Novinky webhostingu BANAN.CZ Tisk E-mail
Napsal PR a reklama   
Tuesday, 25 November 2008
alt Tento článek rekapituluje nejdůležitější změny, které se u nás za poslední dobu udály - další novinky připravujeme a již brzy Vás o nich budeme informovat na našich stránkách.

 

 

  • Novinky webhostingu BANAN.CZ

I v průběhu roku 2008 zkvalitňujeme zázemí našeho hostingu a připravujeme širokou škálu nových služeb, od kterých si slibujeme další zvýšení spokojenosti našich klientů. O tom, že je pro nás důležitý Váš názor a dokážeme se mu přizpůsobit, vypovídá provedený průzkum v administraci našeho systému, ze kterého mimo jiné vyplývá, že 90% zákazníků by opět zvolilo mezi českými webhostingy právě ten náš. Za projevenou přízeň děkujeme!

Tento článek rekapituluje nejdůležitější změny, které se u nás za poslední dobu udály - další novinky připravujeme a již brzy Vás o nich budeme informovat na našich stránkách. Přehled starších novinek je dostupný na internetových stránkách našeho magazínu owebu.cz.

  • BANAN.CZ registrátorem .CZ domén

nic Důležitým milníkem v historii firmy je bezesporu září, kdy se BANAN.CZ stává registrátorem domén s koncovkou CZ. K tomuto kroku nás donutila zejména potřeba efektivněji spravovat česká doménová jména našich zákazníků, jejichž počet nedávno překonal pětitisícovou hranici. Cílem je také pružněji a obecně rychleji reagovat na různé klientské požadavky, které jsme nyní schopni vyřizovat přímo prostřednictvím aplikačního rozhraní se správcem české domény, sdružením CZ.NIC. V současné době je již většina domén převedena pod naši správu, zákazníci by měli tento krok ocenit zejména při budoucím prodlužování domén, u kterého jsme schopni garantovat stabilně nejlevnější ceny. Dalším připravovaným krokem je spuštění našeho doménového centra a uvolnění volné registrace domén za bezkonkurenční ceny i pro neklienty hostingu BANAN.CZ, které připracujeme na začátek příštího roku.

  • Systém pro správu dotazů klientů

podpora   Nejviditelnějším pokrokem z hlediska našich současných i nových klientů je zavedení nového systému pro správu, předávání a řešení dotazů zaslaných na adresu technické podpory. Námi vyvinutý systém poskytuje prostředky pro zajištění, že žádný e-mail doručený na naši e-mailovou adresu nezůstane nevyřízen a bude v nejkratším možném čase předán kompetentnímu pracovníkovi k řešení. Od nového systému si slibujeme zejména zlepšení kvality i času odpovědi a máme na něj již první pozitivní reakce od našich zákazníků. O novém systému se dočtete na našich stránkách. 

  • Novinky v administraci

Snažíme se o nepřetržitou úpravu a vylepšování naší administrace. Přibyla mimo jiné sekce pro autorizované požadavky zákazníků (přesun webu, upgrade služeb), možnost nastavení automatické odpovědi pro jednotlivé e-mailové schránky a možnost zabezpečení adresáře jedním kliknutím Upraven byl také vzhled administračního rozhraní.

  • Nové služby zadarmo k hostingu

bananmail Již tradičně se snažíme o rozšiřování doplňkových služeb zadarmo k hostingu. Novinkami posledního půl roku jsou nový webmail na bázi RoundCube, který nabízí pokročilejší funkce při zachování pohodlnosti a snadnosti ovládání; původní veverkový e-mail zůstal pro konzervativnější zákazníky zachován. K novému webmailu se můžete nově připojovat také bezpečně pomocí protokolu HTTPS. Klientům nabízíme rovněž instalaci dalšího opensource systému jedním kliknutím, tentokrát se jedná o pokročilé diskuzní fórum FluxBB. Spřízněný projekt maxsite.cz nabízí moderní expressboxy a kvízy, inovované s cílem zjednodušit ovládání a přidat množství pěkných vzhledů - více informací v článku na owebu.cz.

  • Stále něco navíc - tlačíme ceny dolů

O tom, že naše cenová politika není každému po chuti, si můžete přečíst na našich stránkách. Ujišťujeme všechny, že ceny nejsou nastaveny pro naši konkurenci, ale pro naše zákazníky. Naprosto bezkonkurenční službou na trhu je nyní kupříkladu VIP hosting, u kterého jsme navýšili prostor na 50GB při zachování původní ceny 175,- za měsíc.  I nadále se budeme orientovat cestou snižování nákladů, zkvalitňování technického zázemí a předcházení problémům. Odměnou je pro nás stoupající počet klientů, který v září překročil hranici 7000.

