RIP: Paul Walker z filmové série Rychle a zběsile zemřel Tisk E-mail
Napsal Redakce   
Neděle, 01 prosinec 2013
Normálně se nekrologům nevěnujeme, ale tento si bohužel pozornost zaslouží. Série Rychle a zběsile (The Fast and the Furious) patří k populárním filmovým sériím i u nás. Aktuálně se od září natáčí již sedmý díl s hvězdným obsazením, který navíc měl být začátkem nové příběhové trilogie. Dnes nás však všechny zasáhla zpráva, že jeden z hlavních herců, sympaťák Paul Walker, zemřel ve věku 40 let při autonehodě. 30.11.2013 odpoledne v CA USA jel se svým kamarádem, který řídil, na jednu z charitativních akcí. Rudé Porsche Carrerra ze zatím neznámých příčin ve vysoké rychlosti vyletělo ze silnice a narazilo do stromu, načež se vzňalo. Bohužel Paul i jeho kamarád Roger Rodas byli na místě mrtví. Vzhledem k tomu, že Paul Walker byl jedním z hlavních tahounů série, je otázka, co bude dál. Připojujeme se ke kondolenci.
AUTOR: Jan "DD" Stach
Radši dělám věci pomaleji a pořádně, než rychle a špatně.

Starší články


Komentáře
Přidat Nový
GeoTech [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2013-12-01 17:26:53

RIP, prvy diel Fast & Furious ostane ikonickym filmom ktory v podstate rozputal vlnu tunning sialenstva vo svete, a Walker sa tam na danu rolu hodil dokonale. Mozno trosku morbidna ironia osudu ze zahynul prave v sportovom aute.
MiraZima [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2013-12-01 17:50:40

Škoda ho, ačkoliv mě vyloženě jako herec neoslovil na FaF se dalo jako na oddychovku opravdu dobře koukat, sice si člověk občas ťukal na čelo, ale byla to alespon dobře natočená akční jízda.
Revansch [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2013-12-01 19:59:07
avatar
R.I.P. ... škoda, pre mňa sa Fast and Furious spájalo hlavne s ním (a Vin Dieselom ). Odpočívaj v pokoji "Brian O´Connor".
Mr.Lolendo [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2013-12-01 22:53:52
avatar
Myslím si že je čest zemřít v tom co člověka baví než zemřít např.: na rakovinu.

Každopádně je to škoda. Ještě mnoho radosti si mohl užít a mnoho radosti nabídnout svým fanouškům/divákům.

Na smrt. Ať je rychlá a za to stojí.
aDDmin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2013-12-01 23:02:37
avatar
pokud by alespoň řídil, tak neřeknu, ale jako pasažér na běžné silnici ... to není ono.
Mr.Lolendo [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2013-12-02 21:26:43
avatar
jasan ale mrtvému je to už stejně jedno krom toho život není Rychle a zběsile ačkoliv bychom velice chtěli
tycho1979 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2013-12-02 10:13:14
avatar
R.I.P.
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
 
Poslední příspěvky v diskuzích


Videa
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!Pátek, 19 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 119x
Komentářů: 0
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!Čtvrtek, 18 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 107x
Komentářů: 0
Stronghold 4 ohlášeno – jede na UE5 a kopíruje předchůdce
Stronghold 4 ohlášeno – jede na UE5 a kopíruje předchůdceStředa, 17 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 992x
Komentářů: 3
S.T.A.L.K.E.R. 2: představuje příběhové DLC Cost of Hope
S.T.A.L.K.E.R. 2: představuje příběhové DLC Cost of HopeStředa, 17 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 493x
Komentářů: 0
Alien: Isolation 2 – nový díl je opět pořádně děsivý!
Alien: Isolation 2 – nový díl je opět pořádně děsivý!Úterý, 16 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1450x
Komentářů: 0
Halo: Campaign Evolved – remake prvního dílu se ukazuje
Halo: Campaign Evolved – remake prvního dílu se ukazujeSobota, 13 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 642x
Komentářů: 0