Wargaming s jeho WoT ukazuje, jak se nemá jednat se zákazníky. Lže a ještě z nás dělá blbce? Tisk E-mail
Napsal Jan "DD" Stach   
Pátek, 01 červen 2018
altWorld of Tank je dobrá a úspěšná hra, mentalita tvůrců ji ale kazí a jednání s hráči je otřesné.

 

 

 

 

Úspěšných originální her je opravdu jen málo, o to větší škoda je, když si tvůrci sami sobě. World of Tanks je originální a dokáže být zábavnou hrou. Po velkém UPDATE, který letos WG pro svou hru připravili, dostala zcela nový vizuál a vypadá fantasticky a velmi dobře běhá. Bohužel WarGaming dělá i kraviny. Jedním z nich je nový systém sestavování teamů, který sice na papíře zní dobře, ale v reálu rozbil hru zejména pro vozidla 8 úrovně.

Normální zdravě uvažující člověk a vývojář ví, že když je problém s tzv. MatchMakingem, že by asi bylo dobré opravit MM. U Wargamingu to tak nefunguje. Běloruská mentalita se zde bohužel naplno projevuje, logika, sebekritika a zdraví rozum na WG příliš neplatí. Firma tak již informovala hráče a zákazníky (kteří ji platí nemalé peníze za všechno možné i nemožné) že našla, kdo může za problémy se sestavováním teamů: Prémiové tanky s omezeným MM -2/+1!

Společnost vydala na toto téma článek s názvem „Zdokonalování preferenčních prémiových vozidel“ a lže v něm tak, až je nám za ní trapně. A nejde jen o to, že se nám snaží nabulíkovat, že za problémy MM mohou prémiová vozidla, který prý navíc protahují vytváření teamu, což obojí je prokazatelná lež, ale i jazyk a styl článku je takový, že nás má prostě všechny za úplné pitomce. Do nebe volající je však řešení, kdy změní vlastnosti vozidel, které si mnozí kupovali za horentní peníze právě kvůli pref.MM a prý pokud se nám to nelíbí, tak za doplatek si budeme moci to vozidlo vyměnit! Neboli tzv. ruský refound. Fakt že to porušuje spotřebitelský zákon v celé EU včetně ČR asi WG netrápí. 

Každopádně trochu jsem se nad tím zamýšlel a rád bych WG sdělil asi následující:

  • WarGaming má ve svém teamu sabotéra,

                                              protože tohle jinak nemůže myslet vážně

Já jsem nad tím teď více přemýšlel a musím říci, že jsem z toho ještě více špatný … WarGaming si vybral ten zaručeně nejhorší způsob řešení situace pro zákazníky. A ještě si zvolil tu suverénně nejhorší cestu řešení pro sebe.

1, Píšete že vozidla s pref. MM dělají problémy při sestavování teamu a dlouho to trvá. To je prokazatelná lež. Hrajeme s těmi vozidly běžně každý den už řadu měsíců a let a nemáme žádné problémy s délkou sestavování teamů. Napište o kolik to protahují, jestli to není víc jak o minutu, tak nechápu, co řešíte. Navíc platí, že já a většina ostatních si rádi počkáme s prémiovým vozidlem s pref. MM abych nebyl pořád proti +1tier a už vůbec ne +2, protože za to jsem si zaplatil(!).

2, Píšete, že je problém s MM a chcete jej řešit tím, že upravíte vlastnosti vozidel. Ptám se rovnou, koho to napadlo? Dotyčného byste měli na hodinu vyrazit na své pozici nemá co dělat. Snaží se vás přesvědčit, že se máte snažit podrbat za pravým uchem levou nohou místo pravou rukou.  Máte problém s MM?! Opravte MM a ne vozidla!!!  (Tahle konzultace je zdarma za další posílám fakturu).

