|
Strana 3 z 5
Sejmutí panelů je snadné, nejsou přišroubované, jen nacvaknuté. Ale na rozdíl od téměř všech ostatních výrobců, Fractal všechny ty panely umožňuje jednoduše přišroubovat a tedy zajistit! Velmi funkční detail.

Sejmout tedy lze bočnice i přední panel, čímž se tedy dostanete k celému vnitřku skříně.

Vyjmout lze ještě spodní mesh panel na vnějším spodku skříně, který tak odhalí komoru pro dva 120mm ventilátory.

Větší se nevejdou, což platí i o boku. Jde o 4x 120mm reverzní Aspect 12X ventilátory v našem případě ARGB podsvícené. Existuje i verze bez podsvícení. Jsou v obou případech přidělané na vnitřní plech, kdy v jiných skříní by to mohl být plastový panel, ale v tomto případě je to všechno silný ocelový plech.

Výsledkem je tedy překvapivá robustnost celé konstrukce. Přitom design je stále velmi jednoduchý.

Pohled na zadní stranu ukazuje netypické umístění zdroje, a to rovnou dvě možné pozice mezi kterými se přesunuje i vyjímatelná lišta pro disky.

Takže co se vejde dovnitř a jak to celé funguje?
|