Userbenchmark - proč lže a proč se mu vyhnout? Stránka poškozuje uživatele po celém světě. Tisk E-mail
Napsal Jan "DD" Stach   
Pondělí, 05 duben 2021
altNejulhanější „testy a srovnání“ procesorů na světě, userbenchmark.com, se zase předvádí.

 

 

 

 

Userbenchmark je stránka, která porovnává mimo jiného procesory mezi sebou na základě parametrů a výkonu. Je populární, protože z nějakého důvodu se ve vyhledavačích, speciálně v Google, umisťuje prakticky na čelních pozicích. Bohužel Google nezajímá, že uživatele svádí na stránku, která zcela jednoznačně lže a uvádí zcela nesmyslná data a srovnání. V posledních několika letech totiž zcela jednoznačně nadržuje společnosti Intel a snaží se zvýhodnit procesory Intel manipulativní úpravou podmínek srovnání atd. A jejich nenávist k čemukoliv od AMD se už ani nesnaží schovat. Nejen u CPU, ale i GPU, kdy má jeden pocit, že majitelé userbenchmark jsou jedni z největších akcionářů Intelu (a NVIDIA, protože podobě přistupují k srovnání GPU) a chtějí pro své miláčky udržení monopolu za každou cenu.

Ostatně ti z vás, kteří sledují celou kauzu už nějakou dobu, tak vědí, jak UserBenchmark upravili podmínky pro zvýhodnění procesorů s méně jádry a větším výkonem na jádro v době, kdy AMD s RYZEN začalo výrazně porážet Intel celkovým výkonem. A tak vznikly situace, kdy výrazně výkonnější procesor AMD byl v hodnocení a statistikách Userbenchmarku poražen reálně slabším procesorem Intelu. Tvůrci stránek si rovněž začali vymýšlet vlastní způsoby srovnání (vymysleli i své „FPS“) a tvrdí, že všichni ostatní to testují špatně.

Když se ale v posledních 2 generacích AMD definitivně přehouplo přes Intel prakticky ve všem, začal Userbenchmark ve svých „recenzích“, hodnoceních a doporučeních, které bohužel díky pozici ve vyhledávačích čtou běžní uživatelé, jež neví že jsou to nesmysly a lži, AMD otevřeně urážet a lhát o něm. Najednou mu také vadí věci, které mu u Intelu vůbec nevadili, či je dokonce chválil a vyzdvihoval apod. Každopádně pokud by to byl nějaký bezvýznamný malý web, bylo by to jen vtipné, ale vzhledem k nevysvětlitelné a nezasloužené preferenci Userbenchmarku ve výsledcích vyhledávání speciálně Google, se k tomuto webu dostávají prostě běžní situace neznalí uživatelé, jež to výrazně poškozuje. A tak to je problém. Aktuálně jsme byli všichni zvědaví na hodnocení nového Intel Rocket Lake, speciálně Core i9-11900K, což je podle všech objektivních hodnocení a měření opravdu špatný procesor navíc za špatnou cenu.

Nicméně UserBench tvrdí, že Intel stále prý vede v IPC, stále vede v herním výkonu nad AMD, jen všichni to prý testují špatně ve špatných aplikacích a hrách. Marketing AMD prý výrazně pomáhá a jen díky tomu prý AMD válcuje Intel v prodejích. Opravdu skvělé hrnutí všech nesmyslů, kteří podvodníci a lháři z userbenchmarku dělají, najdete v následujícím videu:

Sluší se dodat, že prakticky všechny objektivní magazíny, diskusní fóra a další stránky o počítačích, kteří se soustředí na skutečné testování a doporučování věcí kolem PC, udělili Userbenchmark „trvalý ban“. Výsledky či doporučení z této stránky nejsou povoleny v diskusích apod. natož brány v potaz, a je před nimi přímo varováno. Bohužel Google pokračuje v tom, že tenhle nesmyslný škodlivý web strká na přední místa ve vyhledávání a srovnání procesorů, takže tím se vlastně Google stává spolupachatelem Userbenchmarku v jejich zcela lživém a uživatele poškozujícím jednání.