3, Váš přístup, že prostě posílíte vozidla, co mají teď pref. MM je zcela chybný a vytvoří nové a velké problémy. Ta vozidla jsou nabalancována dobře, KV5, Type 59, E25 atd., jsou přesně taková, jaká mají být v MM jaký mají mít. Jsou velmi silná proti o dva/jeden tiery slabším vozidlům, jsou akceptovatelné proti stejným tierům, ale jsou slabší o tier silnějším vozidlům. A co s nimi uděláte? Posílíte je tak, aby mohla proti o dva tiery vyšším vozidlům? To znamená, že budou totálně neporazitelná proti nižším tierům a stejně úplně na nic proti tier X. Například buff armoru KV5 proti Tier10 dělům nic neřeší! Propálí ji jako nic, zato proti tier 6 bude problém. Navíc zničíte oslabením zadní partie to, jak se s KV5 unikátně hraje, tedy úhlování couvajícím tankem apod. Nemluvě o tom, že vás chci vážně vidět balancovat E25, T59 a podobná vozidla. Zničíte je!!!

Balancování vozidel vám nejde a nikdy nešlo. A tady se bavíme o balancování v rozsahu, jaké jste ještě nikdy ani nezkoušeli. WarGaming nemá nikoho v teamu, kdo by to byl schopen vybalancovat, což dokazuje update po update (To nové sovětské Tier 10 TD je jasný důkaz). Doteď jste nebyli schopni vybalancovat artilerie, prémiovou munici a spoustu dalšího, což jsou o dost jednodušší věci, než balancování spousty unikátních prémiových vozidel. Především však jim vezmete to, proč si je mnozí kupovali, někteří dříve za pár set korun každé, někteří však později, když byla vzácná i za tisíce korun! A to je problém ….

3, V souvislosti s předchozí věcí je tak vaše nabídka ohledně výměny vozidel s doplatkem či ponecháním je nejen neférová, ale dokonce nejspíše porušíte spotřebitelský zákon.

Vy měníte naprosto zásadně vlastnosti produktu, za který jsme mnozí zaplatili reálné peníze, takže máte ze zákona povinnost, nikoliv možnost, nabídnout vrácení peněz! To je jedna věc. Druhá věc, hodnota třeba právě KV5 se v čase hodně měnila, kdysi stála 7500 goldů a odpovídající reálné peníze, ale nedávno když jste ji znovu prodávala stála kolik 45 eur? Takže jaká je její hodnota? To samé platí pro E25 či především Type 59, v jehož případě mnozí investovali stovky i tisíce korun do vánočních balíčků, aby ho získali náhodou. Takže jak jim vrátíte tu hodnotu, když ten tank (produkt) zničíte a především připravíte o ten preferenční MM, tedy vlastnost, kvůli které jsme si ten produkt mnozí kupovali! Bez preferenčního MM pro nás nemá smysl a nemá zdaleka takovou cenu, takže bychom si ho mnozí nekoupili a vy nám nabízíte co? Výměnu za jiný tank, který taky nechceme nebo nepotřebujeme? To nemůžete myslet vážně!

Wargaming evidentně zkouší, co si může dovolit. Na rovinu však porušujete spotřebitelský zákon. Měníte vlastnost produktu tak zásadně, že vytváříte zcela jiný produkt, zákazník má tedy právo odstoupit od smlouvy. A vy máte povinnost v tom případě vracet peníze. Ne možnost, ale povinnost!!!

Já jsem si produkt jménem KV5, Type59 či E25 koupil právě proto, že má vlastnost preferenčního MM. Pokud jim ho zrušíte, tak ty tanky nechci, nemají pro mě žádnou cenu, a chci zpět peníze. Nestojím o žádné goldy, nepotřebuji je. Nestojím o žádné další tanky, nepotřebuji je. Chci to za, co jsem si zaplatil. Je vaším právem to (pref. MM) dále nenabízet, v tom případě ale já mám právo odstoupit od kupní smlouvy a vy máte povinnost mě vrátit peníze, protože nadále neposkytujete to, co jsem si zaplatil.  V EULA si můžete psát co chcete, ale je tu spotřebitelský zákon ČR a EU a ten mluví jasně. Prodali jste mi produkt službu s určitou vlastností (pref. MM), pokud jej seberete a nenabídnete možnost odstoupení od smlouvy a plnou kompenzaci, tak jste mě uvedli v omyl a porušili jste zákon ...

Celé mě to přijde, že se na celé věci snažíte vydělat. Výměny tanků s doplatkem vám vydělají peníze! Posílení tanků s pref MM vám vydělají peníze, protože nižší tiery budou muset pálit více dražší munice = potenciálně více peněz pro vás z goldů/stříbra co si budou lidi kupovat, či více prémiových účtů, aby to někteří utáhli. To je váš záměr? Nebo je to jen „nedopatření“?

