Mac OS vs. Windows Vista - který systém umí víc? Tisk E-mail
Napsal Lukáš Janečka   
Pondělí, 29 listopad 2010
Spousta z vás určitě zná otravného pomeranče a jeho hlášky. Myslím, že vás toto video nemálo pobaví.

Starší články


Komentáře
Přidat Nový
NavratilJirka [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-11-29 19:49:52
avatar
pobavilo
Anomandaris [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-11-29 20:10:46
avatar
mels sem moznost zkusit oboje,apple nak nemiluju ale osx 10.6 je lepsi operacni system nez win 7
Richmond [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] - Kernel Panic 2010-11-29 20:27:48

Ale no ták, ani Mac se v tomhle ohledu nenechá zahmbit http://en.wikipedia.org/wiki/Kernel_panic

Ale jinak ano, OSX (který jsem pár let využíval a občas používám dodnes - i na pc) má těch chybek méně - pramení to především z toho, že pc je sestaveno z mnohem širší kombinace hw než Mac... Celkem pěkná srovnávací videa se objevovala např. v dobách kdy vycházely Visty http://www.youtube.com/watch?v=QT6YO30GhmQ Gadgets vs Widgets - not the same ale dá se najít mnohem víc

edit: samozřejmě se navzájem popichují i na konferencích http://www.youtube.com/watch?v=N-2C2gb6ws8&NR=1 Redmond, start your photocopiers
Kevin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-11-29 21:43:11
avatar
Ale jo, dobry! Ale zase zadna pecka Co bude priste?
MIKRON [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-11-30 07:32:42
avatar
Mec jsem neměl možnost vyzkoušet ale po pravdě je spousta věcí které bych na oknech mohli do táhnout do konce ale co by dělali kdyby udělali vše pořádně v první oknech na čem by vydělávali.
bacik [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-11-30 09:50:42
avatar
Fatal error: Wondows starting.
RiMr [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-11-30 10:44:16
avatar
Jsem "obojetník", už mnoho a mnoho let a od té doby, co se ve WIn konečně objevila klávesová zkratka na tvorbu nové složky je to zase trochu veselejší. Teď ještě barevné visačky...
Na druhou stranu, v MacOsu si pořád ještě bez nějakého dalšího rezidenta (třeba Default Folder) ani v třetím tisíciletí nepřepíšete název souboru, nebo ho nevymažete v okně Open, Save apod. ale musíte jít jak tupec do Finderu.
Nejlepší Finder na Macovi je vlastně Adobe Bridge...
Ale zas taková Time Machine, to je věc...

Všechno má svoje pro a proti...
Richmond [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-11-30 20:33:49

Mě se líbí Exposé nebo třeba instalování programů. Sice se pod Win dá použít Switcher, ale není to ono - neumí se vrátit zpátky na plochu, musím někam kliknout

edit: btw ikonky PCček pokud jsi v síti jsou rulezzní Pro ty, kteří neměli možnost OSX si osahat jsem si dovolil típnout screen Odkaz
prototype [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-12-02 15:24:07

Lidi jestli hrajete hry tak se zkuste podívat kolik vašich oblíbených her poběži na Mac os.
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
 

RSS

DDWorld.cz

DDWorld - Blogy a videa

DDWorld - Magazín

Poslední příspěvky v diskuzích


Videa
Star Wars: Galactic Racer vypadají překvapivě dobře
Star Wars: Galactic Racer vypadají překvapivě dobřePátek, 26 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 293x
Komentářů: 0
DayZ 2 od Bohemia Interactive oznámeno!
DayZ 2 od Bohemia Interactive oznámeno!Čtvrtek, 25 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 278x
Komentářů: 0
FSR 4.1 pro AMD RDNA 3 Radeon RX 7000 je tu!
FSR 4.1 pro AMD RDNA 3 Radeon RX 7000 je tu!Středa, 24 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: PC a IT
Spuštěno: 526x
Komentářů: 6
Steam Machine pro drobnohledem – co je uvnitř?
Steam Machine pro drobnohledem – co je uvnitř?Středa, 24 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: PC a IT
Spuštěno: 1103x
Komentářů: 1
Lords of the Fallen 2 odloženo na 2027
Lords of the Fallen 2 odloženo na 2027Úterý, 23 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 717x
Komentářů: 0
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní město
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní městoPondělí, 22 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1306x
Komentářů: 4