 

AUTOR: Jan "DD" Stach
Radši dělám věci pomaleji a pořádně, než rychle a špatně.

Starší články


Komentáře
Přidat Nový
MartinCZ80 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] - Jiný srovnávač ?? 2021-04-06 03:06:14
avatar
Doporučíte nám nějaký jiný stejně zaměřený web jako je ten Userbenchmark ?? díky za návrhy.
navy [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2021-04-06 05:54:58
avatar
Těch kvalitních webů je hodně, velmi dobré testy i na porovnání IPC má Guru3D Odkaz

Edit: jak píše pode mnou FabledWarrior, Google vyhledává podle toho, kolik dostane zaplaceno, já někdy používám raději třeba Bing, který dá lepší výsledky hledání.
Google často dokonce vyhledá úplně jinou věc (výsledek), než zadáš do vyhledávače.
Derryk [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2021-04-06 10:11:43

Guru3D rozhodně není adekvátní alternativa k UserBenchmark. Netvrdím, že G3D nemá kvalitní obsah, ale je jinak zaměřený. Neznám jiné stránky, než UserBenchmark, které by umožnily porovnat starší HW s novým. Např. R9 290 vs GTX 1650 nebo dokonce 3060. Prostě starší HW Hiend recenzenty (ani zde) testovat prostě neba i když dává novému na holou nebo je zajímavou alternativou.
aDDmin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2021-04-06 12:25:24
avatar
problém je, že na ta srovnání se nemůžeš spolehnout, protože UB má prokazatelně špatné výsledky navíc evidentně prokazatelně zkresluje ....

a proč nemůžeš najít jiné srovnání nového a velmi starého HW, protože udělat takové srovnání vlastně nejde tak aby bylo objektivní, ani UB ho nemá objektivní .... musel bys to dělat na stejné sestavě ve stejných podmínkách a v objektivních srovnání, což speciálně UB vůbec nedělá nic z toho ....
johny.mnemonic [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2021-04-07 03:24:38
avatar
To máš sice pravdu, ale zároveň sám sobě odpovídáš na otázku, proč je UB na předních příčkách vyhledávání.
Uživatelé taková srovnání chtějí, tak jim je UB dává. To je celé.
To, že jsou neobjektivní a nevypovídající je sice fakt, ale UB prostě jen našel po čem je poptávka a zaplnil to prázdné místo.

Mimochodem, opravdu by třeba taková RX 6800 vůbec nefungovala AM2 desce s PCI-E 1.0? Je to samozřejmě extrém a nesmysl, ale čekal bych, že to fungovat bude. A i obráceně, že stará grafika s PCI-E 1.0 půjde zapojit do X570 AM4 desky s PCI-E 4.0.
Derryk [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2021-04-07 06:37:16

Mám 2x290 a 1x3060 a těch pár her, které jsem zkoušel odpovídá číslům UserBenchmark. U Zaklínače 3 tam mají o něco nižší výsledky než mám na jedné kartě já, ale pokud se vezme do úvahy, že se jedná o OC edici tak vlastně sedí. Bohužel ani tam nemají porovnání v crossfire.

"a proč nemůžeš najít jiné srovnání nového a velmi starého HW, protože udělat takové srovnání vlastně nejde tak aby bylo objektivní"

Proč by nešlo udělat objektivní test starého HW? Za stejných podmínek do stejné desky se stejnými ovladači ve stejných hrách ve stejných rozlišeních. Co může být více objektivní?
No možná testy dělat na běžném CPU odpovídajícím reálným podmínkám použití a ne na nějakém overpowered hovadu, který nemá ani 1% populace.
FabledWarrior [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] - Hmm... 2021-04-06 05:46:10

To že se zobrazuje na googlu na prvních pozicích ve vyhledávání je pouze otázkou peněz. Nic jiného v tom nebude.

