Výhoda 3 monitorů (Eyefinity) v Battlefield 3 Tisk E-mail
Napsal Jan "DD" Stach   
Sobota, 12 listopad 2011
Eyefinity není samozřejmě novinka, ale na internetu se objevilo pěkné video, které jasně demonstruje výhodu Eyefinity proti jedinému LCD. Ze zkušenosti musím říci, že s výjimkou některých strategií a závodních her, je právě Battlefield a některé atmosférické FPS skutečně místem, kde Eyefinity vynikne. Kromě zážitku z velkého obrazu s periferním vnímáním, je to u Battlefiled 3 výhoda hlavně proto, že vidíte, co se děje kolem vás, kdo se k vám ze strany blíží a vůbec máte mnohem větší přehled o situaci.
AUTOR: Jan "DD" Stach
Radši dělám věci pomaleji a pořádně, než rychle a špatně.

Starší články


Komentáře
Přidat Nový
AppleJack [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-11-12 18:59:21

Tolik zajmavých situací do kterých se lze dostat a Eyefinity je tam velkou výhodou a on je skoro celou dobu v tanku.
Kevin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-11-13 00:07:04
avatar
DavidX - Tak to hold si budes muset najit jine video
Tom7 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-11-14 10:58:40

Tak nevím, ale mě se při Eyefinity rozhážou ty modré trojúhelníčky označující spojence, takže to po 5 teamkillech vypnu a jedu na 1 obrazovku.

A pokud vím, ještě to není vyřešené. Nebo si to musím jak kretén doprogramovat?
mareknr [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-11-14 11:29:06

JJ. To s tým doprogramovaním Eyefinity v recenzii u nového drivera je sranda.
Veyron [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-11-14 18:46:15
avatar
Citace:
What I see with EyeFinity

Ako tak taký to pohľad s eyefinity nikto nemá nie bež tých blbých rámov keby aspoň všade fungovalo poriadne a nebolo by vidno to čo je za rámami ale ako väčšinou to funguje na nič...ja najbližšie radšej prv iba kúpim jeden 2560*1440...
Tom7 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-11-14 19:59:27

Ty rámečky po pár minutách přestanou vadit, navíc si nastavíš kompenzaci krytu, takže obraz bude jakoby "za nimi", nebude useknutý.

A když budeš pak chtít Eyefinity na 3x 2560*1440 tak hodně štěstí s výběrem HW, protože i v tomto konzolemi zmršeném období budeš mít problémy rozjet něco na rozumné detaily a FPS.

Pokud znáš někoho, kdo Eyefinity má, není nic jednoduššího, než se na to zajít podívat.

Pokud jsi někde z pohraničí s ČR, rád tě přivítám.
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
 

RSS

DDWorld.cz

DDWorld - Blogy a videa

DDWorld - Magazín

Poslední příspěvky v diskuzích


Videa
Steam Machine pro drobnohledem – co je uvnitř?
Steam Machine pro drobnohledem – co je uvnitř?Středa, 24 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: PC a IT
Spuštěno: 409x
Komentářů: 0
Lords of the Fallen 2 odloženo na 2027
Lords of the Fallen 2 odloženo na 2027Úterý, 23 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 303x
Komentářů: 0
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní město
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní městoPondělí, 22 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 962x
Komentářů: 4
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!Pátek, 19 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 604x
Komentářů: 0
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!Čtvrtek, 18 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 552x
Komentářů: 0
Stronghold 4 ohlášeno – jede na UE5 a kopíruje předchůdce
Stronghold 4 ohlášeno – jede na UE5 a kopíruje předchůdceStředa, 17 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1167x
Komentářů: 3