Codemasters F1 2010 - počasí Tisk E-mail
Napsal Pavel Jankovič   
Úterý, 01 červen 2010
Ve třetí části vydavatelského deníčku bude řeč o počasí ve hře.

Starší články


Komentáře
Přidat Nový
Loki [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-06-02 02:07:18
avatar
Vypadá to luxusně. Za novej "nextgen" vypadající, dobře fungující simulátor formulí bych dal......i peníze .
Veyron [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-06-02 03:11:22
avatar
To i ja, ale prv by som si kúpil Logitech G27(radšej by som povedal že "poriadny volant", ale taký je na trhu len jeden, tak prečo ho nepomenovať...G25 nerátam, keďže G27 je jeho vylepšený nástupca...)
Kevin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-06-02 22:14:24
avatar
též přemyšlím o volantu a nějak se nemůžu rozhodnout.
MIKRON [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-06-02 07:17:09
avatar
Je to velmi pěkné.Ještě k tomu ten trenažér co sním jezdí Fetl při testovací jízdě na určité televizi a jsem absolutně spokojený.Akorát mít zbytečných 2 mega.
GOS007 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-06-02 10:22:32
avatar
Tak vypadá to hodně dobře. Už se těším. Jak vidím tak budu mít tento rok vcelku dost investic. Kvůli Mafii 2 budu kupovat nejméně HD 5850 a kvůli tomuto určitě volant.
Richardv2 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-06-02 14:07:51

mafia 2 nebude moc narocna hra. ale tohle na max detaily bude chtit pekny delo
alifuk [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-06-02 14:44:20
avatar
No, nevim jak tobě, ale mě jde GRID, DIRT2, na max docela v poho narozdíl od Shiftů, který sem musel mít nam min, aby se to dalo hrát! Někdo to prostě optimalizovat umí...
Mc Baxxter [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-06-02 11:10:08
avatar
Nic proti ale podobně vypadající sytém počasí měl už PGR 4, takže snad to tady bude lepší. Jinak jakýkoliv auta miluju, ale obávám se, že jenom formule se mi moc líbit nebudou. Taky mám obavu z málo tratí, přece jenom jak už je u Codemasters zvykem...
JoBethCasey [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-06-02 15:54:47
avatar
malo trati nehrozi, prece to ma licenci tak to bude mit to co to mit bude. PGR4 souhlas, to pocasi bylo super.
Mc Baxxter [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-06-02 21:05:47
avatar
No nevim, GRiD ani DiRT (1,2) neměli moc tratí a počase to začlo bejt těžce repetivní...
Kevin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-06-02 22:13:34
avatar
osobně mě u Gridu nepřišlo, že by bylo málo trati, protože to jel člověk pokaždé s jinou károu. Dirt 2 už trochu jo. A o F1 si myslím, že tam bude celej serial roku 2009 nebo 2010.
Mc Baxxter [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-06-03 00:08:42
avatar
No budu jim držet palce : )
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
 

RSS

DDWorld.cz

DDWorld - Blogy a videa

DDWorld - Magazín

Poslední příspěvky v diskuzích


Videa
Steam Machine pro drobnohledem – co je uvnitř?
Steam Machine pro drobnohledem – co je uvnitř?Středa, 24 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: PC a IT
Spuštěno: 649x
Komentářů: 0
Lords of the Fallen 2 odloženo na 2027
Lords of the Fallen 2 odloženo na 2027Úterý, 23 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 487x
Komentářů: 0
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní město
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní městoPondělí, 22 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1177x
Komentářů: 4
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!Pátek, 19 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 631x
Komentářů: 0
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!Čtvrtek, 18 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 577x
Komentářů: 0
Stronghold 4 ohlášeno – jede na UE5 a kopíruje předchůdce
Stronghold 4 ohlášeno – jede na UE5 a kopíruje předchůdceStředa, 17 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1185x
Komentářů: 3