 

AUTOR: Jan "DD" Stach
Radši dělám věci pomaleji a pořádně, než rychle a špatně.
 / 19
SlabéVynikající 
Komentáře
Přidat Nový
Veyron [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2008-11-25 16:14:25
avatar
na tomto webhostingu beží aj DDWorld??
aDDmin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2008-11-25 23:50:18
avatar
ne
Sina [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2008-11-25 16:30:16
avatar
to by nebyla pro banana moc dobra reklama...
J.C.Denton [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2008-11-25 19:25:58
avatar
nahodou se to v posledni dobe dost zlepsilo banan se ale spise orientuje na jednodusi projekty, protoze vetsina stranek s provozem jako ddworld ma servery vlastni. takze proc by to nemela byt dobra reklama?
GabelCZ [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2008-11-25 22:01:56

protože dostupnost a odezva tohohle webu je během dne dost zoufalá. asi si za tehle koment vysloužím mínus, ale fakt je to neoddiskutovatelný.
aDDmin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2008-11-25 23:50:56
avatar
to je HW řešením, pracuje se na novém, zbývá vyřešit finanční stránku věci ...
siddhi [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2008-11-25 22:31:08
avatar
docela by mně zajímalo na jakém servru ddworld šlape, vzhledem k tomu že je celý web tak neuvěřitelně pomalý.
aDDmin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2008-11-25 23:51:47
avatar
no na nedostatečném ... spousta funkcí webu ej vyplých, prostě stávající serverové řešení nedostačuje na novém se pracuje jde o samostatný server, řešíme finanční stránku věci ...
siddhi [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2008-11-26 00:43:51
avatar
tak přeji at se podaři
Milhaus [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2008-11-25 22:05:55
avatar
Pane bože, kdyby si alespoň DD dělal reklamu nějakému kvalitnímu hostingu, který lidi neláká "super mega" výhodnými nabídkami, za kterými stojí neochota podpory, atd..

Když zadáte do jakéhokoliv prohlížeče jméno tohoto hostingu, tak vám spolu s ovocem vyběhne série pomluv, špíny a nadávek uživatelů, kteří si kdy pořídily tento hosting!

Pokud potřebujete hosting pro svoje náročné stránky, poohlédněte se spíše po webech typu flyweb(tečka)cz atd, na kterém mimochodem běží naše "největší" warez fórum v republice.

PS: Nenechte se oslepit nabízenou kapacitou hostingu, já mám 2GB a za tři roky jsem zaplnil cca 100MB, samozřejmě toto je individuální!
siddhi [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2008-11-26 00:46:51
avatar
je to individuální, sou ale lidi kteri potrebuji levny webhosting s velkou kapacitou-napr: amaterska huba, film atd. A potom je banan jeden z nejvýhodnějších
Mc Baxxter [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2008-11-26 09:32:00
avatar
No jestli má být dostupnost největšího warez fóra, dobrou vizitkou flywebu, tak nevim...žádnou jinou hůře dostupnou stránku neznám...
GOS007 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2008-11-26 16:10:19
avatar
No ale taky jim to fórum někdy spíše stojí než běží. Ale je zase pravda, že tam mají enormní množství přístupů? Nic neobvyklého klidně i 17000 on-line uživatelů :-D
Jetel [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2008-11-27 14:59:03
avatar
Jak tak koukám, autorem je nějaký PR a reklama, takže celý článek považuju za spam. Musím říct, že mě to vzhledem k dalším článkům a tomu, jak se podobná reklama na internetu rozlejzá, dost znechutilo.

Banán si u mě připsal negativní body...
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
 

Najdete nás na Facebooku

.... a také na Twitteru

RSS

DDWorld.cz

DDWorld - Blogy a videa

DDWorld - Magazín

Videa
World War Z zdarma na EPIC Games Store
World War Z zdarma na EPIC Games StoreSaturday, 28 March 2020
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1606x
Komentářů: 0
Wonder Woman 1984 odložena! Jako další filmy.
Wonder Woman 1984 odložena! Jako další filmy.Thursday, 26 March 2020
Vložil: aDDmin
Kategorie: Film
Spuštěno: 705x
Komentářů: 3
Vyšel Half-Life: Alyx – je to naprostá pecka!
Vyšel Half-Life: Alyx – je to naprostá pecka!Wednesday, 25 March 2020
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 2026x
Komentářů: 14
V praxi: Jak se v praxi šíří viry a bakterie?
V praxi: Jak se v praxi šíří viry a bakterie?Saturday, 21 March 2020
Vložil: aDDmin
Kategorie: PC a IT
Spuštěno: 1299x
Komentářů: 0
Microsoft s AMD odhalují nový „DirectX 12 Ultimate“
Microsoft s AMD odhalují nový „DirectX 12 Ultimate“Thursday, 19 March 2020
Vložil: aDDmin
Kategorie: PC a IT
Spuštěno: 2821x
Komentářů: 11
Jak se vyrábí vodní chlazení pro PC?
Jak se vyrábí vodní chlazení pro PC?Tuesday, 17 March 2020
Vložil: aDDmin
Kategorie: PC a IT
Spuštěno: 848x
Komentářů: 0