ACER Ferrari 1100 – PC šampionů z karbonu a srdcem AMD Tisk E-mail
Napsal Tomáš Tvaroh a Jan "DD" Stach   
Pondělí, 10 březen 2008
Přejít na obsah
ACER Ferrari 1100 – PC šampionů z karbonu a srdcem AMD
Acer Ferrari F1100 - notebook
Hardware a výkon
Acer Ferrari 1100 - Závěr a hodnocení

 

 

 

 

 

  • ACER Ferrari 1100 -

        notebook šampionů z karbonu a srdcem AMD

  Chcete malý výkonný, extrémně výkonný notebook, který vám neudělá ostudu ani v té nejlepší společnosti? Máme pro vás jeden tip. Jmenuje se ACER Ferrari a se svými 12" obsahuje výkonný procesor, 4GB paměti, výkonný disk, při výborné výdrži a skvělý vzhled i zpracování ...  

acer-ferrari-F1100-a

   Máme pro Vás další test pěkného notebooku a tentokrát se podíváme do dražší a luxusnější třídy. Podíváme se na model od firmy ACER, jejíž notebooky jsme již mnohokrát testovali. Dnes se ale podíváme na to nejlepší, co má tahle firma v nabídce a troufám si říci, že to samé lze říci i v rámci celého notebookového trhu. Dnes testovaný model Notebooku pochází z prestižní řady, která nese název špičkové automobilky a ikony Formule 1. Tato řada je výsledkem spolupráce automobilky FERRARI a výrobce notebooků Acer.

ferrari

  Testovaná novinka nese název Acer Ferrari 1100. Tato série nahrazuje starší sérii 1000. Model Ferrai 1100 se řadí do rozměrově do kategorie 12,1" notebooků.  Vzhledově je nový model notebooku Ferrari vyveden v černých barvách. Červené barvy, která je řadu let typická pro automobily Ferrari u tohoto modelu moc nenajdete. Notebook je postaven výhradně na špičkových produktech firmy AMD. Důvodem této skutečnosti je úzká spolupráce AMD a automobilky Ferrari včetně loga na monopostech vozů Ferrari F1, momentálně úřadujících mistrů světa. Je tedy rozhodně čím se chlubit ...    

parametry

   Parametry notebooku máte uvedeny v přehledné tabulce. Na 12" model opravdu luxusní výbava a o vysokém výkonu asi nikdo nepochybuje. O špičkovém provedení a exkluzivitě si povíme v samotné recenzi. Pokud se teď ptáte, na kolik vás tahle legrace vyjde, protože každá sranda něco stojí, tak je to něco málo pod 50 000 korun s DPH. Po nějaké té době, které jsme v přítomnosti tohoto modelu strávili, musíme konstatovat, že cena v tomto případě je zcela odpovídající.  

  • Balení a příslušenství    

    Notebook dorazil na první pohled v obyčejné kartonové krabici, která ovšem uvnitř skrývá luxusní tmavou krabici se znakem automobilky Ferrari. Uvnitř se bohužel nenachází žádný automobil Ferrari, ale když už nemáme na to auto, tak to logo na pěkném notebooku také potěší.

acer-ferrari-F1100-d

   K přibalenému příslušenství, které u notebooku nalezneme, patří Bluetooth myška vyvedena v barvách a vlastním stylu notebooku se žlutým znakem automobilky Fearrari na vrchu a efektním nápisem Ferrari po obvodu gumového kolečka, jinak se jedná o běžnou myšku.

acer-ferrari-F1100-c

   Dále v balení lze nalézt VoIP telefon, který je taktéž vyveden v barvách notebooku se znakem Ferrari. Lze ho také schovat do express slotu. Dále balení obsahuje standardní 65W sítový zdroj, který patří k těm rozměrově menším. Nechybí samozřejmě ani manuály. Ve standardním balení se nachází i pěkná brašna.

Nás ale zajímá hlavně samotný notebook, takže se pojďme podívat, co nám tenhle karbonový model inspirovaný světem F1, přináší. 

Najdete nás na Facebooku

.... a také na Twitteru

RSS

DDWorld.cz

DDWorld - Blogy a videa

DDWorld - Magazín

Poslední příspěvky v diskuzích


Videa
Problémy Intel procesorů jsou stále větší
Problémy Intel procesorů jsou stále většíČtvrtek, 11 červenec 2024
Vložil: aDDmin
Kategorie: PC a IT
Spuštěno: 1058x
Komentářů: 0
Piranha Bytes, tvůrci Gothic, Risen a Elex RPG her končí
Piranha Bytes, tvůrci Gothic, Risen a Elex RPG her končíÚterý, 09 červenec 2024
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 885x
Komentářů: 0
Gladiátor 2 v první dlouhé ukázce!
Gladiátor 2 v první dlouhé ukázce!Pondělí, 08 červenec 2024
Vložil: aDDmin
Kategorie: Film
Spuštěno: 1302x
Komentářů: 1
Formule 1 dostane pořádný velkofilm?
Formule 1 dostane pořádný velkofilm?Pátek, 05 červenec 2024
Vložil: aDDmin
Kategorie: Film
Spuštěno: 921x
Komentářů: 0
Satifactory se konečně dočká verze 1.0!
Satifactory se konečně dočká verze 1.0!Čtvrtek, 04 červenec 2024
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1226x
Komentářů: 2
Star Trek Prodigy – překvapivě skvělý počin v druhé sezóně!
Star Trek Prodigy – překvapivě skvělý počin v druhé sezóně!Středa, 03 červenec 2024
Vložil: aDDmin
Kategorie: Film
Spuštěno: 1500x
Komentářů: 1