Battlefield 3 - podívejte se na možnosti DX11 herního enginu a Multiplayeru nové hry Tisk E-mail
Napsal Jan "DD" Stach   
Čtvrtek, 21 červenec 2011
Nová videa ukazují, že tvůrci výrazně zapracovali na grafice a destrukčním systému. Záběry pocházejí z neveřejné bety, takže omluvte nevhodnou hudbu, kterou tam jejich autor přidal. Další video pak ukazuje možnosti Multiplayeru. Myslím, že král letošních akčních her bude brzy korunován …
AUTOR: Jan "DD" Stach
Radši dělám věci pomaleji a pořádně, než rychle a špatně.

Starší články


Komentáře
Přidat Nový
Kevin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-07-21 21:18:26
avatar
Tak ja se na BF3 mooc tesim ...uz aby tu bylo
MIKRON [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-07-21 21:20:30
avatar
Už ho mám přeobjednaný, tak už aby vyšel .Pro mne to je jasná hra Roku.
Leclerk [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-07-21 21:33:28
avatar
Uvidíme až to dohraji, ale myslim, že už teď je jasné, že to bude hra roku.
J.C.Denton [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-07-22 00:35:11
avatar
hra roku nebo nejlepsi grafika ve hre roku?ja co se divam na ty videa tak to spis vypada na to druhe, ale na hru roku ani nahodou...
Leclerk [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-07-22 10:00:59
avatar
Pro mě klidně i to první. Já si na to zas tak nepotrpím .
HoralkaEU [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-07-23 15:25:11

Sudit podla Alpha verzie, hmmm
Uxmal [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-07-29 14:54:41
avatar
Ak vyjde Diablo III (a akože to zatiaľ tak vyzerá, betatest je za dverami) tak neviem neviem
Sina [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-07-21 22:15:28
avatar
tady je oficiální MP trailer Odkaz
BigPackie [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-07-21 23:33:40

Nevidel som tam krv pri poslednom kille a taktiez sa nedalo rozstrelit svetlo v metre . Hm.... Asi tam su aj budovy ktore sa nedaju znicit ,myslim ze su to prave tie kde sa spawnuju hraci.
HoralkaEU [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-07-23 15:26:28

na twittery pisali, ze destruckia je v Alphe obmedzena
RiMr [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-07-23 20:21:37
avatar
To bude mazeeec!!!
Dlouho jsem se netěšil na nějakou hru jako na BF3...

Ještě by to pak chtělo udělat v takové grafice a zničitelnosti prostředí nějakou 2. světovou...
Takový Stalingrad, Berlín...

A, ehm... Ohledně té "hudby"...
FAKT nějaký vymaštěnec poslouchá takové sra*ky?!
HellowCZ [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-07-24 09:51:12
avatar
Graficky je to hezký, ovšem sem taky zvědav na The Elder Scrolls V: Skyrim. Taká hra mi vyhovuje víc jako střílečka, oboje si ale zahraju.
Mrs [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-07-26 21:12:41

"...destrukčním systému..."

Kde? Nejak som si nevsimol.

Ludia hystericky blacia pri kazdej zmienke o BF3 ako keby to bolo naka lady gaga, ale nejak neviem preco.

Bolo tam vidno az jeden rozpad nakej naskrptovanej fasady. Revoluce jako prase.
Loki [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-08-01 12:05:44
avatar
Koukám, že zde je to jako na jiných webech. Jak někdo řekne něco ošklivého o BF 3 tak ho hnedka šílený dav s vidlemi zadupe do země.

Zatím to dle mého vypadá: Grafika - 10/10, Cool efekt - 10/10
Ale jinak je to jak lepší Bad company. A to není BF, ale 50% COD. Upřímě doufám, že to tak nedopadne a bude to za něco stát.
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
 
Poslední příspěvky v diskuzích


Videa
Steam Machine pro drobnohledem – co je uvnitř?
Steam Machine pro drobnohledem – co je uvnitř?Středa, 24 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: PC a IT
Spuštěno: 392x
Komentářů: 0
Lords of the Fallen 2 odloženo na 2027
Lords of the Fallen 2 odloženo na 2027Úterý, 23 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 289x
Komentářů: 0
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní město
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní městoPondělí, 22 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 951x
Komentářů: 4
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!Pátek, 19 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 603x
Komentářů: 0
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!Čtvrtek, 18 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 550x
Komentářů: 0
Stronghold 4 ohlášeno – jede na UE5 a kopíruje předchůdce
Stronghold 4 ohlášeno – jede na UE5 a kopíruje předchůdceStředa, 17 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1167x
Komentářů: 3