HyperX Cloud Flight S – TEST a RECENZE bezdrátového headsetu s bezdrátovým nabíjením Tisk E-mail
Napsal Jan Belka   
Čtvrtek, 23 červenec 2020
Přejít na obsah
HyperX Cloud Flight S – TEST a RECENZE bezdrátového headsetu s bezdrátovým nabíjením
Headset
V praxi
Závěr a hodnocení

 

 

  • V praxi

A teď to nejdůležitější, jak tyto sluchátka vlastně obstojí při poslechovém testu? První část mého testu zahrnoval poslech hudby, a to všech hlavních žánrů od Popu až po Rock. V základním nastavení, pokud nenastavujete žádné profily, hrají sluchátka příjemné vyváženým dojmem, dokonce i fanoušci hutnějších basů si přijdou na své. Pokud do nich ovšem pustíte kvalitní FLAC muziku začnou se dít věci. Nyní se totiž naplno ukáže, co sluchátka dokáží, ten rozdíl je od první vteřiny poslechu velmi patrný.

Pokud tedy chcete sluchátka na hry a zároveň si občas v klidu večera pustíte nějakou tu kvalitní poslechovou muziku, tyto sluchátka by vás měla v tomto směru uspokojit. Samozřejmě na kvalitní poslechová sluchátka to samozřejmě nemá, ovšem mezi herními bezdrátovými sluchátky se jedná o nadstandard. Co se týče konstrukce sluchátek, ta je velmi pevná a na hlavě vytváří velmi příjemný přítlak. Ani po několika hodinách jsem nezaznamenal žádný problém s bolestí temene hlavy, což bývá většinou u bez drátových sluchátek problém, díky větší váze baterií.

Co se týče toho, jak si sluchátka vedou ve hrách, zde nemám výhrad. Velmi také pomáhá doprovodný program, kde lze dokonce optimalizovat sluchátka pro jednotlivé hry. Prozatím je na výběr mezi: Fortnite, Apex Legends, PUBG, CS:GO, COD:MW, Overwatch a Rainbow 6 Siege. Samozřejmě nabízí doprovodný program HyperX NGENUITY (Beta) i další možnosti nastavení. Tento program je momentálně dostupný jenom na Microsoftu, nelze tedy stáhnout samostatně. Na hlavní stránce si můžete upravit hlasitost jak sluchátek, tak i citlivost mikrofonu. Zapnout prostorový zvuk nebo si nastavit funkci Game-Chat Balance. Tato funkce umožnuje ladit poměr mezi chatem a hrou.

V další záložce Buttons lze pak nakonfigurovat čtyři již zmíněná tlačítka na pravém sluchátku. Ovšem musím upozornit, že toto nastavení je aktivní, pouze pokud je program spuštěný, což není zrovna moc šikovné. Sluchátka zřejmě nedisponují vnitřní pamětí, do které by se toto nastavení mohlo uložit, celkem škoda.

V pravém horním rohu pak najdeme tlačítko presents, zde lze aktivovat specifické nastavení pro konkrétní hru. Tento profil je také automaticky aktivován, pokud je hra spuštěna, takže celkem chytré řešení. Ovšem i zde platí pravidlo, že aplikace musí být spuštěna, aby toto automatické aktivování fungovalo. Já osobně tedy doporučuji si nastavit, aby se program spouštěl automaticky při každém zapnutí počítače. Co se týče výdrže sluchátek na baterie, já se při průměrném používání dostal na 25 hodin provozu, ovšem měl jsem hlasitost nastavenou na cca 65%, oněch 30 hodin garantuje výrobce při 50%, takže moje měření odpovídá papírovým specifikacím.

Pojďme tedy k hodnocení … 

Najdete nás na Facebooku

.... a také na Twitteru

RSS

DDWorld.cz

DDWorld - Blogy a videa

DDWorld - Magazín

Poslední příspěvky v diskuzích


Videa
Star Wars Battlefront II je zdarma a EA přišla o značku!
Star Wars Battlefront II je zdarma a EA přišla o značku!Čtvrtek, 14 leden 2021
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1390x
Komentářů: 3
NETFLIX v útoku – představuje nové filmy pro rok 2021!
NETFLIX v útoku – představuje nové filmy pro rok 2021!Úterý, 12 leden 2021
Vložil: aDDmin
Kategorie: Film
Spuštěno: 1872x
Komentářů: 6
S.T.A.L.K.E.R 2 v další ukázce. Vyjde na PC/Xbox v roce 2021!
S.T.A.L.K.E.R 2 v další ukázce. Vyjde na PC/Xbox v roce 2021!Úterý, 29 prosinec 2020
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 3578x
Komentářů: 7
Monster Hunter vstoupil do kin
Monster Hunter vstoupil do kinČtvrtek, 17 prosinec 2020
Vložil: aDDmin
Kategorie: Film
Spuštěno: 2878x
Komentářů: 3
EA láká na nový MASS EFFECT a DRAGON AGE
EA láká na nový MASS EFFECT a DRAGON AGEPondělí, 14 prosinec 2020
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 2568x
Komentářů: 5
MARVEL ukázal nové seriály! Podívejte se.
MARVEL ukázal nové seriály! Podívejte se.Pátek, 11 prosinec 2020
Vložil: aDDmin
Kategorie: Film
Spuštěno: 2399x
Komentářů: 1