TECH: Co dokáží 4 grafiky Radeon R9 290X v CrossFire-X? Tisk E-mail
Napsal Jan "DD" Stach   
Úterý, 17 prosinec 2013
AMD se docela pochlapilo a má dnes k dispozici vynikající ovladače (ve srovnání s minulostí neporovnatelně lepší), které navíc brzy představí v další verzi, pro spolupráci a fungování více grafik. AMD se podařilo úspěšně vyřešit v mnoha případech letitý problém s microstutteringem a stejně tak s přínosem více grafik. Asi bych to nikomu nedoporučil, ale podívejte se, co dokáží 4 grafiky R9 290X a že to opravdu funguje. A to je před nám velký update ovladačů, plánovaný na začátek roku 2014, kde by AMD mělo vylepšit další věci kolem funkčnosti CrossFire.
AUTOR: Jan "DD" Stach
Radši dělám věci pomaleji a pořádně, než rychle a špatně.

Starší články


Komentáře
Přidat Nový
Smrtihlav [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2013-12-17 11:28:52

kvôli takýmto experimentom a ľuďom, ktorí ťažia dig. meny si bežný hráč nemôže kúpiť 280X/290/290X ešte že som trpezlivý a nevadí mi počkať do konca januára príp. začiatku februára, to už snáď budú tieto karty bežne skladom
TeeJay [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2013-12-18 20:06:02
avatar
Jsem v tom s tebou, Smrtihlave mezitím aspoň stihnu přečíst ještě další desítky recenzí potenciálního HW, ze kterého nová eyefinity mašinka bude
Rabin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2013-12-19 10:10:06
avatar
Nechcem aby to vyznelo ze sa chvalim ale dnes mi prisla ASUS 280x DC2T .Predajca ma informoval ze ich do EU prislo iba 500 ks .Mimo ine mali na sklade aj 290x ale v ref. prevedeni o ktoru som ale nemal zaujem.
amartin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2013-12-18 14:27:37
avatar
Prekvapilo ma ako to pekne skaluje. Necakal som taky rozdiel medzi 2-way, 3-way a 4-way. Hold vydno ako sa pohlo s ovladacmi dopredu.

btw: Este by ma zaujimalo ako to bude fungovat s mantle, ktore vie vyuzivat aj odlisny pristup (povedzme) k rozdelovaniu uloh pre jednotlive gpu (aj rozneho vykonu). No ale to som uz trosicka odbocil.
Masherák [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] - Case 2013-12-28 18:16:50

Nevíte kde by se dal sehnat tento "case" ? Moc se mně líbí :-)
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
 
Poslední příspěvky v diskuzích


Videa
Star Wars: Galactic Racer vypadají překvapivě dobře
Star Wars: Galactic Racer vypadají překvapivě dobřeFriday, 26 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 467x
Komentářů: 0
DayZ 2 od Bohemia Interactive oznámeno!
DayZ 2 od Bohemia Interactive oznámeno!Thursday, 25 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 416x
Komentářů: 0
FSR 4.1 pro AMD RDNA 3 Radeon RX 7000 je tu!
FSR 4.1 pro AMD RDNA 3 Radeon RX 7000 je tu!Wednesday, 24 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: PC a IT
Spuštěno: 651x
Komentářů: 6
Steam Machine pro drobnohledem – co je uvnitř?
Steam Machine pro drobnohledem – co je uvnitř?Wednesday, 24 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: PC a IT
Spuštěno: 1296x
Komentářů: 1
Lords of the Fallen 2 odloženo na 2027
Lords of the Fallen 2 odloženo na 2027Tuesday, 23 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 758x
Komentářů: 0
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní město
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní městoMonday, 22 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1341x
Komentářů: 4