Two Worlds II - RPG překvapení roku? Tisk E-mail
Napsal Jan "DD" Stach   
Thursday, 27 May 2010
První díl byl poměrně zajímavý, ale bez řádné porce patchů nehratelný. Druhý díl je velkolepější a slibuje hodně. Černý kůň letošní RPG sezóny?
AUTOR: Jan "DD" Stach
Radši dělám věci pomaleji a pořádně, než rychle a špatně.

Starší články


Komentáře
Přidat Nový
palab [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-05-27 11:31:59

Vypadá skvěle, mnohem lepší než první díl. Doufám že tato grafika není jen ve videu ale také v samotné hře. Zajímalo by mě jestli bude i nějaké demo na vyzkoušení.
MIKRON [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-05-27 11:44:50
avatar
Vypadá slušně a posoudím až zahraji.Pokut vychytali chyby z jedničky mohla by bít letošním dobrým překvapením.
J.C.Denton [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-05-27 18:22:07
avatar
ja jednicku teda nehral, ale kamos jo. mi to ukazoval a byl tam nekde jeste u zacatku u nakyho hnusnyho typka. sem mu tak z prdele rekl, at ho zabije, ze to je urcite zaverecnej boss, ale jeste ho neprekonal. o dva dny pozdeji kdy prisel na to jak se tam skvele daji vylepsovat zbrane, tak za tim typkem prisel a zkusil ho zabit. a bum konec
Loki [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-05-27 13:12:53
avatar
Jedničku jsem nehrál, ale tohle vypadá fakt luxusně. Vůbec bych se nezlobil za pořádné RPG překvapení (pozitivní). Hafo posledních "hitů" překvapilo svoji plytkostí a stupiditou.
flash666 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-05-27 13:41:43
avatar
nu jestli to bude takhle vypada tak do toho du
HUHUHUgo [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-05-27 16:46:59

Jednička se mi líbila moc, ale tohle vypadá mnohem luxusněji.
Kevin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-05-27 17:44:08
avatar
Take jsem jednicku nehral, ale tohle vypada opravdu dobre.
Mateo22 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-05-28 08:32:29
avatar
Vypada to pekne a doufam, ze se to bude i hrat pekne ;-). Uz se tesim .......
morke [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-05-29 19:37:01
avatar
První díl mě bavil, druhý vzpadá ještě lépe. Taková RPG vyhledávám, ale je jich málo, ne ty klikací viděná zvrchu.
ORy [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] - Oblivion 2010-05-31 09:02:31

Velmi SILNO mi to pripomina Oblivion (aj graficky)
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
 
Poslední příspěvky v diskuzích


Videa
Steam Machine pro drobnohledem – co je uvnitř?
Steam Machine pro drobnohledem – co je uvnitř?Wednesday, 24 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: PC a IT
Spuštěno: 494x
Komentářů: 0
Lords of the Fallen 2 odloženo na 2027
Lords of the Fallen 2 odloženo na 2027Úterý, 23 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 365x
Komentářů: 0
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní město
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní městoPondělí, 22 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1026x
Komentářů: 4
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!Pátek, 19 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 611x
Komentářů: 0
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!Čtvrtek, 18 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 562x
Komentářů: 0
Stronghold 4 ohlášeno – jede na UE5 a kopíruje předchůdce
Stronghold 4 ohlášeno – jede na UE5 a kopíruje předchůdceStředa, 17 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1170x
Komentářů: 3