Crash test - 800 km/h Tisk E-mail
Napsal John Carmack, Jr.   
Neděle, 13 září 2009
Pilot by to prý přežil. Jen musí 14 dní před testem pít jen Actimel. . .

Starší články


Komentáře
Přidat Nový
Allie Fox [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2009-09-14 22:11:16
avatar
Měli to nechat puštěný déle. Chtěl bych vidět tu drtku co zbyla. Se nedivím, že z těch boeingů co si 11.9. zkracovali cestu skrz mrakodrap nic nezbylo. Navíc některý lehký slitiny rádi hoří.
HonzaCZ [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2009-09-15 00:45:23

To je crash test tý zdi ty chytráku.
Speciální beton, kterej umí pohltit velké množství energie na malé ploše. Právě na účely opevnění před útoky letadly.
Allie Fox [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2009-09-15 18:37:25
avatar
Je jedno čeho je to crash test. Jednoduše to letadlo napálilo do zdi ve vysoký rychlosti a mě osobně zaujalo spíš to co se stalo s letadlem než se zdí. Nějak nikde nevidím, že bych uváděl "crash test letadla" a i kdyby tak je to taky pravda. Když bys byl víc všímavý tak by ti neuniklo, že jak zeď tak letadlo mají speciální nálepky takže sledovali i co se stalo s letadlem. Při jakýmkoliv crashtestu se musí sledovat překážka i pohybující se objekt - nelze ignorovat jedno nebo druhý jelikož výsledek je závislý na vlastnostech obou a vzájemné "reakci". Chytráky si nech příště od cesty. Někdo holt musí prudit a urážet i kvůli irelevantní kravince.
HonzaCZ [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2009-09-16 17:45:34

Kromě toho, že to nebyla reakce na tebe, tak máš pravdu...tak nebuď vztahovačnej. Myslíš, že neumim použít odkaz "odpovědět" a že bych ho nepoužil? ;-)
Allie Fox [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2009-09-16 17:47:40
avatar
Hele sorry, ale tohle mě připadlo jako jasná narážka na mě. Na koho to byla narážka ? Jestli na toho komentátora tak to fakt tak nevyznělo.
j.matrix [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2009-09-15 19:26:24
avatar
takto nechat zmiznut lietadlo by ani coperfield nedokazal
MobyDict [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2009-09-15 21:52:41
avatar
jo, pekny. Z toho letadla asi zustala hromadka o velikosti tasky ze supermarketu, heh. Brutal fak ze jo
KoHHHnA [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2009-09-15 22:09:30
avatar
Chudák zedˇ , taková pěkná, bílá a s terčem..... Že se ale trefili přímo čumákem doprostřed kluci šikovný, asi dlouho počítali, měřili a výsledek stál za to .
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
 

RSS

DDWorld.cz

DDWorld - Blogy a videa

DDWorld - Magazín

Poslední příspěvky v diskuzích


Videa
Star Wars: Galactic Racer vypadají překvapivě dobře
Star Wars: Galactic Racer vypadají překvapivě dobřeFriday, 26 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 127x
Komentářů: 0
DayZ 2 od Bohemia Interactive oznámeno!
DayZ 2 od Bohemia Interactive oznámeno!Thursday, 25 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 131x
Komentářů: 0
FSR 4.1 pro AMD RDNA 3 Radeon RX 7000 je tu!
FSR 4.1 pro AMD RDNA 3 Radeon RX 7000 je tu!Wednesday, 24 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: PC a IT
Spuštěno: 432x
Komentářů: 4
Steam Machine pro drobnohledem – co je uvnitř?
Steam Machine pro drobnohledem – co je uvnitř?Wednesday, 24 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: PC a IT
Spuštěno: 935x
Komentářů: 0
Lords of the Fallen 2 odloženo na 2027
Lords of the Fallen 2 odloženo na 2027Tuesday, 23 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 698x
Komentářů: 0
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní město
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní městoMonday, 22 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1282x
Komentářů: 4