Radeon HD 5870 Eyefinity 6 Edition v praxi Tisk E-mail
Napsal Jan "DD" Stach   
Thursday, 01 April 2010
pěkné video redaktora Tom´s HW, který ukazuje chod 6ti monitorů v akci. Jak jsem napsal v článku, tohle už považuji trochu za extrémismum, viděl jsem to na živo a musím říci, že to vypadá dobře, ale tři monitory vedle sebe mají daleko větší Wow efekt a hlavně přehlednost ....
AUTOR: Jan "DD" Stach
Radši dělám věci pomaleji a pořádně, než rychle a špatně.

Starší články


Komentáře
Přidat Nový
Zrzavej chlup [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-04-01 11:52:37
avatar
Ty rámečky by mě tam ale srašně sr..., to kurňa někdo nemůže udělat na eyefinity speciálně monitory bez nebo s minimálníma rámečkama, co vlastně v takovym rámečku je?
weir [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-04-01 11:54:48
avatar
Škoda že ta ukázka BC2 není delší, zajímá mě kde přesně je zaměřovač.
cch [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-04-01 12:16:55
avatar
jak to tak vidím, tak nejlepší se mi zdá kombinace tří monitorů na stojato
Loki [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-04-01 14:06:35
avatar
Souhlas. Věřím, že to musí být technicky proveditelné i bezrámečkově (viz. třeba nové notebooky Aceru). Tohle je pro mě osobně chyba, která z drahého, ale luxusního produktu dělá koninu.
neox [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-04-01 14:24:02
avatar
hruza, neni nad jednu poradnou obrazovku, dokud jsou tu s nami takove opicarny
net.Xtreme [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-04-01 21:00:45
avatar
Taky bych radši viděl radši nějakou extra širokou obrazovku než tohle, zejména ve dvou a více řadách je efekt mříže do očí bijící.
Mak44 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] - no.. 2010-04-01 15:03:00

tak toto je (na hranie) ta najvacsia blbost aku som kedy videl. Bud nech si tie monitory bezramove, alebo to nema vyznam. Ziadna hra sa na tych 6 monitoroch "neda" hrat. Na 3 skor. Na pracu.. ok, na hry nikdy!
Dan666 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-04-01 19:05:15
avatar
souhlasim,eyefinity 6LCD je "pouze" na praci(nebo na 3LCD hrad a na ostatnich met spustene programy-Teploty CPU/GUP,FRAPS adt.),ale eyefinity 3LCD je skvela vec a v nekterych hrach je to bomba mit "periferni videni"
net.Xtreme [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] - Tohle je Eyefinity 2010-04-01 20:58:34
avatar
Už to tu někdo posílal, ale sem to tematicky patří

Odkaz
Longin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-04-01 21:52:33
avatar
Kde jsou ty časy, kdy se testovaly karty na 1280x768 ,aby se hra dala rozjet na max..
Nebejt těch blbejch rámečků., tak WOW.
Ussi [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-04-02 00:40:57
avatar
Tohle uz nechapu.Bych 100x radsi paril na TV a mel tam trochu horsi rozliseni, ktery uz ze 3M stejne nepostrehnu. Ale ty ramecky jsou fakt napytel. Jak cumet do vylohy v elektru.
Tokamak [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-04-02 12:05:48
avatar
Nejake LCD monitory uz principielne muzou byt absolutne bez ramecku. Pak to bude zajimavy.
Kosheen [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-04-03 13:32:42
avatar
na hry je to blbost, jedine strategie kde tie ramecky zas tak vadit nebudu, hlavnym ucelom eyefinity pri hrach je periferne videnie, teda hlava by mal byt v ohnisku monitorov a nie tak ako tu ze monitory su v jedenj rovine. to potom straca vyznam
Petr117 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-04-03 14:25:22
avatar
3 Monitory vypadaj fajn, ale těch 6 nic moc..
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
 

RSS

DDWorld.cz

DDWorld - Blogy a videa

DDWorld - Magazín

Poslední příspěvky v diskuzích


Videa
FSR 4.1 pro AMD RDNA 3 Radeon RX 7000 je tu!
FSR 4.1 pro AMD RDNA 3 Radeon RX 7000 je tu!Wednesday, 24 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: PC a IT
Spuštěno: 250x
Komentářů: 2
Steam Machine pro drobnohledem – co je uvnitř?
Steam Machine pro drobnohledem – co je uvnitř?Wednesday, 24 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: PC a IT
Spuštěno: 800x
Komentářů: 0
Lords of the Fallen 2 odloženo na 2027
Lords of the Fallen 2 odloženo na 2027Tuesday, 23 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 598x
Komentářů: 0
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní město
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní městoMonday, 22 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1238x
Komentářů: 4
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!Friday, 19 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 643x
Komentářů: 0
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!Thursday, 18 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 591x
Komentářů: 0