Velké AMD NAVI má prý 80CU, NVIDIA nemusí stačit? Intel bude vyrábět GPU u TSMC? Tisk E-mail
Napsal Jan "DD" Stach   
Čtvrtek, 23 leden 2020
altLetošní GDC bude zajímavé. Intel, AMD i NVIDIA budou mluvit o novinkách. Co se chystá?

 

 

 

 

Spekulace a zaručené informace se nyní objevují mnohem více. Zejména o nové generaci AMD a NVIDIA grafikách, což svědčí o jednom. V některých případech nejde o spekulace, ale úniky, protože novinky jsou opravdu na cestě. Stejně tak tomu bylo před každou novou generací grafik :). Berme je s rezervou, ale znáte to: „na každém šprochu může být pravdy trochu“ ;).

 

  • AMD „big NAVI“

Asi nejvíce jsou všichni zvědaví na nový high end od AMD. Především proto, že kvůli NVIDIA potřebujeme na trhu konkurenci jak prase drbání. A je to už mnoho let, kdy jsme takovou konkurenci na trhu měli (v high endu). Navíc co má NVIDIA a na co musí AMD utočit, to všichni víme. Že tedy AMD chystá high end grafiky s velkým NAVI, máme oficiálně potvrzeno. A dočkáme se letos. Dokonce už z věrohodných zdrojů víme, že čipy jsou hotové, běží a vypadá to, že vše bude hotovo do Computexu, kdy by AMD mohlo high endový Radeon RX 5900 XT (nebo jiného názvu), skutečně představit. A následně v létě uvést na trh.  

Všichni se tedy určitě ptáme, jak velké bude vlastně velké NAVI? Ostatně největším čipem aktuální NAVI generace je stále jen NAVI 10 na RX 5600/5700 sérii. A to má pouhých 251mm2 a maximálně 2560 jednotek ve 40CU. Jde tedy o spíše mainstreamové GPU. Čemuž už začínají konečně odpovídat i ceny karet na něm postavených. A koneckonců odpovídá tomu i jejich výkon :).

Doposud panovaly obavy kolem toho, co je na 7nm procesu možné vyrobit z hlediska velikosti GPU. Nicméně obavy značně polevily poté, co se nedávno objevily snímky nového AMD APU pro nový Xbox. 7nm čip kombinující 8jádrový RYZEN procesor a neupřesněnou NAVI grafikou výkonové úrovně prý lepší než 5700XT. Tohle APU má totiž lehce přes 400mm2. Jde tak o největší známý 7nm čip. A to se bavíme o řešení, které musí být snadné vyrábět ve velkých počtech, kdy se bavíme o čipu pro Xbox konzoli, co bude nejspíše stát 499-599 dolarů jako celek. Je tedy celkem jisté, že AMD bude moci vyrábět ještě větší čipy jako GPU. Ostatně nedávno se objevily informace, že velké NAVI má prý 500mm2! To by bylo více, než měla 14nm VEGA a mnohem více než má zatím největší 7nm GPU, tedy VEGA 20.

Aktuálně se z dalšího zdroje, který má ovšem slušnou reputaci z minulosti, objevila informace, že velké NAVI nese neuvěřitelných 80CU! To znamená, že pokud bude konstrukčně podobné se současnými čipy, může mít 5120 jednotek, tedy opravdu dvojnásobek toho, co má NAVI 10 na RX 5700 XT. Při taktu 1700MHz prý dosahuje 17,5 TFLOPS výkonu. Stávající Radeon RX 5700 XT má při maximálním 1905MHz boost taktu výkon „jen“ 9,75TFLOPS. Pro srovnání, RTX 2080 Ti má při boost taktu výkon 13,45 TFLOPS, tedy o 38% více, což zhruba odpovídá tomu, o co je dnes i ve hrách běžně výkonnější. Důležité je ale říci, že nový čip nebude postavený na RDNA, ale RDNA 2 architektuře a také bude využívat 7+nm EUV výrobu, nikoliv tu stávající 7nm první generace. Tyhle dvě věci jsou zásadní nejen pro výkon, ale zejména pro efektivitu. Tedy aby tohle velké GPU nemělo 500W TBP, ale třeba jen těch 275-300W (7nm RDNA RX 5700 XT má 225W TBP). Co víme, tak RDNA 2 se soustředí kromě zvýšení výkonu na takt (lepší IPC), hlavně na efektivitu, a to samé je i 7nm+ proces. Bez obojího by velké NAVI asi ani nemělo smysl.    