Nicméně vyhledávač Google mě začíná dost štvát, protože například vyhledávám v googlu konkrétní firmu, jen si nemůžu vzpomenout, jestli má v adrese ".com" nebo ".cz" a podobně, takže zadám název a místo toho aby mi stránka firmy vyskočila na prvních pozicích mi vyskočí hromada jiných eshopů, které prodávají produkty firmy, kterou hledám a až někde dole se schovává stránka firmy.
archecon [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2021-04-06 07:38:48

Ono je toho na Userbenchu shnilýho víc. Normálně fungoval tak 2 měsíce zpátky. Jsem tunil muj Ryzen 5950X ještě na hnědých ventilátorech Noctua. Koupil jsem Chromaxy. Potunil. Cinebench 20 mi na vzduchu s osm let starou Noctuou C14S, Dává 11200 bodú. Pěkně v klidu..na 120W a 75 C. A co myslíte? Userbench najednou nevaliduje výsledky a tvrdí, že neprošel test SSD. Přede 2 měsíci SSD poznal a ted uplně náhodou NE. Přitom jedu různé testy testy stability druhý den a všechno OK.
Někomu snad vadí zvalidovat PC s parametry UFO? Protože já na náhody nevěřím.
mittar [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2021-04-06 11:25:44
avatar
Ja to zkusil, ale nejak mi to haze nesmysly i kdyz to proslo validaci, asi teda kdyz se to uploadovalo, SSD vykon polovicni, u 6800 XT to radeji ani nezmerilo DX11 Odkaz A ty ceny komponent co to ukazuje, tam bych chtel nakupovat
archecon [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2021-04-07 06:44:46

Pěkná sestava. Jen toho WD RED bych se co nejdřív zbavil. Mě obyč. Red verze v RAid poli i mimo něj chcípaly jako mouchy.
Můj výsledek ještě před přepastovaním a vyměnou ventilatorů, když jim benchmark ještě fungoval. Se starou verzí Clock Ryzen tuning.
Odkaz
Možno kliknout na odkaz.
DandaH [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2021-04-07 10:20:50

tak sem taky hážu bench Odkaz , userbenchmark jsem tedy ale nikdy nepoužíval, pravda díky google jsem na něj už několikrát narazil při porovnání grafik. Výkon SSD je tak na polovině, DX11 chybí a otázkou je, jakou to má vypovídající hodnotu no
chobotnicka [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2021-04-06 09:50:34
avatar
Jak to tak ctu, tak PCT je light odnoz tohoto webu.
Minimalne OBR tam byl na skoleni
Petr117 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2021-04-06 10:42:10
avatar
Já nevím, jak tam často chodíš, ale Obr chválil Ryzen 5000 a z "nových" Intel cpu byl zklamaný.
Každopádně já Userbenchmark beru jako apku, kde můžu porovnávat starší hw s novým a tak podobně.
A chtěl bych se DDho zeptat, jestli se na tomto webu objeví porovnání výkonu Ryzen 5800x s jedním a dvěma Ccd, které mají velice rozdílné výkony. Sám můžu říct, že je to pravda, protože jsem jeden do czc vracel, protože jeho výkon byl totožný a někdy i nižší, než můj starší 3800x..
QWERTY [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2021-04-06 11:21:03
avatar
To je blbosť podľa mňa. Keby aj mal 5800X 2 CCD, tak druhý by bol v tzv. Deep Sleep Mode a skôr by si hľadal ako ho zapnúť. A takto kontraproduktívne si kaziť povesť tak o tom dosť pochybujem. To len nejaký troll na Redite dačo zahlásil a pošahaní fanboji to začali nafukovať. Až uvidím odtestovaný 5800X s dvoma CCD 4/4 tak potom sa môžme o niečom začať baviť, inak je to len kopa bullšitov a rozhodne by bol rýchlejší ako 3800X aj s dvoma CCD mimochodom.
GOS007 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2021-04-07 15:46:53
avatar
Ano ano. Opravdu existují 5800X a 5600X s dvěma CCD, ale jedno je opravdu v Deep Sleep. O tom se ví už od ledna. Ale některé desky s tím mají evidentně problém, proto se začínají objevovat nové UEFI/BIOSy, které to opravují. Jinak kdyby to AMD opravdu vyrábělo třeba ve verzi CCD#1 4jádra + CCD#2 4jádra, tak by se to stoprocentně jmenovalo jinak, třeba Ryzen 5700 a 5600, ale spíše bych dokonce čekal označení 3800(X)AF a 3600(X)AF, když se to bude spíše chovat jako předchozí generace. Hlavně když existuje něco podobného jako třeba Ryzen 3 3100 vs. Ryzen 3 3300X, kdy Ryzen 3 3100 má v jednom CCD 2xCCX s dvěma jádry, kdy to zvyšuje latence a tudíž snižuje výkon, protože komunikace mezi oběma CCX musí jít přes IOD a Ryzen 3300X má jedno CCD s jedním CCX se čtyřmi jádry, tudíž to má nižší latence, takže lepší výkon oproti 3100.
Řekl bych, že ten problém bude hlavně s 5600X a 5800X, kdy je deaktivované CCD#1 a je aktivní jen CCD#2 a desky možná nějak bezdůvodně komunikují přes IOD více, než by mělo být potřeba. Pokud je deaktivované CCD#2, tak se CPU tváří standardně jako s jedním CCD, ale je možné, že i při tom to může komunikovat nějak zbytečně více přes IOD než by mělo. Ale nové UEFI/BIOSy by to měly řešit. Rozhodně ale nebude AMD vydávat 5600X a 5800X v konfiguraci CCD#1 4(3) jádra + CCD#2 4(3) jádra a nechávat je stejně pojmenované. By se na to hned přišlo pomocí Clock Tuner for Ryzen, který by to odhalil.
Jinak tohle nafukuje jen milanfon a nikdo jiný. A kdyby byl opravdu nějaký takový problém, jak to on popisuje, tak by se toho minimálně chytnul Der 8auer a určitě by se na to mrknuli i u Gamers nexus, odhaduji, že by oba udělali těm CPU i delid , i přes to, že je IHS připájené.
aDDmin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2021-04-06 12:40:44
avatar
nevím o tom, že by s tím byl problém ... všechny kusy mají stejný referenční výkon v základu na default (máme to otestováno)

