Stále extrémně populární letité DayZ se dočká druhého dílu. Velmi stručně jej oznámily tvůrci bandě sezvaných novinářů plachtou u lesa. Ne, nedělám si srandu :). Detaily zatím neznáme, pravděpodobně bude nová hra stavěn na engine Enfusion, který má pohánět novou ARMA a opětovně tedy budou nejspíše hry využívat mnoho stejných prvků. Bohemia Interactive také chystá remaster 25 let staré Operace Flashpoint. Evidentně se tedy nenudí …