Samozřejmě stále berte vše uvedené s rezervou, jsou to spekulace na základě informací, které teď nelze nijak nezávisle ověřit. Ale tak je tomu pokaždé a stejné zdroje byly poměrně přesné i v minulosti. Osobně tedy věřím tomu, že minimálně nějaká část informací odpovídá realitě. Ostatně mělo by smysl dělat velké NAVI menší než dvojnásobné proti NAVI 10 v tuto chvíli? Aby to mělo nějaký efekt a šanci na trhu, tak nemělo. Ohledně výkonu v praxi je těžké něco odhadovat, jednoduše proto, že může existovat verze jak s GDDR6, tak HBM2 paměťmi, kdy zejména ta HBM by mohla být výrazně lepší. V každém případě, pokud má nový high endový čip pro RX 5900 XT alespoň trochu podobné parametry těm výše spekulovaným, tak si neumím představit, že by to na RTX 2080 Ti nestačilo. Naopak bych řekl, že by nová RX 5900 XT byla s takovým GPU ještě o poznání výkonnější (20-30 % ???). Neuvěřitelné? No to byl 16jádrový mainstreamový nebo 64jádrový desktopový procesor ještě nedávno taky ;).

A zase, má smysl dělat teď v roce 2020 kartu a konkurenci k RTX 2080 Ti, která by ji jen vyrovnala, když 2080 Ti je stará už 1,5 roku? Ačkoliv bych tedy rozhodně doporučoval všem krotit nadšení a očekávání, realisticky si myslím, že můžeme očekávat opravdu o dost vyšší výkon, než má RX 5700 XT a AMD prostě musí 2080 Ti porazit v nějakém ohledu. Připomínám také, že AMD má ve vývoji více než jen jeden velký nový grafiký čip ;). Samozřejmě cena tomu bude odpovídat a myslím si, že tady je AMD docela spokojené s tím, jak NVIDIA vycvičila zákazníky, kterým dnes nevadí ani 1200 dolarová grafika.

AMD bude na GDC 2020, kde se ale spíše než o velkém NAVI, bude hovořit o RDNA 2 jako takovém, a především bychom očekávali hlavně nějaké bližší informace o tom, jak AMD realizuje akceleraci RayTracingu, se kterou RDNA 2 grafiky ale i čip v novém Xboxu, dorazí na trh.

 

  • NVIDIA na GDC 2020

A když jsme u toho, vše nasvědčuje tomu, že na cestě jsou i nové grafické karty od NVIDIA. Minimálně RTX 3080 a RTX 3070, které už teď bereme prakticky jako jisté, že budou představeny v průběhu Q2. Informace o nich jsme již prezentovali a zatím se na nich nic nezměnilo:

 

Stejně jako v případě velkého NAVI je stále nutné brát je s rezervou, ale některé věci pochází taktéž od důvěryhodnějších zdrojů, takže nejspíše na nich něco pravdy bude. Každopádně osobně očekávám, že RTX 3080 se minimálně přiblíží výkonu RTX 2080 Ti (pořád se bavíme o zhruba 40% proti 2080, takže dost velký skok). Hlavní vylepšení ale určitě dozná výkon v RayTracingu. Nicméně stále také platí, že je velmi pravděpodobné, že RTX 2080 Ti nebo její vylepšená verze SUPER (o které se stále mluví), zůstane v roce 2020 na trhu jako nejvýkonnější grafika od NVIDIA. Tedy že RTX 3080 Ti se dočkáme až později. I pokud by RTX 3080 dokázala dotáhnout výkon 2080 Ti, pořád by to znamenalo, že AMD by letos mohlo s RX 5900 XT reálně ohrozit pozici NVIDIA jako výrobce nejvýkonnější herní grafiky. Mimochodem pokud jde o pozici výrobce nejvýkonnější karty, tu dnes už nějakou dobu drží AMD a její monstrózní duální Radeon PRO VEGA II Duo, kterou exkluzivně dodává do Apple MacPro. Má výkon 28,3 TFLOPS, tedy mnohem více než cokoliv, co má NVIDIA do jednoho slotu dnes. Ale samozřejmě to není herní grafika. Každopádně NVIDIA rozhodně bere velké NAVI vážně, minimálně jí končí bezstarostné doby v high endu.   

