Nový seriálový STAR TREK DISCOVERY v pořádném traileru! Tisk E-mail
Napsal Jan "DD" Stach   
Čtvrtek, 18 květen 2017
Tak jsme se dočkali, po mnoha letech a nešťastném zbytečném ukončení výborného ENTERPRISE seriálu k nám konečně míří další seriál. Ten však provází problémy od jeho vzniku, zatím je to oznámeno jako mini-série, a nyní poprvé máme možnost se na STAR TREK DISCOVERY podívat v traileru …. Historicky se odehrává mezi seriálem ENTERPRISE a současným filmovým Star Trekem, tedy Kirkem a Spockem. Vypadá to trochu jinak, než jsme asi očekávali, spíše podobné současnému Star Treku než tomu co jsme znali:
AUTOR: Jan "DD" Stach
Radši dělám věci pomaleji a pořádně, než rychle a špatně.

Starší články


Komentáře
Přidat Nový
RiMr [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2017-05-19 11:04:19
avatar
Valte to do nás!!!
RiMr [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2017-05-19 11:11:14
avatar
...jsem rasista, když se mi zdá, že je tam moc černochů a asiatů a málo ufounů?
Cemada [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2017-05-19 13:04:19
avatar
Když si uvědomíš, že rasisty jsme všichni, tak je to v poho ne?
Trace4x10 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2017-05-19 14:37:30
avatar
Ty interiéry lodí mi připadají poněkud "technoidní". Víc se mi líbily interiéry v posledních celovečerácích - citlivé skolubení moderních designu a futuristické techniky s původním designem ze šedesátých let.
Fox_25 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2017-05-19 20:21:10
avatar
Taky se mi nelíbí, star trek enterprise měla uvěřitelné interiéry které zapadaly do celkového universa, to v traileru vypadá jak z andromedy stoupající.

Ale vzato celkově, spíš to všechno vypadá až na postavy jako render se zapnutým HDR (d)efektem, doufám že to bude v seriálu pojato trochu konzervativněji, jako v předchozích ST seriálech.
Marthy5 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2017-05-19 16:17:38

Zatím ten trailer moc neukázal,uvidíme.
Nicméně mnohem více než na tento seriál jsem se těšil na film Star trek axanar,trailer na něj byl fantastický.Bohužel kvůli soudním sporům se jeho vydání protahuje,pravděpodobně se nebude vysílat nikdy,to je děs.
tynyt [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2017-05-19 21:23:09
avatar
to zas bude vizuálně dokonalá a bezduchá zprzněnina ST. :-(
xind [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] - voyager je nejlepsi :) 2017-05-23 07:30:37
avatar
voyager je stejně nepřekovatelny 7/9 ..doktor..tuvok.. jinačí startrek ani enterprise není špatný škoda že nebyla delší asi proto že i originální série mela jen 3 rady..
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
 
Poslední příspěvky v diskuzích


Videa
Stronghold 4 ohlášeno – jede na UE5 a kopíruje předchůdce
Stronghold 4 ohlášeno – jede na UE5 a kopíruje předchůdceStředa, 17 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 896x
Komentářů: 3
S.T.A.L.K.E.R. 2: představuje příběhové DLC Cost of Hope
S.T.A.L.K.E.R. 2: představuje příběhové DLC Cost of HopeStředa, 17 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 435x
Komentářů: 0
Alien: Isolation 2 – nový díl je opět pořádně děsivý!
Alien: Isolation 2 – nový díl je opět pořádně děsivý!Úterý, 16 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1408x
Komentářů: 0
Halo: Campaign Evolved – remake prvního dílu se ukazuje
Halo: Campaign Evolved – remake prvního dílu se ukazujeSobota, 13 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 631x
Komentářů: 0
Gothic 1 Remake vyšel a slaví úspěch!
Gothic 1 Remake vyšel a slaví úspěch!Pátek, 12 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 756x
Komentářů: 0
FABLE v dlouhé ukázce – nevypadá špatně
FABLE v dlouhé ukázce – nevypadá špatněČtvrtek, 11 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 722x
Komentářů: 0