Vše, co vám pomůže při práci na smartfonu Tisk E-mail
Napsal PR   
Úterý, 01 říjen 2019
altUžitečné aplikace nebo dokonce i odpovídají kryty na mobil vám pomohou s tím, aby byl váš telefon opravdovým pomocníkem při práci.

 

 

 

  • Vše, co vám pomůže při práci na smartfonu

Užitečné aplikace nebo dokonce i odpovídají kryty na mobil vám pomohou s tím, aby byl váš telefon opravdovým pomocníkem při práci.

Zdroj: Pixabay.com

 

  • Aplikace AndrOpen Office umožní úpravu dokumentů v mobilu

Pokud na vašem počítači používáte náš OpenOffice nebo LibreOffice, určitě oceníte podobný systém také ve vašem mobilu. Vlastníte-li přístroj s Androidem, neměla by vám tak uniknout aplikace AndrOpen Office, která je dostupná v Google Play. Na vašem telefonu musíte mít ale nainstalovaný alespoň Android 4.0.3 nebo novější.

Stejně jako Libre Office, i tato aplikace vám umožňuje na vašem smartfonu psát dokumentu, dělat tabulky, vytvářet efektní prezentace nebo počítat složité příklady. Systém podporuje všechny základní formáty, jako jsou například dokumenty z řady Microsoft nebo obrázky z Photoshopu, AutoCadu atd.

Díky aplikaci tak můžete například kdekoliv vyndat telefon a ukázat svým potenciálním obchodním partnerům ukázat potřebné soubory, nebo můžete diskutovat změny v dokumentech, grafikách se svými kolegy cestou ve vlaku.

Zdroj: Play.google.com

 

  • LibreOffice Remote for Impress pomůže ovládat prezentaci

Podobná aplikace, jako je AndrOpen Office, pro iPhone zatím neexistuje. S iPhonem nebo iPadem si ale můžete stáhnout aplikaci LibreOffice Remote for Impress která je užitečná pro všechny profesionály, kteří často prezentují. Právě tato aplikace vám pomůže při bezchybném spuštění a ovládání prezentace z mobilu nebo tabletu. Stejná aplikace je dostupná i pro Android zařízení.

Zdroj: Apps.apple.com

 

  • Zvyšte výkon baterie ve vašem mobilu

Pokud potřebujete a chcete využívat váš mobil aktivně k práci, musí být opravdu spolehlivý. Problémem řady smartfonů však je, zvlášť pokud je využíváte téměř non-stop, nedostatečná výdrž baterie. Pokud zrovna nesedíte v kanceláři, ale jste neustále v pohybu, můžete si pořídit powerbanku. Ta je však relativně těžká a je to věc navíc, kterou musíte nosit v saku nebo kabelce. V dnešní době už ale existují i kryty, které jsou samy o sobě chytré a mají svůj vlastní zdroj energie. Díky tomu prodlužují životnost baterie. Mobil tak v pohodě vydrží vaše pracovní tempo.

 

  • Na místě prezentace nezáleží

Často se stává, že potřebujete svému klientovi nebo kolegovi něco ukázat na mobilu a přitom mít volné ruce. Buď, abyste něco psali na papír, nebo jen proto, abyste oba lépe viděli. Hliníkové bumper kryty na mobil jsou nejen odolné, ale některé z nich mají na zadní straně i nenápadný vysouvací kovový stojánek, díky kterému bude stát mobil opravdu pevně – horizontálně i vertikálně. V pohodě ho tak můžete postavit, abyste vy i váš partner dobře viděli.

Zdroj: Etuo.cz

 

  • Zjednodušte si práci a aplikacemi

Pokud řešíte práci doslova za pochodu, někdy pro vás může být náročné nebo nepraktické pořád s sebou nosit počítač. Naštěstí už v dnešní době existují kryty s klávesnicí nebo prostě jen skladné bluetooth klávesnice na mobil či tablet, které nezaberou moc místa. V případě potřeby se vám s nimi bude lépe psát, než na klasické mobilní klávesnici. U nás jich možná ještě není tolik k dostání, ale pokud se podíváte, například na Amazon, najdete nejrůznější kryty, a to i na starší modely, jako je oblíbený iPhone 7.

S krytmi na klávesnici se bude lépe psát Zdroj: Etuo.cz

 

  • Chytré stylusy

Pokud často pracujete na smart zařízeních, například ukazujete-li nějaké návrhy svým klientům, určitě by vám neměl v kapse chybět stupus. Díky němu můžete ukazovat a posouvat text či obrázky na displeji mobilu či tabletu mnohem efektivněji než prstem. Všichni přítomní také lépe uvidí. Kromě toho některé stylusy mají na svém druhém konci laserové ukazovátko. Pokud tedy promítáte z mobilu nějakou prezentaci na stěnu, může váš stylus rovnou posloužit také jako ukazovátko.

Zdroj: Bigstockphoto.com

 

  • Bluetooth kapesní dataprojektor

Prezentace z mobilu není v dnešní době problém, pokud máte další chytrá bluetooth zařízení, jako je třeba kapesní dataprojektor. Při výběru ale dbejte hlavně na kvalitu, aby měli lidé, kterým budete prezentovat, z prezentace opravdu profesionální zážitek. Důležitá je nejen kvalita obrazu, ale i zvuku. Pokud investujete do kvality, vždy budete moci rychle a bez problémů udělat opravdu profesionální prezentaci, a to téměř kdekoliv.

 

 

AUTOR: Jan "DD" Stach
Radši dělám věci pomaleji a pořádně, než rychle a špatně.

Starší články


Komentáře
Přidat Nový
dawo [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2019-10-02 13:22:21
avatar
Ehm.. Chápu správně že se jedná o reklamní článek?
Richelieu [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2019-10-02 18:47:18
avatar
Spíš omyl, lepší reklamy maji i na regionálních TV. To jsou pořád řeči jak musí AMD zlepšit marketing, a pak tahle hrůza. Čekal jsem teda úplně něco jiného, tohle je fakt děs.
GRNDL [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2019-10-04 13:06:08
avatar
pr článek ok... ale co promuje? etuo? proč tam teda nehodí linky na ty nejlepší gadgetY? jako hledat to u nich nebudu...
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
 

Najdete nás na Facebooku

.... a také na Twitteru

RSS

DDWorld.cz

DDWorld - Blogy a videa

DDWorld - Magazín

Videa
Série ANNO se dočká remasterů: 1602, 1503, 1701 i 1404!
Série ANNO se dočká remasterů: 1602, 1503, 1701 i 1404!Čtvrtek, 28 květen 2020
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 789x
Komentářů: 2
Epic rozdává zdarma Borderlands 2 a Borderlands: Pre-Sequel
Epic rozdává zdarma Borderlands 2 a Borderlands: Pre-SequelČtvrtek, 28 květen 2020
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 789x
Komentářů: 0
Saints Row: The Third Remastered vydáno! Pecka.
Saints Row: The Third Remastered vydáno! Pecka.Středa, 27 květen 2020
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1151x
Komentářů: 3
Když se raketový inženýr nudí v karanténě.
Když se raketový inženýr nudí v karanténě.Pondělí, 25 květen 2020
Vložil: aDDmin
Kategorie: PC a IT
Spuštěno: 2266x
Komentářů: 5
Space Force – nový seriál tne do živého
Space Force – nový seriál tne do živéhoSobota, 23 květen 2020
Vložil: aDDmin
Kategorie: Film
Spuštěno: 1993x
Komentářů: 0
Civilization VI zdarma na PC!
Civilization VI zdarma na PC!Pátek, 22 květen 2020
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1172x
Komentářů: 1