NVIDIA bude také na GDC 2020, kde sice neočekáváme představení nové generace, ale obecně bych očekával první informace o nové generaci z hlediska architektury a cílů a také roadmapu.

 

  • Intel na GDC 2020

No a pak tu máme Intel a jeho grafiky. Na CES 2020 ukázala první samostatnou kartu DG1, ale dojmy z ní jsou spíše zklamáním, neboť nejde vlastně o nic jiného, než testovací mulu pro vývojáře software a stejné slaboučké GPU, které už má Intel integrované v procesorech. Všechno, co tahle kata umí a nabízí je tedy mizerný a nekonkurenceschopný výkon čemukoliv, co má AMD a NVIDIA v low endu už stávající generace.

Intel ale mluví i o výkonnějších modelech a více informací prý uslyšíme právě na GDC, kde chce Intel odhalit některé podrobnosti kolem Xe architektury grafik. Aktuálně se také objevila informace, podle které Intel zvažuje odprodej některých svých továren a že konkrétně výkonnější GPU bude vyrábět 7nm u TSMC. První takové výkonnější Inel Xe GPU prý na 7nm výrobě má dorazit v roce 2022. Upřímně? Ten rok 2022 zní opět hodně optimisticky, reálně z toho bude tak rok 2023 a kdo ví, jak to bude konkurenceschopné. O tom, že tahle GPU budou vyráběna u TSMC, ale moc nepochybuji. Spíše by mě překvapilo cokoliv jiného. Samozřejmě že by si rád Intel vyráběl GPU sám, ale všichni víme, jak se věci dnes mají. Intel má 14nm výrobu, nepoužitelnou a rozbitou 10nm výrobu a 7nm proces, který existuje jen na papíře a nejspíše i v roce 2022 na něm z větší části zůstane. Takže TSMC a jeho 7nm se jeví jako jediná možnost, pokud nějaké velké GPU Intel v roce 2022 bude k výrobě mít.

Stále si ale myslím, se vší úctou k Intelu a Kodurimu, že výkonově, softwarově a provozně to nemůže na soudobě grafiky AMD a NV stačit a nic se na tom určitě nezmění ještě mnoho let. Přesto pokud to bude alespoň trochu funkční, tak si to Intel klidně v rámci své platformy Intel k Intelu, v OEM prosadí a zákazníky to donutí kupovat. Takže ačkoliv to nemusí být plně konkurenceschopné, může to stačit na slušný podíl na trhu a pak by se měla bát hlavně NVIDIA, která většinu svého GPU podílu má právě díky Intel OEM platformě.

Jak vidíte, čekají nás tedy zajímavé roky a ten letošní nebude výjimkou. O všem vás budeme informovat pěkně v souvislostech, jak jste zvyklí :).

 

 

 

AUTOR: Jan "DD" Stach
Radši dělám věci pomaleji a pořádně, než rychle a špatně.

Starší články


 / 22
SlabéVynikající 
Komentáře
Přidat Nový
Kubicek [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2020-01-23 22:40:28

Když koukám na hry, které opravdu využívají GPU, tak rozdíl ve výkonu mezi 5700XT a 2080Ti je běžně kolem 70%

Každopádně jsem zvědavý, s čím AMD přijde.
TdiRs [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2020-01-23 22:49:46
avatar
70%? určitě NE.. cca 40%
aDDmin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2020-01-23 23:00:30
avatar
tak to koukáš nějak špatně .... maximálně 50% a běžně něco kolem 40%
snajprik [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2020-01-24 17:45:01

