The Fate of the Furious - Osmé rychle a zběsile v našlapané ukázce! Tisk E-mail
Napsal Jan "DD" Stach   
Úterý, 13 prosinec 2016
Ano, už osmý díl akčně automobilové série se na náš řítí a s největším rozpočtem, jelikož tomu asi nebudete někteří věřit, ale předchozí sedmý díl se stal šestým nejvýdělečnějším filmem všech dob! Takže osmý díl je našlapaný hvězdami a první trailer rozhodně ukazuje mega-akci. Také ale zdvihl nejedno obočí u fandů série, a to pokud jde o příběh a zápletku, kterou servíruje. No posuďte sami:
AUTOR: Jan "DD" Stach
Radši dělám věci pomaleji a pořádně, než rychle a špatně.

Starší články


Komentáře
Přidat Nový
Shadow R.O.G. [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2016-12-14 18:57:13
avatar
Toto, už nie je Fast&Furious proste. Osobne pre mňa, to najviac ťahal, dnes už zosnulý Paul Walker a ten sa nahradiť proste nedá. Bola to vyvážená akcia s Vinom Dieselom. Teraz, je to už iba o testosteróne.
BungEE [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2016-12-14 21:47:01
avatar
angličania na to majú dobrý výraz:
WTF have I just seen

ako ďaleko to má od prvých dielov, kde boli zaujímavé autá, preteky, jazdenie a s privretými očami aj logika a fyzika.
Begy [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2016-12-15 00:57:28
avatar
jj začíná to být už pár dílů zajímavý jako telenovela
kony123 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2016-12-15 12:32:27

za živého boha nemůžu pochopit jak mohl 7. díl vydělat tolik, oproti předchozím je to naprostá kravina
Alarik [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2016-12-15 19:41:31

Protože to všichni brali jako rozloučení s Paulem a chtěli vidět jak se s tím režisér a scenáristi poprali, ale více nelogičnostní jsem snad v žádném jiném filmu neviděl. Konec měl ale důstojnost a měl jsem z něj husinu. Měli tím serii ukončit ale jak je vidět chtějí ryzovat na hvězdné sestavě dál.
Shadow R.O.G. [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2016-12-15 23:59:38
avatar
Už to skrátka nikdy nebude ako predtým, je to cítiť a chýba tomu tá správna atmosféra, ktorú tomu Vin a Paul dávali, ale ako combo.

Teraz, sú tam síce hviezdne mená, kľudne môžu prihodiť ešte Sylvestera Stalloneho a urobiť z toho ďalších Expendables. Ale duša série je mrtvá.
gumojd [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2016-12-16 11:56:35
avatar
Jako s rychle a zbesile to uz nema nic spolecnyho.. Prvni dva dily byly rychle a zbesile.. Tuning, ilegalni zavody...Ted uz je to uplne neco jinyho, ale priznam se, ze kdyz se odprostim od toho, ze by to melo byt rychle a zbesile, tak to nevypada vubec spatne
maxsenz [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2016-12-16 22:05:37
avatar
A to je už záver 1.série toto ?
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
 
Poslední příspěvky v diskuzích


Videa
Stronghold 4 ohlášeno – jede na UE5 a kopíruje předchůdce
Stronghold 4 ohlášeno – jede na UE5 a kopíruje předchůdceStředa, 17 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 896x
Komentářů: 3
S.T.A.L.K.E.R. 2: představuje příběhové DLC Cost of Hope
S.T.A.L.K.E.R. 2: představuje příběhové DLC Cost of HopeStředa, 17 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 435x
Komentářů: 0
Alien: Isolation 2 – nový díl je opět pořádně děsivý!
Alien: Isolation 2 – nový díl je opět pořádně děsivý!Úterý, 16 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1408x
Komentářů: 0
Halo: Campaign Evolved – remake prvního dílu se ukazuje
Halo: Campaign Evolved – remake prvního dílu se ukazujeSobota, 13 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 631x
Komentářů: 0
Gothic 1 Remake vyšel a slaví úspěch!
Gothic 1 Remake vyšel a slaví úspěch!Pátek, 12 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 756x
Komentářů: 0
FABLE v dlouhé ukázce – nevypadá špatně
FABLE v dlouhé ukázce – nevypadá špatněČtvrtek, 11 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 722x
Komentářů: 0