DDWorld Vás potřebuje! :) – Hledáme pomoc a schopné lidi pro vytvoření nového webu Tisk E-mail
Napsal Jan "DD" Stach a redakce   
Pondělí, 29 srpen 2016
altSoučasný web už technicky nedostačuje, takže potřebujeme nový. Máte možnost nám pomoci?

 

 

 

 

Asi jste si všimli několika „drobných“ problémů s chodem našeho magazínu v posledních měsících. Inu, věci se mají tak, že vše má svou životnost a současný systém webu jede na 10 let starém základu a sama současná verze webu má už pěkných pár let naběháno, což je přeci jen ve světě webových technologií hodně. Není tedy divu, že narážíme na již obtížně řešitelné problémy. Ale to je jen jedna z věcí, o dost více nás trápí technicky a funkčně zastaralý návrh současného webu samotného, který nám neumožňuje dělat věci, jak chceme a dokonce některé vůbec :(.  

Stránky jsou například pochopitelně optimalizovány jen na PC a pro nízká rozlišení (obvyklá před 10 lety), vůbec nejsou optimalizovány na ovládání dotykem, logika a řazení článků do sekcí a MENU je zastaralá (obsahově je to problém), stejně jako celkový layout a tak dále. Asi by se toho našlo mnohem více, počínaje velikostí obrázků v článcích apod. O všem samozřejmě dobře vím a teď je otázkou, co s tím :/. Někteří byste jistě věděli, a proto se na vás obracíme …

V uplynulých týdnech jsme s kolegy, kteří s magazínem pomáhají celou dobu, konečně finálně dořešili, co vlastně chceme dále s magazínem dělat a co k tomu potřebujeme. Bohužel naše schopnosti ohledně tvorby nového systému a webu jsou omezené, takže s tímto se budeme muset obrátit na některé z Vás, kdy podobně vznikla i stávající verze našeho magazínu. Sepsali jsme tedy přehledně vše, co je třeba („poptávka“) a tak dále a minulý týden jsme oslovili pár lidí, kteří před časem projevili zájem nám s celou věcí pomoci a že je zařadíme do jakéhosi „výběrového řízení“. Slíbil jsem dříve ale, že možnost dám i dalším, takže tímto bych rád všem dal možnost se do našeho „výběrového řízení“ přihlásit všem, kteří mají potřebné možnosti/schopnosti nám pomoci.

Naše možnosti jako malého amatérského projektu jsou samozřejmě omezené, takže očekáváme tomu přiměřené požadavky. Kompletní „Poptávku a návrh“ jsem minulý týden rozeslal prvním zájemcům, nyní bych tedy chtěl dát pár dní ještě dalším, abychom skutečně pokryly všechny možnosti a nepřišli o nějakou zajímavou spolupráci. Zvažte Váš zájem ale pečlivě! Opravdu potřebujeme jen vážné nabídky od těch, kteří mají potřebné možnosti. Pokud nemáte team, zkušenosti, časově byste viděli celou záležitost na mnoho měsíců, či finančně jste někde v řádu set tisíců korun, tak je to pro nás všechny jen ztráta času.

Pokud ale máte opravdu vážný zájem (či znáte někoho, kdo by měl) a potřebné možnosti (redakční systém atd.), za pro nás vůbec realizovatelných podmínek, vytvořit pro DDWorld.cz kompletně novou webovou prezentaci (případně další věci kolem) dle našich základních potřeb a požadavků (přičemž je velmi vítána vlastní iniciativa návrhu a řešení, zejména máte-li náš projekt rádi a chcete, aby se mohl dále rozvíjet) a to technologicky i funkčně opravdu na úrovni, abyste se tím mohli sami chlubit, pak se určitě ozvěte!

Prosím napište v několika následujících dnech na Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny , že máte zájem, případně pár informací o sobě a třeba i ukázku prací a já bych vám na základě toho osobně poslal naši poptávku, kterou byste posoudili a případně se na základě ní nabídli s vaší představou realizace. Finální výběr ze všech zajímavých nabídek realizací bychom rádi provedli v první polovině září, tak aby realizace nového webu mohla začít co nejdříve.

Předem všem děkujeme a věříme, že budeme moci pokračovat!  

    

 

Najdete nás na Facebooku

.... a také na Twitteru

RSS

DDWorld.cz

DDWorld - Blogy a videa

DDWorld - Magazín

Problém s účtem na DDWorld?

Videa
Need for Speed Heat – nová naděje upadlé herní série?!
Need for Speed Heat – nová naděje upadlé herní série?!Středa, 14 srpen 2019
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1296x
Komentářů: 0
Více výkonu? Nataktujte si NINTENDO Switch.
Více výkonu? Nataktujte si NINTENDO Switch.Úterý, 13 srpen 2019
Vložil: aDDmin
Kategorie: PC a IT
Spuštěno: 914x
Komentářů: 0
GreedFall – nové velké RPG vypadá jako DragonAge, ale není.
GreedFall – nové velké RPG vypadá jako DragonAge, ale není.Pondělí, 12 srpen 2019
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1313x
Komentářů: 0
Nejen rychlejší RAM dokáží navýšit výkon AMD RYZEN.
Nejen rychlejší RAM dokáží navýšit výkon AMD RYZEN.Úterý, 06 srpen 2019
Vložil: aDDmin
Kategorie: PC a IT
Spuštěno: 3922x
Komentářů: 0
BORDERLANDS 3 se blíží – podívejte se na prvních 14 minut hry.
BORDERLANDS 3 se blíží – podívejte se na prvních 14 minut hry.Pondělí, 05 srpen 2019
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1482x
Komentářů: 0
Samsung vydal nový Galaxy Tab S6
Samsung vydal nový Galaxy Tab S6Čtvrtek, 01 srpen 2019
Vložil: aDDmin
Kategorie: PC a IT
Spuštěno: 1392x
Komentářů: 0