Nejak mi tie čisla nesedia, hlavne tych 500mm2 na 7nm+
Lebo terajšie navi ma 251mm2 ale na 7nm procese, na 7nm+ procese by malo mať cca 200mm2 to znamena že pri dvojnasobnom počte by mal mať čip 400mm2, tak že su dve možnosti, alebo bude vyrabane 7nm procesom a velkosť bude 500mm2, alebo sa posilnia vypočetne jednoty o cca 20%
tym padom by tie jadra mali byť vykonnejšie.
aDDmin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2020-01-24 18:00:20
avatar
no zapomínáš na to akceleraci RT a širší paměťovou sběrnici ;) to také bude zabírat nějakou plochu ... navíc nevíme zda AMD neupraví i samotnou RDNA architekturu a výpočetní jednotky .... mluví se o větších vyrovnávacích pamětech atd.
emko [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2020-01-24 20:51:11

Navi 21:
505 mm2
21,000 millions tranzistors
Shading Units 5120
TMUs 320
ROPs 96
Compute Units 80
L2 Cache 8192 KB
Max. TDP 350 W
TdiRs [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2020-01-23 22:44:07
avatar
Každé nové info o velké AMD NAVI a NVIDIA potěší.-)
THX ddworld
Varin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2020-01-23 23:50:21

DD oprav si ten nadpis "CPU".
Už mě napadali teorie RT přes CPU integrované v GPU, ale v textu nic

Edit: Jo sorry to má jiný důvod, je to kvuli zařazení do vyhledávače, aby to nespadalo pod jiný téma na netu. Takže to je záměr Má omluva.
Shiffty 66 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2020-01-24 02:06:00
avatar
Citace:
Intel bude vyrábět GPU u TSMC?
A kde vezme TSMC kapacity, když už teď bude vyrábět grafiky Nvidii?
Měli by se na Intel vykašlat, ať si odladí vlastní proces.
aDDmin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2020-01-24 02:13:40
avatar
Intel to plánuje na rok 2022 ;) a 7nn ... v té době už bude AMD s většinou produktů na 5nm
hor410 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2020-01-24 08:38:36

To jako vážně chce Intel na TSMC 7nm vyrábět v 2022? Já říkal, že to dopadne jak i740 ...
fonda [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2020-01-24 10:11:26
avatar
už od prvopočátku co Intel přišel s grafikama Xe, mam pocit že to skončí stejně jako i740. (mimochodem já ji měl, děs a hrůza to byl)
ender [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] - 2080TI Super 2020-01-24 07:32:08

2080ti Super Bude podľa mna len v prípade ak by 5900xt malo ohroziť pozíciu 2080ti ako najvýkonnejšej karty. A ak áno, tak nvidia sa ju bude snažiť vydať pred 5900xt.
martin.666 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2020-01-25 21:51:03
avatar
2080TI Super byla a je stále připravena pro vydaní pro případ že by AMD přišlo s velkým Navi čipem na CES nebo během Q1 který by převálcoval starou 2080Ti, nicméně jak se bude blížit Q2 ( duben/april) tak bude více pravděpodobné že Nvidia v případě vydání velkého NAVI ( 23 - RDNA 2 - RX 6900 XT) nevydá už 2080TI Super ale rovnou 3080 která bude na tom výkonově minimálně stejně dobře jako případný 2080TI Super pokud jde o hrubý výkon a v raytracingu bude pravděpodbně o něco i lepší a to při nižší spotřebě díky 7nm+
Sareth [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2020-01-24 07:52:11

Intel by mohol už konečne mohol ukončiť to trápanie a začať vyrávať GPU aj CPU v TSMC rovnako ako všetci ostatní.
hor410 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2020-01-24 08:39:55

Jo, jasné a TSMC za půl roku postaví 10 továren na 7+nm aby mělo kapacity...? Ať si Intel odladí svůj proces.
AndyF1 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2020-01-24 14:50:33

