|
Strana 4 z 4
Vodní bloky MycroPro jsou rozhodně vítanou novinkou hlavně z hlediska dnes populárního soketu AM5, který dneska převládá ve většině nově stavěných PC a který prostě vyžaduje trošku jinou konstrukci dosedací plochy všech chladičů na trhu, aby byl přenos tepla z procesoru co nejvíce efektivní. To model MycroPro splnil na jedničku a výsledné teploty na testovaném procesoru jsou toho důkazem. Věřím, že pokud bude mít někdo ve stavěném okruhu větší a větší počet radiátorů, než jsem měl já, určitě dosáhne na ještě lepší výsledky.

Tohle je prostě highend vodní blok do těch nejžravějších herních sestav současnosti. I proto je velmi pozitivní že cena je celkem rozumná a pohybuje se kolem 3400,- včetně daně. Není to produkt z Asie, je vyvíjen, a hlavně vyráběn přímo v Evropě, konkrétně Německu a cena tomu tedy nutně odpovídá, tím spíše, že jde o malosériovou výrobu, kdy pochopitelně okruh zákazníků ochotných stavět vodní okruhy ve svých PC, není zase tak velký. A firma se tak zaměřuje výhradně na tu špičkovou kvalitu.

Mycro Pro tedy záměrně nepatří mezi nejlevnější bloky na trhu, ovšem zpracováním jsou absolutní TOP špička a svým výkonem také. A doporučujeme tedy použití ostatních prvků v okruhu odpovídající kvality zpracování.

Za mě osobně bych celkem ještě uvítal, kdyby výrobce přišel s nějakou odlehčenou variantou tohoto bloku za ještě příznivější cenu, například zjednodušenou konstrukcí, nebo i totální absencí RGB podsvícení. Každopádně Mycro Pro můžeme aktuálně rozhodně doporučit, za svoje peníze dostanete opravdu kvalitně zpracovaný blok s parádním výkonem, který se mezi aktuální konkurencí na trhu rozhodně neztratí.

Za poskytnutí bloků Mycro Pro děkuji společnosti Thermal Grizzly

Za poskytnutí dalšího hardwaru děkuji našim partnerům:


| AUTOR: Jan Belka |
|---|
| https://www.facebook.com/HWrecenze/ |
|