Začal Invex Digitex 2006 Tisk E-mail
Napsal DigitalDooM   
Monday, 09 October 2006
alt

 

Začal Invex Digitex

Dnes začal na Brně tradiční veletrh Invex Digitex. Podle prvních informací a dojmů našich spolupracovníků je to, co se týká úrovně, opět níže než loni. Co do rozlohy se sice oproti loňsku veletrh rozrostl, ale pavilony jsou poloprázdné.

logo

Podrobnou reportáž přineseme po skončení veletrhu. Pokud si chcete udělat výlet do Brna, pak máte možnost o konce týdne. Nečekejte však nějaké zázraky. Novinky ani herní ani hardwarové tam nejsou. V oblasti digitálních technologií je asi nejvíce vidět mobilní operátor O2.

DigitalDoom: Letos už jsem slib dodržel a opravdu jsem osobně nejel. Reportáž budeme mít od několika spolupracovníků. Přesto už se potvrdila známá věc … Invex je rok od roku horší. Kam až může klesnout se skutečně můžeme jen domýšlet …

Zdroj: ddworld  

 

AUTOR: Jan "DD" Stach
Radši dělám věci pomaleji a pořádně, než rychle a špatně.

Starší články


Komentáře
Přidat Nový
PCMark [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2006-10-09 20:15:52

právě jsem se vrátil z Invexu a mohu potvrdit, že tam nebylo moc věcí, které by mě zaujali Celkově jsem z Invexu zklamaný.
Killer [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2006-10-10 09:27:41
avatar
Autore...nemá to být náhodou INVEX DIGITEX 2006??? V titulku máš napsané INDEX...schválně se půjdu podívat na Bilboardy co mám asi 1km od kolejí...
Awast [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] - RE: Killer 2006-10-10 22:24:48

Pak že jsme jenom lidi, vždyť "V" je tak blízko "D" na klávesnici....

Na Invexu jsem nikdy nebyl a "nikdy" na něj nepojedu, neb mám všetko důležité skrze NET a DDWorld...
tess [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2006-10-12 20:19:51

Já tam byl dnes a opravdu hrůza. Příště asi nejedu
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
 

RSS

DDWorld.cz

DDWorld - Blogy a videa

DDWorld - Magazín

Poslední příspěvky v diskuzích


Videa
Star Wars: Galactic Racer vypadají překvapivě dobře
Star Wars: Galactic Racer vypadají překvapivě dobřeFriday, 26 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 116x
Komentářů: 0
DayZ 2 od Bohemia Interactive oznámeno!
DayZ 2 od Bohemia Interactive oznámeno!Thursday, 25 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 118x
Komentářů: 0
FSR 4.1 pro AMD RDNA 3 Radeon RX 7000 je tu!
FSR 4.1 pro AMD RDNA 3 Radeon RX 7000 je tu!Wednesday, 24 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: PC a IT
Spuštěno: 428x
Komentářů: 4
Steam Machine pro drobnohledem – co je uvnitř?
Steam Machine pro drobnohledem – co je uvnitř?Wednesday, 24 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: PC a IT
Spuštěno: 922x
Komentářů: 0
Lords of the Fallen 2 odloženo na 2027
Lords of the Fallen 2 odloženo na 2027Tuesday, 23 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 697x
Komentářů: 0
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní město
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní městoMonday, 22 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1281x
Komentářů: 4