A hlavně na celé věci mě vadí, že z nás děláte blázny, co neví, jak hra funguje. Vozidla s pref MM nijak nekomplikují MM! Rozhodně nijak zásadně neprotahují vytvoření teamů. Váš současný systém MM jej komplikuje. Prostě dejte pref. MM vozidlům přednost tak, aby byla většinou TOP a je to - tak ostatně byla zamýšlena a balancována. Jestli to prodlouží čekání na vytvoření teamu o pár sekund je nám skutečně všem úplně jedno – stejně jak pitomec sedím zbytečně 30 sekund na startu mapy a koukám na odpočet!

Takže bych rád upřímnou odpověď. Celý tenhle nápad vymyslel někdo, kdo evidentně nemá na své pozici co dělat, anebo se z nás opravdu snažíte udělat blázny? Toho dotyčného, co tohle vymyslel vyražte, a já vám dám ještě jednu radu zdarma:

  • Řešení problému:

Opravte ten MM tak aby vozidlům s pref MM dával větší šanci být TOP tier. Těch pár sekund, co sestavení teamu navíc možná zabere nikoho z nás hráčů nezajímá a rádi si počkáme. Je to rychlejší oprava, dá se zvládnout i s otestováním v praxi za týden a nevytvoří vám 100 dalších problémů jako vámi navržené řešení. Jeden by řekl, že WG by měla být dost zkušená firma, aby tohle věděla. Vyděláváte miliardy, najměte někoho, kdo má trochu selského rozumu … klidně se spolu na nějaké konzultaci domluvíme. než přijdete s podobným návrhem a nápadem, tak se zeptejte a já vám řeknu, co vám na to lidi asi řeknou.

Obecně si ale myslím, že by vám spoustu problémů ušetřilo, kdybyste předělali celý systém MM! Historicky měl MM -2 tier/+2tier důvod, že hra neobsahovala dostatek vozidel. Tento problém už ale neexistuje. Udělejte tedy MM jen -1/+1 pro všechny (vozidla s pref. MM ponechte a upravte to na -1/stejný tier) a vyřešíte tím několik problémů které vaše hra má včetně balancování vozidel! Nedávno jste udělali nový mod Frontová linie, kde se hraje 30 na 30 ale především se utkávají jen tanky Tier8! ze všech stran slyšíte, že je to nejlepší věc za mnoho posledních let a všichni jsou nadšeni. Ptáte se proč? Protože se hraje proti stejným tierům, tedy vyrovnané tanky a vyrovnané síly! Nestálo by za to předělat celou hru, aby se hrálo, pokud možno stejné tiery proti stejným tierům? Tanků je ve hře na to už dost a balancování vozidel by byla sranda. Vyřešilo by to i problém prémiové munice atd.

  • Závěr

Wargaming celý nápad testuje, což je na jednu stranu hezké, ale už jen to, že někoho takhle stupidní věc napadla je napováženou, tím spíše, že WG vydá článek, který je plný lží, nesmyslů a ještě se nás snaží oškubat a jak to bude pro nás skvělé. Spousta slušných lidí, kteří s WG spolupracovali odchází, protože na podobné chování nemá náladu. Nedivím se. Když už nic, tak WG by se měla chovat jako firma a snažit se vydělat. A dobrý zákazník je spokojený zákazník, tak vážně nechápu, proč se nás snaží akorát naštvat a dává nám další a další důvody, abychom už za její hru neutratili ani korunu a dokonce ji přestali hrát úplně. Vážně by mě zajímalo, zda je to běloruskou mentalitou, neschopností nechat si poradit či zda má WG ve svých řadách skutečné sabotéry.

Uvidíme, jak se situace vyvine, každopádně pokud bude WG pokračovat směrem jakým se vydala, s hrou definitivně končím, tohle podporovat prostě nebudu.

