Recenze: NZXT Avatar - zajímavá herní myš Tisk E-mail
Napsal Jan "DD" Stach   
Středa, 10 březen 2010
Stručná a jasná recenze jedné zajímavé herní myši od zajímavého výrobce. Další alternativa k osvědčeným značkám?
AUTOR: Jan "DD" Stach
Radši dělám věci pomaleji a pořádně, než rychle a špatně.

Starší články


Komentáře
Přidat Nový
Blbiblb [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-03-10 13:48:09

hmmm... 2600dpi...vyzerá slušne tá myš... nejak som nezaregistroval cenu kolko to stojí?
fusionSVK [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-03-10 13:54:32
avatar
pockajte si radsej na Cyborg R.A.T

to - Blbiblb /// nespominal cenu , iba ze ma mys dobry software , super senzor ( 2600 ) a ze to nie je prenho mys , lebo ma velku ruku ci co
Mescalamba [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-03-10 23:53:17
avatar
Jj. R.A.T vypadá extrémně, ale asi nebude moc lehká..
Fox_25 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-03-10 15:57:38
avatar
Vypadá pěkně, ale na MX518 nedám dopustit, jak cenou tak výkonem. A hlavně jsem si na ni za ty 2 roky nechutně zvykl.
Luizzz [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-03-11 12:52:22

Plně s tebou s MX518 souhlasím, rovněž spokojen. nechápu tu honbu za vyšší dpi, pro hraní v pohodě stačí 1600dpi.
net.Xtreme [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-03-11 19:19:24
avatar
Teoreticky by vyšší DPI a nižší citlivost mohla přinést vyšší přesnost, ale v praxi je mnohem jednodušší mít 1600DPI a defaultní citlivost.
Han22 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-03-10 20:30:06

za necelých 1200 Kč sem jí našel
Dadakk [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] - hehe 2010-03-10 23:09:29
avatar
pěkná, ale já radši Logitech G9 Laser
Mescalamba [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-03-10 23:54:41
avatar
Jen 2600 CPi? Kapku málo.. a 6500 FPS? Tragické.. i Intellimouse má 9000 FPS. A to je "shitek" za pár stovek..

Nevim pro koho to má být, ale možná pro lidi co chtěj něco vizuálně zajímavého a herně nepoužitelného..
SPIRIB [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-03-11 10:16:23
avatar
ale no zas, herne nepouzitelneho je trochu silne slovo, mam hracsku mys, a tiez sa pohybujem okolo 2000-2400cpi, tak niekomu to mozno necyhovuje, a niekto mozno zabuda na casi nie az tak davno minule, ked boli iba gulickove mysi, a half-life sa na nich hral ako po masle ...
Mescalamba [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2010-03-11 15:04:06
avatar
Mě šlo spíš o ty FPS.. nejspíš i tvoje myš má víc, kolem těch 9000 se pohybuje většina. Je to "utrhnutelnost" myši.
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
 

RSS

DDWorld.cz

DDWorld - Blogy a videa

DDWorld - Magazín

Poslední příspěvky v diskuzích


Videa
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní město
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní městoPondělí, 22 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 484x
Komentářů: 2
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!Pátek, 19 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 497x
Komentářů: 0
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!Čtvrtek, 18 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 451x
Komentářů: 0
Stronghold 4 ohlášeno – jede na UE5 a kopíruje předchůdce
Stronghold 4 ohlášeno – jede na UE5 a kopíruje předchůdceStředa, 17 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1135x
Komentářů: 3
S.T.A.L.K.E.R. 2: představuje příběhové DLC Cost of Hope
S.T.A.L.K.E.R. 2: představuje příběhové DLC Cost of HopeStředa, 17 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 571x
Komentářů: 0
Alien: Isolation 2 – nový díl je opět pořádně děsivý!
Alien: Isolation 2 – nový díl je opět pořádně děsivý!Úterý, 16 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1495x
Komentářů: 0