Nejrychlejší PC na světě Tisk E-mail
Napsal x x   
Thursday, 24 June 2010
Nikdy si nikdo na tomto HW nezahraje, ale výsledek je fascinující.

Starší články


Komentáře
Přidat Nový
cardi [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-06-24 08:05:56

V 3dmarku 114 tisic solidni
Kevin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-06-24 08:36:19
avatar
Pokud by ta instalace podlehala revizi, tak ten kdo by ji delal by z toho mel hlavu v pejru
MIKRON [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-06-24 08:57:38
avatar
Co revizák ale pro domácí použití velmi nerentabilní,příliš nákladné na provoz i údržbu s obsluhou.
Mrni [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-06-26 00:50:45

to by k tomu byl potreba sluha,kterej by porad nosil dusik a jinej,kterej by se staral o obsluhu jaderny elektrarny,ktera by to napajela :-)
F3rda [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-06-24 09:54:39
avatar
Video o ničem... a navíc je u mě Kingpin sice výbornej taktovač, ale jako člověk křivák
Allie Fox [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-06-24 11:32:54
avatar
Proč je Kingpin křivák? Mezi profi taktovačema se neorijentuju. Video udělaný z pár fotek mě taky moc nebere.
Mc Baxxter [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-06-24 15:23:03
avatar
Zajimavý přesto byh ocenil, kdyby tihle hoši začali předváděť jak umej taktovat normálně na vzduchu, mít PC co má bežnej uživatel doma, zdali by potom dosáhli lepších výsledků než běžnej smrtelník : )
Dan666 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-06-24 15:30:00
avatar
tak tak

PS:mozna bych jim bylo dovoleno pouzit vodnika(ten se da docela poridit)
Dhatz [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-06-25 10:20:36
avatar
proč neudělaj trvalé chlazení které by permanenetně zchlazovalo dusík nebo jiný prvek?
freek [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-06-25 14:02:03
avatar
Jako sranda dobrý, ale abys mohl něco zapařit, musel bys mít k ruce jednoho/dva šikovný pomocníky na dolývání toho tekutýho zázraku
Shade4d [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-06-25 15:19:00
avatar
Hh ty 4 komíny na to chlazení grafik jsou fascinující :-)))) Ale je fakt ze teda jako udělat takove video z par fotek a to jeste nic moc... mohli se teda lepší předvést :-)))
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
 

RSS

DDWorld.cz

DDWorld - Blogy a videa

DDWorld - Magazín

Poslední příspěvky v diskuzích


Videa
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!Thursday, 18 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 10x
Komentářů: 0
Stronghold 4 ohlášeno – jede na UE5 a kopíruje předchůdce
Stronghold 4 ohlášeno – jede na UE5 a kopíruje předchůdceWednesday, 17 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 973x
Komentářů: 3
S.T.A.L.K.E.R. 2: představuje příběhové DLC Cost of Hope
S.T.A.L.K.E.R. 2: představuje příběhové DLC Cost of HopeWednesday, 17 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 469x
Komentářů: 0
Alien: Isolation 2 – nový díl je opět pořádně děsivý!
Alien: Isolation 2 – nový díl je opět pořádně děsivý!Tuesday, 16 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1442x
Komentářů: 0
Halo: Campaign Evolved – remake prvního dílu se ukazuje
Halo: Campaign Evolved – remake prvního dílu se ukazujeSaturday, 13 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 638x
Komentářů: 0
Gothic 1 Remake vyšel a slaví úspěch!
Gothic 1 Remake vyšel a slaví úspěch!Friday, 12 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 771x
Komentářů: 0