 

AUTOR: Jan "DD" Stach
Motto: „Raději později a pořádně, než dříve a blbě“ :). Než začnete diskutovat: Objektivitu a objektivní fakt a názor nelze posuzovat subjektivním dojmem! ;)

Starší články


 / 35
SlabéVynikající 
Komentáře
Přidat Nový
Mefistoteles [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2018-06-01 20:55:53

V zásadě to je prava. Jen prémijová munice je nyní za stříbro, což jde už cca rok. Ale je pravda že i za stříbro je drahá a je mnoho hráčů, co i na konci bitvy s prémijovým tankem prodělají.
A upravovat MM když dali mod frontová linie opravdu nedává smysl. Když mi zničí MM na publiku a budu potřebovat vydělat, zapnu frontovou liniji a je to vyřešený. Tam jsou jen tiery 8.
snajprik [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2018-06-02 05:59:58

Ja taketo problemi s WoT nemam, roky hrajem len 1-2 tanky a parada, tanky rovnakej kategorie nikto nieje nesmrtelny, proste naj zabava.
Serburac [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2018-06-01 21:08:58

Možná by pomohlo řadit týmy nejen dle tieru tanku, ale taky dle statistik hráčů. Bitvy které končí 15-5 jsou celkem časté a i když jsem na straně vítězů,není až taková zábava jako např. bitvy končící 15-14.
banova [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2018-06-01 23:46:31

Neviem či si si všimol, ale bitky typu 15-5 sú zámer, ktorý sa WG snaží podporovať už niekoľko rokov. Niekomu už veľmi dávno napadlo, že ak sa bude priemerný čas bitky zkracovať, hráči budú potrebovať viac doplnkov ale hlavne prémiových doplnkov a zlatej munície (v tej dobe ešte za zlato) a tak sa im za rovnaké obdobie podarí z hráčov vydojiť viac peňazí - či už za goldy alebo prémiový účet(aby boli schopný utiahnúť strieborné).
Z toho dôvodu boli najprv prepracované medká aby boli rýchlejšie, mali brutálne DPS a 3 v čate rozsekali všetko čo sa im postaví do cesty - menej sa kempí a bitky sú rýchlejšie. Neskôr pridali Light tanky až po X. Tier, pretože na T X. sa dosť kempilo a hry trvali veľmi dlho- teraz dobrý light nasvieti, medká ho podporia a TD-čka rozstrieľajú. Heavy tanky to majú kvôli lightom a artynám v poslednej dobe dosť ťažké...
Čiže na také logické návrhy ako zmenšenie rozsahu tierov v bitke na +-1 alebo nebodaj úprava MM aby zohľadňoval nejaké skúsenostné štatistiky hráča môžeš/môžeme rovno zabudnúť.
shipo [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2018-06-03 07:59:04

