Šťastný nový rok přeje DDWorld! Jaký si uděláme rok 2019? Tisk E-mail
Napsal Jan "DD" Stach   
Úterý, 01 leden 2019
altÚspěšně jsme to zvládli do dalšího roku, ve kterém DDWorld vstoupí do 14.roku své existence.

 

 

 

Zvládli jsme to. Máme tady rok 2019 a jsme opět blíže fantastickým vynálezům budoucnosti :). Letošní rok bude plný technologických novinek, které se nám představí už za několik málo dní a samozřejmě budeme u toho.

Náš uživatelský magazín DDWorld.cz oslaví letos 13.let existence. Musím přiznat, že bohužel v roce 2018 se nepodařilo dotáhnout některé věci, které jsem chtěl. Nicméně některé už se stávají docela akutní, zejména technologický základ webu. Vím, vím a mám to na vrcholu seznamu :). Mezi další věci, se kterými bojuji jsou sociální sítě, Facebook, Twitter apod. Nejsem s nimi příliš kamarád, ale asi by to chtělo. Co mě mrzí je stav videí, kdy jsem neodhadl, jak moc časově náročné to je. Mám rozděláno řadu videí, ale když současně musíte dělat články a recenze klasicky na web a spousta věcí okolo webu, zjistíte, že 24h denně je prostě málo :(.

V roce 2019 mám tedy za cíl s některými věcmi trochu pohnout. V první řadě se pokusím zajistit novou technickou podobu webu, už by to zkrátka chtělo. V druhé řadě pak trochu změnou musí projít styl práce, kdy budu muset více času věnovat videím. Některým se možná zdá řešení snadné, ale když 12 let děláte věci nějakým způsobem, víte asi mnozí, že se těžko učíte dělat věci jinak :).

Co zůstane je určitě důraz na věci, které děláme. Tedy recenze a uživatelské testy množství počítačového hardware (procesory, grafiky, desky, chladiče, skříně atd.) ale i her a dalších věcí. Pokud je něco, na co si nemohu stěžovat, tak to je podpora ze strany výrobců, pokud jde o přísun věcí na testování a recenze. Upřímně řečeno máme toho tolik, že už jsem před časem vyhlásil STOP stav, další partnery a další produkty prostě nezvládneme. Je to neuvěřitelné, kolik zajímavých věcí vychází a kolik bychom chtěli vyzkoušet, ale prostě recenzování a testování si žádá čas a toho se nedostává. Ač se tedy pokusím změnit trochu formu prezentace obsahu, zejména s ohledem na větší zapojení videí do obsahu DDWorld.cz, určitě nehodlám měnit náš přístup informování v souvislostech atd. Stejně tak zaměření, kdy se můžete těšit na testy spousta hardwarových novinek, dokonce řada z nich už brzy vyjde a máme je v redakci, takže spousta věcí budeme mít v ČR exkluzivně mezi prvními, či dokonce jako první a jediní. Vím také a píšete si o to, že vám chybí více nákupních rádců, přehledů sestav a ostatních komponent, a je určitě nevyužití potenciálu z naší strany, když řadu těch věcí testujeme a pak nám chybí přehledy. Takže i na tom se pokusím letos zapracovat.

Opět musím poděkovat za Vaši přízeň a podporu, kdy pokud to nevíte, tak už několik let pokračuje úpadek počítačových magazínů u nás i v ČR. DDWorld.cz se to naštěstí moc netýká, protože jsme nikdy nevyrostli před lety do nějaké závratné velikosti, takže podpora našemu magazínu ze strany čtenářů zůstává stabilní a patříme nyní k největším a nejstabilnějším v ČR a děkujeme za to. Současně bych rád poděkoval našim partnerům, kteří umožňují DDWorld.cz fungovat v nezávislé podobě a moc si toho ceníme. Sám za sebe mohu slíbit maximální zapojení a zájem o pokračování našeho projektu nezávislého uživatelského IT magazínu v ČR. Stále nás to s kolegy baví, i když se začíná hlásit věk :). Ale jak se říká, „kdo si hraje, nezlobí“ A v roce 2018 jsme byli extrémně hodní ;). Takže snad to v roce 2019 půjde stejně dobře, nebo ještě lépe.

A to přeji všem. Šťastný nový rok všem přeje DDWorld.cz

 

 

AUTOR: Jan "DD" Stach
Radši dělám věci pomaleji a pořádně, než rychle a špatně.

Starší články


 / 31
SlabéVynikající 
Komentáře
Přidat Nový
free.dll [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2019-01-01 00:43:06

DD vše nej do nového roku!
Jsem rád, že existuje tento web, ať si i v roce 2019 zachová stejný přístup, jako měl doteď.
Kevin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2019-01-01 10:50:21
avatar
Přesně tak dámy a pánové … Vše nejlepší, hodně zdraví a pohody do Nového roku Hodně zdaru!
JirkaH [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2019-01-01 00:48:09

Vše nejlepší kolektivu tohoto webu i ode mne. A pokud jde o změny, prosím uvážlivě.
siborvla [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2019-01-01 04:18:17