Osobne si myslim ze aj keby Intel velmi chcel aj tak mu USA vlada nepovoli vyrabat vacsiniu CPU mimo USA.Ani odpredat fabriky.Z dovodu narodnej bezpecnosti a tiez aby nad vyrobou tolkych CPU nestratili kontrolu. Lebo zahranici by len tazko zabranili "strajku" keby tam niekto zrazu Intelu zatvoril vyrobu pred nosom. AMD to povolili len preto ze bol proti Intelu minoritny , lebo antimonopolne zakony plus nechceli AMD zachranovat za peniaze danovych poplatinkov. Okrem toho AMD predsa nedava do s svojich CPU potrebne "chyby" alias backdoors pre US vladu resp tajne sluzby. ;-)
nobloch [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2020-01-24 08:17:38
avatar
Docela realistické mi připadaly Buildzoidovy závěry ohledně výkonu velké navi. Zde: https://www.youtube.com/watch?v=eNKybalWKVg

Obecně jsem spíše skeptický. Od roku 2015 mě většina nabídky zklamala. Bylo to cenou, výkonem, spotřebou, těžařena, dlouhou nedostupností nereferencí, pro mě zbytečnými technologiemi (RTX, HDR, HairWorks, 60+Hz), nebo softem který po mě chce registraci abych mohl používat pokročilé funkce.

U mě nejhranější hrou je a ještě dlouho bude modovaný Skyrim. S GTX1080 ve 4K mám rozsah FPS 25-50. A proto moje hlavní otázka je, nabídne mi letos AMD grafiku do 20k, která zvládne 40-60 FPS? Protože i 2080ti má v podobném nastavení propady na 45fps.
hor410 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2020-01-24 08:41:38

Třeba to bude posun jako Bulldozer -> Zen ... Kéž by
Krakken [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2020-01-24 09:25:58

Bodaj by sme mali opat pred sebou takyto prelomovy posun aj v GPU oblasti.
Osobne ostavam vsat trocha skepticky. AMD je naozaj na koni co sa tyka procesorovej ponuky, no v grafickej divizii to nikdy nebolo uplne presvedcive. To vlastnim RX 580 a zatial som spoko. Zvazoval som aj prechod na 5700xt lebo uz ma trocha oci prosia o prechod na 2k

Avsak uvidime ake bude velke NAVI a co spravia s cenovymi relaciami nove RTX karty.

Tento rok zatial vyzera velmi slubne.
Dufam, ze sa to potvrdi.
freakyfriday [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2020-01-25 21:24:31

Nezabúdaj že v CPU oblasti bolo AMD hodne pozadu intel prakticky 7 rokov nič nerobil , v gpu oblasti je situácia úplne iná a AMD už niekoľko rokov len slubuje ale zatiaľ vždy vytiahlo jedine mainstream aj to dosť neskoro oproti konkurencii ...
fonda [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2020-01-24 11:06:13
avatar
že to v grafický divizi nikdy nebylo úplně přesvědčivé?
Já s ATi a později s AMD mam jen dobrý zkušenosti a to i s driverama. Moje nejoblíbenější grafika za celou dobu co se hrabu v kompech byla: Hercules 3D Prophet 9800 XT 256MB - fakt nářez.
Bylo/je tám pár slabších chvilek, to joo... (i ta zatracovaná HD2900XT sloužila velmi dobře )

Jinak teď beru RX5600XT pro děti do kompu, parádní grafika a sám se na ní těším až ji otestuju
Varin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2020-01-26 22:12:59

Tato doba 9800XT mě hodně formovala, abych byl ATiňák i na mnoho let dopředu
Taková 3D Prophet 9700 PRO, na kterou vyšla recenze v levelu. V té době level frčel i díky demům a plným hrám. Byl jsem z té karty naprosto unešen.
To byla hodně silná doba, já měl z devítkové řady 9200SE, 9550 a 9600PRO, ale na 9800XT jsem si ještě netroufal. Skočil jsem rovnou do desítkové řady a to X800 XL
armagedontek [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2020-01-26 22:21:45
avatar
a tehda to byl taky pekny skok, zmena z agp na pcie byl taky slusny milnik hw historie

ps: vetsinu tech karet jeste nekde mam schovanych :o)
Varin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2020-01-26 22:44:50

V tom jsem byl trochu zpátečnický (MB) a držel se podpory AGP 8X až na konec svého období. Tuším 1950PRO byla poslední Ultimate grafika do agp, předtím GF 6600GT atd. Až u HD 2900XT jsem přešel
Dexter1 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] - Kulty 2020-01-26 22:36:54
avatar
Fantasie. "Atiňák na mnoho let". To zní tak hrdě.

