World of Warplanes 2.0 – WG předělalo nehratelnou hru! Tisk E-mail
Napsal Jan "DD" Stach   
Pátek, 13 říjen 2017
Jistě mnozí vědí, že WarGaming má více her než jen „ World of Tanks“. Tanky jsou však s obrovským náskokem nejúspěšnější hrou a také tvoří drtivou většinu zisků. Existují ale také v podobném stylu, tj. zdarma hratelných MMORPG lehce „Pay to Win“, i Lodě a Letadla. V případě World of Warships jde o povedenou a vlastně unikátní hru, která však vzhledem k tématu zdaleka není tak populární jako WoT, ovšem kvalitní a dostatečně zajímavá se stabilním publikem je. Naopak dosud naprostým propadákem byl World of Warplanes. Zejména díky zdařilému konkurenčnímu War Thunder, jež je lepší bez přehánění ve všem a tím tak ještě zvýraznil obrovské nedostatky, které samotná hra WoWP má. Nebo měla!? Ano! WarGaming, i když někdy na kritiku reaguje značně přehnaně negativně anebo dlouho vůbec, tak přeci jen čísla a počet hráčů WoWP hovořily za vše. A tak nakonec se před časem pustili do kompletního předělání hry. A aktuálně je World of Warplanes „2.0“ realitou a upřímně řečeno, hra by si zasloužila spíše nový název, protože nově je úplně jiná než ta původní skoro ve všem, hlavně v hratelnosti a dojmu z letadla jako takového. Ano, řadu věcí tvůrci originálně opráskli z War Thunderu (a nemá cenu říkat, že ne), ale proč ne, když fungují a k tomu dodali tolik potřebné optimalizace všeho. Výsledkem tak je, že World of Warplanes je ve verzi 2.0 konečně hratelnou a slušnou hrou a možná přiláká pár nových hráčů. Hlavně už však vedle WoT a WoWS nepůsobí jak totální fail. Tak co tomu říkáte?


AUTOR: Jan "DD" Stach
Motto: „Raději později a pořádně, než dříve a blbě“ :). Než začnete diskutovat: Objektivitu a objektivní fakt a názor nelze posuzovat subjektivním dojmem! ;)

Starší články


 / 9
SlabéVynikající 
Komentáře
Přidat Nový
MACHINA [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2017-10-13 21:57:28
avatar
Teď to hraju a zatím dobrý. Otázka je na jak dlouho zabaví. Každý si to zkuste. Grafika parádní (na WG)
chip62 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2017-10-16 01:01:43

Zatím dobrý? Děláš si srandu? Udělali z toho totální šitku, hrál jsem to 4 roky a to co z toho udělali je hra pro mentálně zaostalý blbce. Tohle nemá s lítáním nic společnýho. Prostě pitomec si sedne k něčemu, co vypadá jako letadlo, bez smyslu v chaosu začne lítat někam za něčím a něco ho sundá. Jako pejsek co se honí za ocasem. Všude samý bot, hra si žije vlastní život a živýho hráče nepotřebuje. Pokus o slabou náhražku Warthunderu, ale tohle je stupidnější podoba.
MACHINA [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2017-10-17 00:20:56
avatar
Jo, simulátor to není a nemyslím ani, že by si wowp na to hrálo. Jako arkáda dobrý, ostatně to jsou všechny WG hry. Takže ano stupidní arkáda, ale i tento žánr se dá dělat dobře. Kdo chce něco jiného, ať si vyrobí dřevěný kokpit, VR a hardcore mode warthunder
chip62 [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2017-10-16 02:49:52

