RSS

DDWorld.cz

DDWorld - Blogy a videa

DDWorld - Magazín

Poslední příspěvky v diskuzích


Videa
Steam Machine pro drobnohledem – co je uvnitř?
Steam Machine pro drobnohledem – co je uvnitř?Středa, 24 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: PC a IT
Spuštěno: 622x
Komentářů: 0
Lords of the Fallen 2 odloženo na 2027
Lords of the Fallen 2 odloženo na 2027Úterý, 23 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 461x
Komentářů: 0
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní město
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní městoPondělí, 22 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1138x
Komentářů: 4
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!Pátek, 19 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 626x
Komentářů: 0
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!Čtvrtek, 18 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 572x
Komentářů: 0
Stronghold 4 ohlášeno – jede na UE5 a kopíruje předchůdce
Stronghold 4 ohlášeno – jede na UE5 a kopíruje předchůdceStředa, 17 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1182x
Komentářů: 3