Take-Two kupuje CODEMASTERS za 750 milionů liber – další velká herní akvizice oznámena. Tisk E-mail
Napsal Jan "DD" Stach   
Pondělí, 09 listopad 2020
altTvůrci závodních her už nebudou nezávislí. CODEMASTERS se přidají po bok 2K a Rockstar.

 

 

 

Microsoft se svým nákupem ZENIMAX tedy Bethesda, vyděsil hodně lidí na herním trhu. Někteří vydavatelé tak hledají narychlo možnosti posílení. Aktuálně tak přichází překvapivé oznámení, kdy dosud nezávislá společnost CODEMASTERS, která nedávno koupila Slightly Mad Studios, se dohodla s vydavatelským domem Také-Two.

Za 750 milionů liber během Q1 2021 přejde pod jeho křídla. Přidá se tak do teamu herních studií, jako je 2K a RockStar. Samozřejmě na zacílení pro oblast závodních titulů, se asi nic moc nezmění :). Plánují své hry vytvářet i nadále, jen teď vydávání bude zajišťovat Také Two samo. Uvidíme, co z toho bude, bojím se trochu průniku mikrotransakcí do Codemasters her. Ale uvidíme, zatím nebudu malovat čerta na zeď.

Co tomu říkáte vy?

 

AUTOR: Jan "DD" Stach
Radši dělám věci pomaleji a pořádně, než rychle a špatně.

Starší články


Komentáře
Přidat Nový
rumpeak [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2020-11-11 13:11:30

Ideální by bylo, kdyby existoval nějaký Spotify na hry, kde z apár peněz je výběr úplně ze všeho. Směr je bohužel spíše ala Audiovizuální tvorba, kde je obsah roztříštěn pod více platforem jako HBO nebo Netflix a nelze mít jen jeden účet na vše. Hudbu už dnes nikdo nepirátí, video a hry všichni.
johny.mnemonic [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2020-11-17 02:10:27
avatar
No vidíš, já zase kupuju už léta hry, ale hudbu ani filmy zatím moc ne, protože v tom našem zapadákově to zatím legálně moc nejde.
A platit měsíční výpalné za to, že si můžu něco online poslechnout...to fakt není pro mě.
Akulacz [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2020-11-11 14:18:38

"bojím se trochu průniku mikrotransakcí do Codemasters"
No ono se časem podaří že nám budou účtovat jízdu po kilometru a za každou zatáčku budeme platit zvlášť, aneb hra jako služba...
Rumpeak: já už ani ty hry a na hudbu ani nemám čas, kupuju si radši audioknihy.
Pak je otázka co je pirátění. Pokud jsem už v ceně disku zaplatil to jejich výpalné, tak se pak dá spekulovat, jak to vlastně je když si něco stáhnu.
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
 

RSS

DDWorld.cz

DDWorld - Blogy a videa

DDWorld - Magazín

Poslední příspěvky v diskuzích


Videa
Star Wars: Galactic Racer vypadají překvapivě dobře
Star Wars: Galactic Racer vypadají překvapivě dobřeFriday, 26 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 469x
Komentářů: 0
DayZ 2 od Bohemia Interactive oznámeno!
DayZ 2 od Bohemia Interactive oznámeno!Thursday, 25 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 418x
Komentářů: 0
FSR 4.1 pro AMD RDNA 3 Radeon RX 7000 je tu!
FSR 4.1 pro AMD RDNA 3 Radeon RX 7000 je tu!Wednesday, 24 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: PC a IT
Spuštěno: 653x
Komentářů: 6
Steam Machine pro drobnohledem – co je uvnitř?
Steam Machine pro drobnohledem – co je uvnitř?Wednesday, 24 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: PC a IT
Spuštěno: 1298x
Komentářů: 1
Lords of the Fallen 2 odloženo na 2027
Lords of the Fallen 2 odloženo na 2027Tuesday, 23 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 758x
Komentářů: 0
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní město
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní městoMonday, 22 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1341x
Komentářů: 4