simulátor to nikdy nebyl,jako arkáda teď totálně tupý,kdo chtěl něco jiného mohl jít a ostatně šel, na warthunder. Poté co ubyli hráči a WG předělalo MM a doplnilo boty, ta hra se stala už ne on line hrou pro lidi, ale naprogramovanou fraškou. Ale pořád jsi mohl jako inteligentně myslící hráč, který dokázal alespoň s jiným inteligentním člověkem spolupracovat ovlivnit výsledek, o taktice s bitevníkem nemluvě. Teď je to jen arkáda pro tupce, to mi nikdo nevymluví - ostatně to už se tak stalo s přílivem hráčů za poslední půlrok ala WOT, kdy borci s těžkými STIHAČI,víceúčeláky, apod se po začátku vrhali na pozemní cíle, nebo šli dolů lovit bitevníky. Ani nemusím psát, že dle naprogramování WG sebou stáhli boty a ti přešli do defenzivního modu stylem vrtím, uhýbám, kličkuju neútočím nestřílím chcípnu.Stejně jako je to dnes s lidmi co se to snaží hrát. Chaos, žužláš letadlo do posledního hp, a ani nemáš přehled kdo, odkud a kam letíš, co máš dělat - ostatně to nikoho z nověpříchozích ani nezajímalo, stejně jako dnes. Tohle není zábava, tohle je pitomost
eufigenie [Zobrazit profil] [Poslat zprávu] 2017-10-16 11:25:26
avatar
Je to asi takhle - kde se chce jenom odreagovat zahraje si WoWp, kdo si chce skutečně zalítat zahraje si Warthunder. S tanky je to to samé. World of cokoliv je prostě čístá arkáda (a byla tak zamýšlena od začátku), Warthunder je naopak oproti WoWp skoro simulace i v arkádovém módu (jenom je to v něm mnohem rychlejší než v realistickém nebo simulátoru).
U WoWp mi trošičku vadí způsob zkoumání upgradů letadel, ale je to holt unifikované s tanky - koupíte si letadlo a pak zjistíte, že abyste měli skutečně tu verzi letadla, za kterou jste zaplatili, musíte zaplatit ještě dvarkát tolik za upgrady, kterými nahradíte veškeré komonenty z naprosto zastaralé verze (kterou dostanete po zakoupení stroje) za komponenty, které odpovídají označení zakoupené verze stroje. Ale i toto je funkční systém upgradů, takže nic proti. Horší je to se souboji, kdy nemáte šanci vymanévrovat někoho, kdo se za vás pověsil - prostě půjdete k zemi.
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
 

Problém s účtem na DDWorld?

Najdete nás na Facebooku

.... a také na Twitteru

RSS

DDWorld.cz

DDWorld - Blogy a videa

DDWorld - Magazín

Videa
Captain Marvel v traileru – nejsilnější superhrdinka MARVELu
Captain Marvel v traileru – nejsilnější superhrdinka MARVELuÚterý, 18 září 2018
Vložil: aDDmin
Kategorie: Film
Spuštěno: 2243x
Komentářů: 27
F1 se snaží udělat hezčí formule. Koncepty pro 2021 sezónu.
F1 se snaží udělat hezčí formule. Koncepty pro 2021 sezónu.Úterý, 18 září 2018
Vložil: aDDmin
Kategorie: Auto-moto
Spuštěno: 1285x
Komentářů: 7
Jak určitě nestavět počítač!
Jak určitě nestavět počítač!Neděle, 16 září 2018
Vložil: aDDmin
Kategorie: PC a IT
Spuštěno: 4031x
Komentářů: 32
Shadow of the Tomb Raider vyšel i s českou Larou.
Shadow of the Tomb Raider vyšel i s českou Larou.Sobota, 15 září 2018
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1632x
Komentářů: 3
Assassin’s Creed: Odyssey s námi bude rok. Jaké jsou HW nároky?
Assassin’s Creed: Odyssey s námi bude rok. Jaké jsou HW nároky?Středa, 12 září 2018
Vložil: aDDmin
Kategorie: Počítačové hry
Spuštěno: 1147x
Komentářů: 3
Iron Fist přichází s druhou sérií – jaký je?
Iron Fist přichází s druhou sérií – jaký je?Úterý, 11 září 2018
Vložil: aDDmin
Kategorie: Film
Spuštěno: 1611x
Komentářů: 3