Děkuji DD za tento web a pokračujte tak dál vše to nejlepší do Nového roku 2019.
Shiffty 66 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2019-01-01 07:02:02
avatar
Taky preji DDworldu Vse nejlepsi do noveho roku 2019 a tesim se na novy web, ktery bude doufam lepsi nez ten puvodni.
Scionius [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2019-01-01 12:38:23
avatar
Já se naopak nového webu obávám, protože jak říkává postava Sheldon Cooper- „změny nejsou v pohodě, říká se to, ale nejsou“.
Jeden z hlavních důvodů, proč jsem se zde jako na jediný PC magazín před rokem zaregistroval, byl právě vzhled, stylistika a funkčnost stránky, bez všemožných pseudomoderních „mobil friendly“ hejblátek a deformací, které uhýbají před kurzorem myši do všech možných stran při snaze na něco kliknout jako by trpěl leprou. Moderní weby mnohdy nebývají uživatelský přívětivé ale právě naopak neposlušné k zešílení.
A hlavně nudné.
Snad tak nedopadnou všechny stránky, protože net by byl chudším místem, bez nějakého toho webového puncu.
andrejcallo [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2019-01-01 08:41:54

pripájam sa k prianiu všetkého dobrého v novom roku celej redakcii a všetkým návštevníkom ddworldu
Česlo Česlič [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2019-01-01 09:10:53

Taky přeji vše nejlepší do celého nového roku, hlavně hodně zdraví a štěstí všem.

Ať si kdo chce, co chce říká, ať má jakýkoliv názor na objektivitu tohoto webu (i já ho mám), pro mne osobně jste jedním z nejlepších pc webů a 1 z opravdu mála, na které "chodím" denně. Takže separátně Vám přeji, ať hlavně technologické změny stránek nedopadnou podobně, jako třeba u EHW.
MIKRON [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2019-01-01 14:59:37
avatar
Za mě trošku sobeckosti. Všichni se mějte, jak chcete :-) ale doufám, že pro mne nadále bude tento web, první který vyhledám pro informace ohledně HW a dalších pro spousty lidí šíleností. Tak že dík DD. :-)
shadowmage [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2019-01-01 19:02:43
avatar
Také přeji tomuto magazínu další úspěšný rok, a rozhodně když nestíháte nerozdrobujte síly kvůli debilním sociálním sítím. Už je mi z těch odkazů na Twitter a Facebook všude šoufl, registrovat se tam nechci a nebudu. S tím videem (jen můj názor): řada IT nadšenců si může články číst v pauze a nebo když má klidnější den v práci, ale pustit video si tam smí málokdo. Takže nevím jestli Vám to přinese tolik kladné odezvy co čekáte...
aDDmin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2019-01-01 20:06:50
avatar
jde o to, že videa jsou dobrým využitím práce, co stejně děláme a jsou možností jak se dál rozvíjet a přilákat další čtenáře ... jen to musím nějak zkloubit dohromady ... obsahově by se to mělo doplňovat ...
Česlo Česlič [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2019-01-02 08:35:23

Co se týče soc. sítí, naprosto souhlasím s kolegou.
AndyF1 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2019-01-02 09:25:51

Pod to sa mozem podisat tiez. Pre mna by tu videa vobec nemuseli byt. Sice je to teraz strasne moderne ale ja osobne proste nemam cas divat videa. Ovela rychlejsie prebehnem strucny hutny textovy clanok s par fotkami.
3x3cut0r [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2019-01-02 11:38:18

Já i když bych byl doma v klidu (což se kvůli dětem moc nestává), tak video si prostě nepustím, videama jsem přesycenej z youtube a když se třeba snažím vyřešit nějakej problém - místo aby existoval článek s řešením, tak bum - video, kde někdo dvakrát klikne a kolem toho má 10 minut keců. Články tak, jak jsou na DD, mi absolutně vyhovujou a jsou důvodem, proč sem pravidelně chodím. Např. mobilmania šla do videí a chodím tam čím dál míň, protože když už tam je něco, co mě zajímá, tak to rozkliknu a zjistím, že je to video a hned to vypínám.
rumpeak [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2019-01-01 19:50:51

Vše nej do roku, kdy se snad konečně bude dát upgradovat PC. Recenze letos budou ještě dezitejsi než v předchozích letech.
rookie [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2019-01-02 11:46:55

Honzo, dakujem tebe aj ostatnym v redakcii za skvelu pracu, vsetko dobre v novom roku
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
 

Najdete nás na Facebooku

.... a také na Twitteru

RSS

DDWorld.cz

DDWorld - Blogy a videa

DDWorld - Magazín

Problém s účtem na DDWorld?

Videa
Half Life Black Mesa je konečně hotov!
Half Life Black Mesa je konečně hotov!Středa, 26 únor 2020
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 847x
Komentářů: 3
Corruption 2029 – další zajímavá hra ve stylu XCOM
Corruption 2029 – další zajímavá hra ve stylu XCOMPondělí, 24 únor 2020
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 698x
Komentářů: 3
Sonic the Hedgehog drtí kina a je skvělý!
Sonic the Hedgehog drtí kina a je skvělý!Středa, 19 únor 2020
Vložil: aDDmin
Kategorie: Film
Spuštěno: 2102x
Komentářů: 7
Jak to vypadá uvnitř skládacího telefonu RAZR?
Jak to vypadá uvnitř skládacího telefonu RAZR?Úterý, 18 únor 2020
Vložil: aDDmin
Kategorie: PC a IT
Spuštěno: 925x
Komentářů: 2
Kingdom Come: Deliverance je zdarma ke stažení!
Kingdom Come: Deliverance je zdarma ke stažení!Sobota, 15 únor 2020
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 2758x
Komentářů: 26
Wolcen: Lords of Mayhem – herní překvapení. Lepší RPG než Diablo?
Wolcen: Lords of Mayhem – herní překvapení. Lepší RPG než Diablo?Sobota, 15 únor 2020
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 5619x
Komentářů: 4