rozhodně není možný, aby měl 5800X nižší výkon než 3800X nebo aby měl v základu nějak nižší výkon obecně. Všechny R7 5800X jsou v defaultním výkonu stejné ...rozdíl je v OC/PBO, tam mají ty 2CCD horší dispozice, protože jsou většinou udělané z horších čipů .... na druhou stranu ty dvě CCD o něco méně topí než s jedním, protože teplo se předává z větší plochy .... takové jsou naše zkušenosti. Každopádně víme o tom, také jsme to v lednu testovali, ale protože jsme nenaměřili žádné praktické rozdíly, nebyl důvod se tomu dále věnovat .... když si koupíš 5800X má výkon 5800X ať má dvě CCD (ty jsou navíc poměrně vzácné - ani ne 1 z 10 CPU) nebo jedno ....

Každopádně základní/defaultní výkon je stejný a pokud si měl nižší výkon u 5800X než u 3800X evidentně byl problém v něčem úplně jiném ...

Obecně dva CCD nejsou nutně nevýhoda, 5900X/5950X to v praxi dokazují ;) a jsou pokusy ty vzácné 5800X s dvojicí CCD odemknout ;)
GOS007 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2021-04-07 16:30:53
avatar
Chce to nové UEFI/BIOSy, nic víc.

Třeba na moji desku 18.3.2021 vyšel UEFI, který má v popisu toto:
1. Correct CCX setting rule for Vermeer CPU
2. Improve system compatibility with AMD APU
Petr117 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2021-04-06 11:56:00
avatar
Bohužel to blbost není.. Sysinfo to umí krásně odhalit.. Hlásí dvě ccd a ten Cpu má o dost nižší výkon, než by měl mít..
Ale jo, jsem na špatném webu..
aDDmin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2021-04-06 12:22:59
avatar
to není možný, dvě CCD nezpůsobí "o dost" nižší výkon ... to by 5900X/5950X asi moc nefungovaly ;) všechny 5800X mají v defaultu stejný základní výkon, jinak by to AMD ani nemohlo prodávat ....