Když to vezmu kolem a kolem jediný z čeho jsem byl vlastnicky hrdej bylo asi to, že jsem vlastnil stroje jako Amiga 500 a 1200, protože to bohužel plno lidí nemělo možnost okusit, z důvodů doby/ceny poměrů zde atd. atd. a já měl to štěstí, že mě tímto tehdy mý rodiče ačkoliv peněz na vyloženě rozhazování taky neměli, obdarovali a defakto tím i určili, co mě v budoucnu bude docela slušně živit, protože počítače mě už od té doby nepustili. Je docela vtipné, že AMiGA mě úplně pustila až někdy v letech 98 , i když už tehdy byla samozřejmě skoro mrtvá platforma. Stejně jsem si ji občas pustil, asi nějaká nostalgie. Takže "byl jsem Amigista" pokud to někoho zajíma .

No ale k těm kartám. Vlastnil jsem pár 9700Pro a jednu dokonce v notebooku v MXM slotu: https://notebook.cz/clanky/predstaveni-notebook/2004/Premio-4050N

Asi za dobu co pracuju s počítači což bude už 18 let, pravděpodobně můj nejlepší notebook v dané době. Odolný, s tehdy obrovským výkonem a přitom výdrž na baterku bez diskuze.

Radeon 9700 série, byla bezesporu nejlepší série, kterou kdy Ati/AMD udělala na druhém místě asi Radeon 5870 a třetí 9790, je sice fajn říct, že jsem ty karty měl všechny, ale nějakou hrdost z toho necítím. Tak jako necítím nic z toho že teď mám x desítek karet od nvidie. Je to jen pracovní náčiní, žádný kult.
Varin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2020-01-26 22:40:59

To není o hrdosti, ale o nostalgii
Já su pařmen a hraju od dětství, třeba sousedovic Atari X800, Didaktik Gama, Vietnamský stroj z tržnice
Prostě pohoda, žádná hrdost, ani agrese...
lukeDD [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2020-01-24 19:05:56

Ja sa teším a čakám na big Navi. Ak bude v poriadku, chcem ísť doň. Radeon VII zatiaľ pekne slúži.
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
 

Najdete nás na Facebooku

.... a také na Twitteru

RSS

DDWorld.cz

DDWorld - Blogy a videa

DDWorld - Magazín

Problém s účtem na DDWorld?

Videa
Corruption 2029 – další zajímavá hra ve stylu XCOM
Corruption 2029 – další zajímavá hra ve stylu XCOMPondělí, 24 únor 2020
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 557x
Komentářů: 1
Sonic the Hedgehog drtí kina a je skvělý!
Sonic the Hedgehog drtí kina a je skvělý!Středa, 19 únor 2020
Vložil: aDDmin
Kategorie: Film
Spuštěno: 2037x
Komentářů: 7
Jak to vypadá uvnitř skládacího telefonu RAZR?
Jak to vypadá uvnitř skládacího telefonu RAZR?Úterý, 18 únor 2020
Vložil: aDDmin
Kategorie: PC a IT
Spuštěno: 909x
Komentářů: 2
Kingdom Come: Deliverance je zdarma ke stažení!
Kingdom Come: Deliverance je zdarma ke stažení!Sobota, 15 únor 2020
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 2725x
Komentářů: 26
Wolcen: Lords of Mayhem – herní překvapení. Lepší RPG než Diablo?
Wolcen: Lords of Mayhem – herní překvapení. Lepší RPG než Diablo?Sobota, 15 únor 2020
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 5582x
Komentářů: 4
Division 2 nás vrací do New Yorku s novým DLC
Division 2 nás vrací do New Yorku s novým DLCStředa, 12 únor 2020
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 864x
Komentářů: 0