Dnešní hrám nejde o maximalizaci zábavy, ale o maximalizaci zisku. U většiny MMO her s hodnotícím ELO systémem je o vítězi rozhodnuto dopředu(před zahájením hry). Pokud to dopadne jinak, je hráč špatně ohodnocen, ale po jeho ustalení v zebříčku je to tak 50 na 50(otravné jsou serie výher nebo proher). Většinou to žere jenom čas(u slušných MMO se platí jen za skiny neovlivňujíci hru) + je tam tlačítko "vzdát se".
eufigenie [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2018-06-02 14:28:06
avatar
Wargaming již v minulosti několikrát prohlásil, že současný MM je správný a proto ho nehodlá upravovat. Dle úvah Wargamingu je totiž naprosto správné postavit sra*kový tým proti elitnímu, jelikož je to pro oba týmy mnohem větší zábava. Pokud by totiž byly týmy vyrovnané, co se týče schopností hráčů a tieru vozidel, elitní hráči a vlastně vůbec nikdo by se nebavil a to prostě Wargaming nedopustí. Vždyť přeci není nic lepšího, než rozdrtit nepřátele 15 : 0, pokud tedy nejste vždy v tom rozdrceném týmu. Jedna výhra po sérii deseti proher sice potěší, ale těch dalších deset proher v řadě vás donutí zauvažovat, že je něco shnilého ve státě Wargaming.
MACHINA [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2018-06-02 02:59:10
avatar
Jde to do výkalů. Hrát se dá už jen frontová linie, ale jen ve vymezené hodiny a pak houfnice, u kterých mi nevadí +2 tier. Utopil jsem v tom hodně peněz, budiž mi to ponaučením pro budoucnost. KV-5 byl můj nejhranější tank a mám s ním asi 1500 bitev. Přestože to nebyl v zásadě dobrý tank, rozhodně nebyl OP, měl jsem ho rád pro jeho unikátnost. Nikomu nevadil, nebyl s ním nejmenší problém, dementi zase řeší něco tam, kde problém není a naopak neřeší kde problém je. Omezený MM byla poslední skupina vozidel, která se dala jakž takž hrát. Až ji zlikvidují zbydou jen houfnice a občasné zábavné mody, takže to budu hrát tak 2x do roka. Sbohem hro, byly doby kdy jsem si tě užíval. Ty jsou dávno pryč - tolik práce s novou grafikou a úplně pro nic
maroxCZ [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2018-06-02 08:28:35
avatar
Když vidím všechny ty WoT, Fortnite, PUBG a tak dále, tak se mi dělá zle.
Rozparovac_vlaken [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2018-06-02 10:21:31
avatar
A co ty hry mají prosímtě společnýho ? PUBG je normáně placené a kromě skinů v něm není ádný další obsah.
shadowmage [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2018-06-02 10:18:21
avatar
Tohle bohužel není jediná hra, kde se tohle dělá. Svého času jsem si koupil v Company of Heroes 2 generála, přišel update a najednou byl zcela k ničemu, prostě mu změnili zcela jeho unikátní jednotky. Naštěstí stál jen pár dolarů, ale poučení jsem si vzal, bonusový předmět nekoupil už žádný a hraju s tím, co vyhraju a co je v běžné hře. Nasrat na ruce a nepustit k vodě za tyhle "vylepšení". Nejhorší je, že v tomhle zákon spotřebitele nijak nechrání. Pokud bych si koupil auto a po updatu řídící jednotky dosahovalo maximálně 80km/h, tak jim ho můžu hodit na hlavu, protože výrobek nesplnil vlastnosti, pro které jsem ho kupoval. A tady, pokud se hráči nespojí a nepodají hromadnou žalobu, taky se nic nezmění. Navíc to může být ošetřeno v licenčních podmínkách, co nikdo nečte...
Richelieu [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2018-06-02 20:27:17
avatar
"Hnusný pivo, obsluha na ho*** a furt sem někdo leze" Touto citací bych shrnul věčné nářky na WoT.
GRNDL [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2018-06-02 20:39:37
avatar
No, co na to říct. Ve městě jsou na výběr jiné lokaly ale na vesnici si nevyberes. Navíc někomu ty chcanky co vydávají za pivo nepochopitelně chutnají a štve ho jen ta obsluha.
Ale pravda je, že se dá hlasovat jen peněženku a pokud do hospody lidi budou furt lizt, tak hospodský nebude mít tendence měnit cokoliv k lepšímu.

Osobně nevím jestli je tu pro tankisty srovnatelný multiplayer. Hraju v multiplayeru občas jen blizzardi hry a tam s tímhle problém fakt není
kojot1 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2018-06-02 21:25:18

V WT konkurencí se nic neděje, že čteme stále jen WoT? Funguje ještě ta hra?
Varin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2018-06-02 22:15:39

Tak nejširší fan základnu má WoT, takže větší míra kritiky je logická.
Rozparovac_vlaken [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2018-06-02 22:51:29
avatar
Spíše pán admin je fanouškem trošku "jednodužšího" hraní proto ho WT nezajímá.
maroxCZ [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2018-06-03 08:22:45
avatar
Spíš bych řekl, že je fanoušek klasických singleplayerových her a ne těchto multiplayerových rychlokvašek, které jsou stvořené zejména pro rýžování zisku z mikrotransakcí.
Rozparovac_vlaken [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2018-06-03 10:37:04
avatar
Aha a proto tedy má ve WOT odehráno tisíce hodin apíše tu poád tyto články, ano?
pajros [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2018-06-03 09:10:27

ja nechapem ludi co naleteli vyrobcom a platia im za bonusovy obsah jak vidim v obchodoch ze 1000000 bodov v tej hre...atd... skoda prachov... hrajte hry kde netreba nic dokupovat.. ved to kde sme.. zeby som platil este aj za naboje v hre pripadne pausalne platit za hranie... este pochopil origin kde maju svoj obsah k dispozicii za mesacny poplatok..ale zeby som platil za jednu hru a kupoval si donej kraviny.. nie diky.. podporovatelia takych hier len likviduju normalne hry vsetky tie kraviny free to play..ale skor pay to win :/ v hre ma mat kazdy v zaklade rovnake podmienky na vyhru..vtom je ta zabava..ako stary counter strike 1,6 ...ok .. kupa skinov moze byt.. individualita..ale nie obmedzovat vyhru niekomu kdo si nepriplati :/ .. nesom socka...mam peknu zbierku hier (100ks+)... ale takyto odpad nebudem podporovat...
Richi [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2018-06-03 20:35:58

