Surface to natírá iPadu Tisk E-mail
Napsal Lukáš Janečka   
Thursday, 08 November 2012
Apple vs Microsoft. Který tablet je lepší? Podle následující upoutávky to Surface jasně natírá iPadu ;). Samozřejmě realita je trochu jiná. Takže to berte jen jako takovou vtipnou vsuvku ...

Starší články


Komentáře
Přidat Nový
Longin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-11-12 19:20:44
avatar
Nj drsnej Microsoft, zmáčkne play a wub wub dubstep rozseká ipad
maugggly [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-11-12 20:16:05
avatar
znovu mi to pripomenulo moju oblubenu pasaz z filmu Velky. skoda ze mi to zmazali a youtubu
Sina [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-11-13 00:35:34
avatar
A nexus jim to natírá cenou
Sallvator [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] - Cenou? 2012-11-14 16:51:58

A jak pak prosimte ?

Ipad s retina 16 gb 12 500
Sufrace rt 16 gb 14 500
Nexus 10 11 000

Stim ze nexus ma nejhorsi vydrz, nema tak dobry vykon jako ipad (o androidu nemluve), ios stale nabizi vice apps

Nejdrazsi je sufrace ale ten je i nejhorsi jak vykonem tak softwarem, nejvykonejsi je ipad a ma i nejveci vydrz a stoji o 1500 vic nez o neco slabsi nexus... Je to na zakaznikovy co preferuje, zda si za lepsi tech 1500 priplati nebo ne, u nexusu jeste neni zadna moznost sd karet a usbcek u ipadu pres redukci jo a sufrace to ma primo ve vybave
amartin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-11-13 14:41:51
avatar
Keby windows 8 neboli taka, bieda z nudzou, ze ?
Kevin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-11-13 18:53:16
avatar
ty bláho, to je nátěr
Torkil [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-11-14 19:39:19
avatar
TAk ta reklama mě úplně rozsekala To musí být Microsoft dost zoufalí, když vypustí něco takovéto

Ale upřímně, raději bych měl "klidný" iPad, než všude poletující Surface, který dělá pořádný rámus a ještě by mi usekl ruku !

Tohle opravdu ne, ale reklama je to obrovsky vtipná, jen nevím, jestli to ten Surface podporuje....
atomic [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-11-14 21:28:39
avatar
No, já myslim, že to nebude originální Microsoft reklama
Torkil [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2012-11-14 22:07:08
avatar
Upřímně pro Microsoft v to doufám, že je to nějaká parodie

Ale.., třeba je to pomsta za Mac VS PC Guy
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
 

RSS

DDWorld.cz

DDWorld - Blogy a videa

DDWorld - Magazín

Poslední příspěvky v diskuzích


Videa
Star Wars: Galactic Racer vypadají překvapivě dobře
Star Wars: Galactic Racer vypadají překvapivě dobřePátek, 26 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 154x
Komentářů: 0
DayZ 2 od Bohemia Interactive oznámeno!
DayZ 2 od Bohemia Interactive oznámeno!Čtvrtek, 25 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 152x
Komentářů: 0
FSR 4.1 pro AMD RDNA 3 Radeon RX 7000 je tu!
FSR 4.1 pro AMD RDNA 3 Radeon RX 7000 je tu!Středa, 24 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: PC a IT
Spuštěno: 444x
Komentářů: 4
Steam Machine pro drobnohledem – co je uvnitř?
Steam Machine pro drobnohledem – co je uvnitř?Středa, 24 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: PC a IT
Spuštěno: 955x
Komentářů: 0
Lords of the Fallen 2 odloženo na 2027
Lords of the Fallen 2 odloženo na 2027Úterý, 23 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 701x
Komentářů: 0
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní město
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní městoPondělí, 22 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1286x
Komentářů: 4