Simulátor běžných starostí diktátora – TROPICO 4 se připomíná Tisk E-mail
Napsal Jan "DD" Stach   
Friday, 04 March 2011
Hodně originální série Tropico, kde se v roli diktátora staráte o své ovečky na svém ostrově svobody, se dočká čtvrtého dílu. Autoři ale hlásí lehčí zpoždění a hra vyjde místo Q2 2011 až v Srpnu 2011. Hra je plánována na PC a Xbox360 a v PC verzi se počítá s integrováním komunitních funkcí pro Facebook a Twitter (asi proto je vývoj zdržen). Nečekáme přehršel novinek proti předchozímu dílu, ale upřímně, ono by to ani vadit nemělo.
AUTOR: Jan "DD" Stach
Radši dělám věci pomaleji a pořádně, než rychle a špatně.

Starší články


Komentáře
Přidat Nový
Kevin [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-03-04 23:05:35
avatar
Tropico bych bral, zimy uz bylo dost
HonzaN [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-03-05 07:58:02

Tak to bude mít v srpnu někdo u mě doma radost
Pokud bude dobrá grafika, tak nebudu chybět jako přihlížející.
Ale radit nesmím, jen nastavit detaily a zvuk

A když už jsem zmínil ten zvuk , tak mam 2 dny doma Asus Xonar DX, který jsem upgradnul po SB live. No a jsem prostě unešen. Takový rozdíl v kvalitě zvuku jsem opravdu nečekal. Za tu cenu prostě špička . Ale to je OT, sry ;)
Loki [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-03-05 13:06:25
avatar
Já se do toho OT přidám. Gratuluju ke zvukovce. Můžu se zeptat, jestli ji používáš na poslech hudby? Já mám totiž M-audio revolution 5.1 s Logitech Z-5500. Suprová kombinace, ale výrobce zvukovky je neskutečnej lempl co se týče driverů. Už dloooouho čekám na ovladače pro Win 7, na kterej bych rád přešel. Jaký ten Xonar je na hudbu, hry a jak si stojí s ovladačema? Díky za odpověď.
HonzaN [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-03-05 15:19:50

ovladače jsou vynikající, je ale potřeba stahnout si nejnovější přímo pro W7. Vše šlape jak má.
Poslech hudby je super, zvuk krásně čistý. Ve hrách vše ozvučí bez zkreslení. Třeba výbuchy jsou čisté a exploze je čitelná, žádný efekt v extrémní frekvenci nezaskočí. Asi tak bych to popsal.
Jinak mam repro (nic moc) Creative T7900.
Ale i tak, zvuk je excelentní, včetně podpory softu ;)
MIKRON [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-03-05 08:25:36
avatar
Mohu se zeptat HonzoN jen tak mimo toto téma má Asus Xonar DX Optik výstup,totiž docela o něm uvažuji.
HonzaN [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-03-05 08:58:11

mrkni na výbornou recenzi zde na DDW.
Je cca 2 roky stará, ale pokud jsem hledal test xonaru, tak snad jediná pořádná je od DD. Jo myslím že optiku má, ale radši si to zjisti, jedu bez receiveru ;)
KyBoSh [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2011-03-05 19:31:31

By měli udělat severoafrický datadisk xD
pbehal [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] - Taky 2011-03-06 10:48:57

JEn tak se přidám, příští týden mě dojde zvukovka ESI Juli tak jsem zvědavej zatím mám CREATIVE SOUND BLASTER X-Fi Xtreme Audio PCIe x1 tak jsem zvědavej na ten rozdíl.
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
 
Poslední příspěvky v diskuzích


Videa
Star Wars: Galactic Racer vypadají překvapivě dobře
Star Wars: Galactic Racer vypadají překvapivě dobřeFriday, 26 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 185x
Komentářů: 0
DayZ 2 od Bohemia Interactive oznámeno!
DayZ 2 od Bohemia Interactive oznámeno!Thursday, 25 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 192x
Komentářů: 0
FSR 4.1 pro AMD RDNA 3 Radeon RX 7000 je tu!
FSR 4.1 pro AMD RDNA 3 Radeon RX 7000 je tu!Wednesday, 24 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: PC a IT
Spuštěno: 459x
Komentářů: 4
Steam Machine pro drobnohledem – co je uvnitř?
Steam Machine pro drobnohledem – co je uvnitř?Wednesday, 24 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: PC a IT
Spuštěno: 998x
Komentářů: 0
Lords of the Fallen 2 odloženo na 2027
Lords of the Fallen 2 odloženo na 2027Tuesday, 23 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 706x
Komentářů: 0
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní město
Nová „Cyberpunk“ hra ukazuje sílu UE5 – extrémně detailní městoMonday, 22 June 2026
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1291x
Komentářů: 4