Call of Juarez The Cartel – nejdrsnější akční hra roku? Tisk E-mail
Napsal Jan "DD" Stach   
Neděle, 01 květen 2011
Call of Juarez nás oslovily zejména neokoukaným prostředním divokého západu, nicméně další díl se posune do doby současné. Zůstaneme ale pěkně na divokém západě. Pokud znáte některé ze současných akčních krimi, tak vám tahle hra bude připadat jako stará známá. Každopádně vypadá to zatím hodně drsně. Otázka je, zda to na dobrou hru bude stačit. Vážné obavy mám i z grafického a technického zpracování, protože trailer vypadá dost archaicky. Posoudit už ale budeme moci poměrně brzy. Hra by měla vyjít v létě.
AUTOR: Jan "DD" Stach
Radši dělám věci pomaleji a pořádně, než rychle a špatně.

Starší články


Komentáře
Přidat Nový
MIKRON [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-05-01 20:01:27
avatar
No já se na ní moc těším, to bude pro mne jasná krvavá odechovka.Co jsem měl možnost vidět vypadá velmi dobře a věřím že hratelnost bude přinejmenším dobrá.
Kevin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-05-01 23:06:12
avatar
Nekde jsem cetl takovej "Walker Texas Ranger" v jinem kabate
Ondr4H [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-05-01 23:52:11

Jo walker texas ranger jako hra by byla nepřekonatelná .Měl by nekonečný zásobník v šestiraném revolveru, jedinou střelou z brokovnice by sundal bojový vrtulník, fatality by byl kop s otočkou(Který by se lavinově šířil po celém gangu) , na pomoc by si mohl zavolat duchy starých indiánů nebo by mu radil šaman pomocí telepatie.
Býval jsem pravidelným divákem této americké legendy, takže vím o čem mluvím .
Tyrael888 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-05-02 11:12:09
avatar
aj môj dedo bi vedel rozprávať
dokonca veril že to je skutočná postava a dúfal že aj na slovensku budú taký policajti ako on
PS: ten nekonečný zásobník je aj v kobre 11
Kakos [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-05-02 21:15:24

si delaj srandu ne? to koukam na trailer na GTA 3 ?
GOS007 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-05-03 14:41:35
avatar
DEA, FBI, LAPD
Ondr4H [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-05-03 22:37:13

Gos-Ještě tam chybí Major Maisner .
Loki [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-05-04 02:20:54
avatar
DEafBILapd ...
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
 
Poslední příspěvky v diskuzích


Videa
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!
Guild Wars 3 – tradiční MMORPG se vrátí s novým dílem ale jiné!Pátek, 19 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 44x
Komentářů: 0
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!
State of Decay 3 – dlouho vyvíjená hra v ukázce stále bez data vydání!Čtvrtek, 18 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 45x
Komentářů: 0
Stronghold 4 ohlášeno – jede na UE5 a kopíruje předchůdce
Stronghold 4 ohlášeno – jede na UE5 a kopíruje předchůdceStředa, 17 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 978x
Komentářů: 3
S.T.A.L.K.E.R. 2: představuje příběhové DLC Cost of Hope
S.T.A.L.K.E.R. 2: představuje příběhové DLC Cost of HopeStředa, 17 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 475x
Komentářů: 0
Alien: Isolation 2 – nový díl je opět pořádně děsivý!
Alien: Isolation 2 – nový díl je opět pořádně děsivý!Úterý, 16 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1444x
Komentářů: 0
Halo: Campaign Evolved – remake prvního dílu se ukazuje
Halo: Campaign Evolved – remake prvního dílu se ukazujeSobota, 13 červen 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 639x
Komentářů: 0