//FLAME narážky si nech od cesty ....
exRathanuviel [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2021-04-06 21:54:03
avatar
A odkaz na "ten správný" web by nebyl?
Nebo jiný zdroj potvrzující vaše tvrzení?
GOS007 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2021-04-07 16:29:19
avatar
Odkaz
Jediný kdo tvrdí, že je nějaký problém, na základě průzkumu mezi lamama a vyvozuje z toho závěry.
Jinak jsem s 5800X měl taky jeden problém, no ani ne tak já, jako ten co mi přinesl PC, na které mu nešlo nainstalovat Windows 10. Měl desku nějakou Gigabyte X570, model si přesně nepamatuju, myslím, že to byl Aorus a měl tam absolutně první UEFI co podporoval 5800X a při instalaci po prvním rebootu mu Windows už nenaběhly, prostě to vytuhlo a instalace nepokračovala. Po aktualizaci UEFI, mu to začalo fungovat a Windows 10 se mu doinstalovaly. Možná měl zrovna s dvěma CCD
GOS007 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2021-04-07 16:23:20
avatar
Chce to nové UEFI/BIOSy. Jde odhalit pokud to má 2 CCD a je deaktivované to první, v případě, kdy je deaktivované to druhé to nejde ani odhalit. V prvním případě třeba HWInfo ukazuje pro CPU 2x teplotu. Nebo tě na to upozorní i Clock Tuner for Ryzen od 1usmus, mimochodem ten na to přišel první, ale žádné problémy s výkonem taky nezjistil.

EDIT: Třeba na moji desku 18.3.2021 vyšel UEFI, který má v popisu toto:
1. Correct CCX setting rule for Vermeer CPU
2. Improve system compatibility with AMD APU
fagot [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2021-04-06 13:51:22

Ahoj DD. Kdy napíšeš o nově objevené zranitelsnosti Spectre V4 v ZEN3 procesorech? https://www.amd.com/system/files/documents/security-analysis-predictive-store-forwarding.pdf
aDDmin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2021-04-06 15:18:28
avatar
všechny procesory mají zranitelnosti.

Intel jich má aktuálně několik desítek vážných, AMD asi deset známých, píšeme jen o těch významných, ovlivňující zásadně výkon, funkčnost či bezpečnost.

Tahle není nic zajímavého, ani využitelného, protože biosy mají běžně dávno technologie, zabraňující jejímu zneužití a jsou tam od počátku tohle opravdu není Spectre situace stejná jakou měl před pár lety Intel (která mimochodem dosud nebyla vyřešena)

až se zase objeví něco závažného, dáme vědět ... tohle není ono.
shiro [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2021-04-06 17:01:38

Nie tak celkom. Len zatial neexistuje/nieje znamy kod, ktory by to zneuzival.
aDDmin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2021-04-06 18:16:18
avatar
??? kterou z těch desítek zranitelností u Intelu a deseti zranitelností u AMD máte na mysli? zejména u Intelu je hromada těch, které zneužívány jsou ...

nicméně desítky jsou jen teoretické, podobně jako ta nová u AMD, využít je nejde, protože byste museli obejít některé funkce v BIOSU atd. abyste se k tomu vůbec dostaly...
ender [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2021-04-07 12:57:07
avatar
Spekctre V4 bola tuším chyba, ktorá sa týkala rovnako AMD a Intel procesorov. Myslim, že sa nejedna o vážne zraniteľnosti, mozes kludne spat či používaš Amd alebo Intel
YORGi [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2021-04-06 16:35:03

Jestli někdo zná stránku kde porovnám staré věci lépe/přesněji než na userbenchmark tak prosím sem s ní !
...když potřebuju zhruba vědět jestli je lepší jedna grafika z 2015 nebo druhá z roku 2017 a jsou to rozdílné řady tak se to v recenzích prostě najít nedá že jo
Varin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2021-04-06 16:43:38

Třeba na yt realtime porovnání grafik a procesorů ve hrách a aplikacích s aktuálními verzemi sw.
shiro [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2021-04-06 17:02:17