Lépe bych to nikdy nedokázal napsat.
Naprostý souhlas.
Martinp79 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2018-06-04 09:58:25
avatar
Spíš bych zavedl IQ test a účet jen pro 21let+

Chci si zahrát napohodu, klanové války a turnaje jsou mi ukradené, premium nepotřebuji.

Že to je furt nevybalancované vím, no co se dělat tak když RIPnu tak do garáže šup na jiný tank a další bitva a další.

Zatím to hlavní odreagování hezkým arkádovým pojetím tankových bitev splňuje. Co člověku kazí náladu jsou děti ,vymaštěný "skilla" který chtěj někoho komandovat.


Vybroušení MM, map i tanků je dobré jenže problém je přehršel, hráčů kteří jsou s MMO hrou nekompatibilní.
potooczech [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] - Hmm 2018-06-04 11:04:21

Uvědomte si jednu věc. Pro Wargaming jste všichni pouze dojné krávy, ať už ve smyslu Bostonské matice nebo konstatování prosté reality.

Cílem Wargamingu je udržet vás ve hře a při tom vás patřičně podojit. To, že je za tím schovaný produkt v podobě nějaké hry je už věc naprosto vedlejší.

WoT je pro mne již řadu let naprosto nehratelný, právě proto, že všechny změny neřešily hratelnost, ta spíše šla dolů, právě proto, že se řešil primárně účel dostat ze hráčů peníze.
rookie [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2018-06-04 12:05:08

amen
Markone68 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2018-06-04 11:54:37
avatar
No a k tomu ještě přidejte tohle:
https://wotko.cz/na-server-ma-zmenu-podminek/
a jde to do kopru
shasler [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] - Hlásím šotka... 2018-06-05 14:35:15
avatar
"Úspěšných originální her je opravdu jen málo, o to větší škoda je, když si tvůrci sami sobě."

Věta ",když si tvůrci sami sobě." byla šotkem vykradena. O to zábavnější ovšem je domýšlet si, co všechno si tvůrci sami sobě...
Markone68 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2018-06-13 14:14:02
avatar
No a to si ještě do funkce CC CZ/SK potvrdili cheatera:

http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/673151-otevreny-dopis-komunitnimu-tymu/#topmost

no je to dlouhý,má to 220 stránek.
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
 

Problém s účtem na DDWorld?

Najdete nás na Facebooku

.... a také na Twitteru

RSS

DDWorld.cz

DDWorld - Blogy a videa

DDWorld - Magazín

Videa
DiRT Rally 2.0 se představuje – zaměří se na Rallycross
DiRT Rally 2.0 se představuje – zaměří se na RallycrossČtvrtek, 17 leden 2019
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 889x
Komentářů: 5
METRO Exodus v delší herní ukázce
METRO Exodus v delší herní ukázceStředa, 16 leden 2019
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 929x
Komentářů: 2
John Wick: Chapter 3 – Parabellum v pořádné ukázce
John Wick: Chapter 3 – Parabellum v pořádné ukázceStředa, 16 leden 2019
Vložil: aDDmin
Kategorie: Film
Spuštěno: 1156x
Komentářů: 2
SPIDER-MAN: FAR FROM HOME v první ukázce!
SPIDER-MAN: FAR FROM HOME v první ukázce!Úterý, 15 leden 2019
Vložil: aDDmin
Kategorie: Film
Spuštěno: 1095x
Komentářů: 0
AMD Radeon RX 570 nebo NVIDIA GTX 1050Ti?
AMD Radeon RX 570 nebo NVIDIA GTX 1050Ti?Úterý, 15 leden 2019
Vložil: aDDmin
Kategorie: PC a IT
Spuštěno: 1746x
Komentářů: 18
Corsair představil revoluci na poli RGB podsvícení
Corsair představil revoluci na poli RGB podsvíceníPondělí, 14 leden 2019
Vložil: aDDmin
Kategorie: PC a IT
Spuštěno: 755x
Komentářů: 2