Na CPU pouzivam https://www.cpubenchmark.net/
exRathanuviel [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2021-04-06 21:56:23
avatar
Jako radši špatný zdroj neplatných informací, než žádný? To si radši najdu recenze a zjistím si vše potřebné sám.
johny.mnemonic [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2021-04-07 13:07:53
avatar
No jo, v tom případě asi nebudeš úplně cílová skupina pro kterou je UB.
Obecně lidi co čtou DDWorld a podobné technické weby, tak dobře ví, co je UB za žumpu.
Problém je, že pro BFU je UB ideální formát v jakém informace hledají a o tom že informační hodnotu to má velmi nízkou nevědí...
exRathanuviel [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2021-04-07 20:38:55
avatar
To je jako jít do restaurace na hnusný jídlo proto, že to tam vypadá hezky...
johny.mnemonic [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2021-04-09 18:58:56
avatar
To dělá spousta lidí, když v té restauraci ještě nebyli a nevědí, že je tam hnusný jídlo ;-)
A tady je to horší v tom, že pokud se aspoň trochu nevyznáš, tak není zas tak jednoduché poznat, že ty informace na UB jsou mimo, takže přijdou příště znovu, což u toho hnusného jídla úplně nebývá :-D
GOS007 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2021-04-07 09:53:19
avatar
Tak ono se jim i stalo, že jak to začali upravovat, aby slabší ménějádrové Intely porážely silnější AMD, tak jim jasně slabší Intely začaly i porážet silnější vícejádrové Intely. Ale myslím, že už si to dávno opravily.
SuSty [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2021-04-07 13:04:58

Bude sa tu testovať aj na nvidii Technológia Resizable Bar? Čo som pozeral tak to pridáva hrám na nových rtx aj 10% výkonu čo už je dosť. Bude sa robiť nejaký retest na to?
aDDmin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2021-04-07 14:33:26
avatar
už testujeme ... bohžel je to asi jen dvě hry kde je to trochu znát, u většiny je přínos 1-2FPS
SuSty [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2021-04-07 21:49:18

Tak to je škoda, očakával som viac podľa toho čo vraveli, asi iba další marketing.
aDDmin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2021-04-07 22:13:49
avatar
tak NV nemůže mít přínos jako AMD, když AMD kolem toho postavilo platformu jako celek, má CPU+GPU+čipset vše na stejné sběrnici atd.

NV prostě jen aktivovala obecnou technologii, ale má jen ta svá GPU a spoléhá na zcela odlišnou konstrukci platforem AMD a Intel ....

navíc celá tahle technologie je pořád v plenkách, žádná hra není dnes udělaná, aby s tímhle skutečně počítala. Je to záležitost dalších 1-2 let ....
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
 

Najdete nás na Facebooku

.... a také na Twitteru

RSS

DDWorld.cz

DDWorld - Blogy a videa

DDWorld - Magazín

Poslední příspěvky v diskuzích


Videa
Marvel's Spider-Man Remastered vychází na PC!
Marvel's Spider-Man Remastered vychází na PC!Středa, 10 srpen 2022
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 639x
Komentářů: 2
The Sandman – očekáváná seriálová NETFLIX událost je tu!
The Sandman – očekáváná seriálová NETFLIX událost je tu!Sobota, 06 srpen 2022
Vložil: aDDmin
Kategorie: Film
Spuštěno: 2135x
Komentářů: 11
Nový filmový Predátor je tu – Prey sklízí chválu!
Nový filmový Predátor je tu – Prey sklízí chválu!Pátek, 05 srpen 2022
Vložil: aDDmin
Kategorie: Film
Spuštěno: 1987x
Komentářů: 14
ANDOR – ukázka z nového temného STAR WARS seriálu
ANDOR – ukázka z nového temného STAR WARS seriáluČtvrtek, 04 srpen 2022
Vložil: aDDmin
Kategorie: Film
Spuštěno: 874x
Komentářů: 0
DC a HBO v rozkladu – ruší hotový film BATGIRL atd.
DC a HBO v rozkladu – ruší hotový film BATGIRL atd.Úterý, 02 srpen 2022
Vložil: aDDmin
Kategorie: Film
Spuštěno: 1415x
Komentářů: 4
MARVEL jede! Ukázka z Black Panther: Wakanda Forever
MARVEL jede! Ukázka z Black Panther: Wakanda ForeverPátek, 29 červenec 2022
Vložil: aDDmin
Kategorie: Film
Spuštěno: 910x
Komentářů: 2